Diskuzní fórum o cestování - DOBROVOLNIK V AFRICE/INDII

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> DOBROVOLNIK V AFRICE/INDII

Téma diskuse:
DOBROVOLNIK V AFRICE/INDII
autor:
Veronika Pavlikova
vloženo:
16.02.2009 23:16:44
Bavi te cestovat? Nebavi te tva prace a tvuj stereotylni zivot? Stan se dobrovolnikem! Projekty v Africe a Indii. Prace s lidmi s HIV/AIDS, se sirotkama, detma z ulice, v zemedelstvi, skolstvi, atd...Ozvi se! Lide tam cekaji treba prave na tebe! nickyjlo@yahoo.com

Reakce: autor:
Roman Wiatrowski
vloženo:
10.07.2010 01:01:07
Dobrý den já mám obrovský zájem,pomáhat africe jakošto do- rovolník pro neziskové organizace nebylo by to na tři mě- síce nebo půl roků ale dva až pět let.Mám velký problém a to je jazyk anglický domluvím se jen arabsky a doučuji se kantonštinu tak že nemám žádny tušení jestli by mně vzala některá organizace,ale mám vztah k lidem a divoký zvěře, lidem bych chtěl pomoct vrátit se do toho života ktrerým jsme jim vzali věčnými těžbami dřeva,vybíjením zvěře tím narážím že bych chtěl pomáhat i zvěři šelmám atd...Byl bych rád kdyby mi někdo poradil kde bych mohl začít a po- kud by to nevyšlo tak to nevadí protože 1.října.2010 odlé- tám do káhiry kde začínám cestovní pout přez Arabií přez Afriku a cíl je Madagaskar.Pak bych mohl trajektem do Aus- trálie kde mám známi z rodiny i adresu mám.Kdo by mněl zájem nebo mněl cestu budu dobrý společník.A ještě jednou prosím o radu co se týče těch dobrovolnických organizací. Srdečně děkuji a psát my můžet na E-MAIL: wiatrowski-roman@seznam.cz nebo TEL:731860174 radši bych na e-mail.Děkuji. Roman

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz