Diskuzní fórum o cestování - sailing v Karibiku

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> sailing v Karibiku

Téma diskuse:
sailing v Karibiku
autor:

vloženo:
08.11.2008 01:05:56
ahoj, zrovna ted se pohybuji v Tortole, kde 3.dnem probiha boat show, kde se setkavaji tvari v tvar bookeri a majitele lodi s posadkou.Jsem na lodi Sophisticated Lady capitana Ricka Moora, nabizime charter, 7 dni, 7.ostrovu v Karibiku, potapeni, navsteva ruznych zajimavych mist, mistni kuchyne s nasi ceskou, varim ja, Kira, mate-li zajem, kontaktujte nas, Rick: charter@WindInMySails.com a muj jerevanka@seznam.cz, zdravi Kira

Reakce: autor:

vloženo:
07.02.2009 17:14:27
vazeni, po 3 mesicich u Ricka Moora musim s politovanim oznamit, ze nedoporucuji cookoli planovat a uskutecnovat s timto kapitanem, odesla jsem , protoze neplati a dalsi duvody, jenz radeji nebudu zde vypisovat. Paklize prece jenom chcete informace o garantovane dovolene v Karibiku, dodam info na lepsi lod s kvalitnim kapitanem, Kira, skype armenkaKira

Reakce: autor:

vloženo:
05.08.2009 10:06:00
Další dobrý kontakt je pak firmička CARIB YACHT SAILING (caribyacht.cz) pod vedením českého kapitána. Karibik mají v malíku, ale není problém se dohodnout i na jiných lokalitách.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz