Diskuzní fórum o cestování - Keňa 2008

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Keňa 2008

Téma diskuse:
Keňa 2008
autor:
Martin Prokop
vloženo:
01.09.2008 12:52:21
Rádi bychom s manželkou "zažili" Afriku. Vybrali jsme si Keňu. Zvažovali jsme i JAR, ale na tu by to chtělo tak měsíc dovolené a my máme v plánu 14 dní. Ty chceme rozdělit napůl na Safari a Indický oceán. Termín: 3. a 4. týden v prosinci (jen 7 dní dovolené). Zatím to vidím na zájezd z Německa s místní CK do hotelu (***/****, polopenze) na pobřeží u Mombassy a na místě koupit 5-7 denní safari (Masai Mara ?). Ale individuální cesta s vlastní letenkou je stále ve hře... Prosím o vaše zkušenosti, rady a tipy ohledně cesty, ubytování, očkování, míst k navštívení, cen, odkazy na webové stránky a cestopisy, atd. Nebo plánuje někdo stejnou cestu? :-)

Reakce: autor:

vloženo:
13.02.2009 01:48:56
Ahoj, je mi 29 let a na přelomu března a dubna 2009 jedu s partou 5 lidí (já, 3 chlapi a 2 ženy) různého věku (od 23 do 52 let) na individuální cestu KEŇA + TANZÁNIE + ZANZIBAR a sháníme 1 až 2 lidi kvůli naplnění džípu na safari. Úplně všechno včetně letenek, ubytování, stravování, safari atd. zařídím. Zkušenosti s individuálním cestováním mám slušné, v Africe jsem byl již 3x, jinak Karibik, Jižní Amerika a několikrát Asie (některé fotky mám na radosvaty.rajce.idnes.cz). S CK to vychází asi na 100 až 120 tisíc kč, my se vejdeme do 50 tisíc kč při ještě bohatším programu se vším všudy. Veškeré podrobnosti sdělím po mejlu a telefonu. Prosím, ozvěte se co nejdříve, protože je už potřeba řešit letenky. Díky. Pouze pro vážné zájemce. Jsem z Nymburka. Piste na muj mejl: rado.svaty@centrum.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz