Diskuzní fórum o cestování - CROCUS MAYER - velký okruh Egyptem

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CROCUS MAYER - velký okruh Egyptem

Téma diskuse:
CROCUS MAYER - velký okruh Egyptem
autor:

vloženo:
21.11.2008 15:15:36
Vybrala jsem si zájezd, byl jeden z nedražších na trhu, myslela jsem ,že budu ušetřená špíny a podobných věcí. Tak se nestalo. Vlak- jedna hrůza, samozřejmě tam jezdí vlaky úplně normální a čisté, ale bohužel. Cestujete s nějakými tvorečky, všechno je mastné a letité. Německá cestovka by tam své klienty nedala. Změna trasy nám vynesla asi 1800,- km, čili jeden den 11 hodin v autobusu, kde řidič neuměl nastavit klimatizaci a potom asi 9 hodin, vše se opakovalo. Úroveň ubytování v hotelu to docela šlo. V katalogu to je krásné, ale skutečnost je jiná. Přežila jsem to. Ubytování na lodi také nemělo slíbenou úroveň, ale dobře, jste na palubě nabo po památkách, to se přežije. Průvodkyně byla milá, výklad odborný. Hodnotila bych 4 body z 10. Letos je ten zájezd ještě o hodně drAŽŠÍ,tak jenom varuji. V Hurghadě to bylo vše v pořádku. Kdyby to byl zájezd tak do 18 tis. Kč, tak neřeknu.

Reakce: autor:

vloženo:
21.11.2008 15:25:46

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz