Diskuzní fórum o cestování - Řecko letecky z Brna,vlny, ubytování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Řecko letecky z Brna,vlny, ubytování

Téma diskuse:
Řecko letecky z Brna,vlny, ubytování
autor:
Zdenka Bučková
vloženo:
15.05.2009 17:27:33
Ahoj přátelé, kteří rádi cestujete!Mám na Vás velkou prosbu, jestli by byl někdo tak moc hodný a poradil by mě a manželovi nějaké dobré místečko v Řecku, kde jsou vlny, kde je co dělat, kde to žije.Moji blízcí známí byli v Ř. a ani jednou nevstoupili na Chalkidiki do moře, protože byli ubytovaní u strmých skal a moře mělo prý tak velký vlny, že spíše zvolili bazén a hotelový objekt k užívání.Jenže my si rádi objednáváme výletky a rádi zajdeme večer na procházku podél pláže, rádi se koupeme v moři, ale na vlny jsme zatím štěstí neměli, byli jsme vždy v Chorvatsku nebo Itálii, tak se těšíme, že letos poletíme!Můžete dát někdo tip a radu jak levněji v řecku bydlet?můžete doporučit?nepreferujeme luxus tj nepotřebujeme 5hvězdiček v hotelu, stačil by apartmán...Poraďte - můžete-li.Děkuji Zdenka

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz