Diskuzní fórum o cestování - FIRO Tour

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> FIRO Tour

Téma diskuse:
FIRO Tour
autor:
Laďka
vloženo:
20.07.2005 13:10:14
Prosím Vás jaké máte zkušenosti s cestovkou FIRO, letos v září mám s nimi letět na Korfu. Dík

Reakce: autor:
Petra
vloženo:
21.07.2005 19:11:48
Máme zkušenosti velice dobré, nikdy žádný problém, transfer na letiště ( jsme z Chomutova) zdarma, letos jsme byli na Rhodosu - opět velmi spokojeni.Malou výhradu bych měla k místní delegátce, kterou jsme viděli na letišti a pak pouze před odletem( přišla o 3/4 hod. později-což se může stát, ale ani se neomluvila-což se mě dotklo), ale pokud je vše v pořádku a zná-li jeden anglicky, tak onu osobu člověk ani nepotřebuje.Firo mohu doporučit.

Jdasmína
vloženo:
01.08.2005 14:15:50
Právě jsme se vrátili z Turecka, kde jsme byli s Firo-tourem (s touto CK poprvé) na last minute a nemělo to chybu. Ubytování, jídlo, výlety - vše OK. Vše perfektně zorganizováno, delegátka nás vyzvedla na letišti, při zpáteční cestě přivedla až k odbavení, vše podrobně vysvětlila. Myslím, že nemusíte mít obavy. Hezkou dovolenou!

Laďka Nohlová
vloženo:
02.08.2005 07:02:46
Moc děkuji a doufám, že budu mít stejné zkušenosti. Laďka

Evina
vloženo:
05.08.2005 12:01:54
Dobrý den Laďko, v loňském roce jsem s touto CK cestovala a konkrétně na Korfu/Hotel Messonghi Beach v letovisku Moraitika. Velice kvalitní služby, ubytování bylo sice trochu chudší, ale pokoj stejně využíváte spíše jako ložnici. Stravování bylo ny vysoké úrovni formou kontinentálních bufetů, navíc jsem zblázněná do řecké kuchině. Cestovala jsem s 5ti letým dítětem a z této oblasti lze cestovat po celém ostrově a je možné využít i místní dopravu. Výlety do Aquaparku rozhodně doporučuji!! CVise s dopravou trochu dražší ale celodenní využití všech vodních atrakcí po celém areálu parku.Z naší ubytovací oblasti bylo možno cestovat i na nedalekou nádhernou pláž v oblasti Agios Georgios-písčitá pláž s pozvolným vstupem,někdy obrovské vny. Prostě nádhera. Tento ostrov vřele doporučuji.Služby delegátky dle mé představy. Jsem s pozdravem a přeji hezkou dovolenou.

Laďka
vloženo:
05.08.2005 12:26:21
I Tobě moc děkuji za informace. Přeji hezký den i dovolenou Laďka

Monika
vloženo:
20.09.2005 17:26:22
Zatím jsem slyšela chválu, ale uvidím, letíme s nimi do Řecka, na druhý pokus. První pokus s Blue Style nevyšel.

Irena
vloženo:
23.09.2005 22:23:50
My jsme letos v srpnu byli s Firem na Kosu,úžasná dovolená až na pokoj-tedy spíš jeho vybavení,hlučná lednice,kterou jsme museli vypínat na noc,protože hned vedle ní jsme měli postýlku pro malého, hlušná byla i klimatizace,a koupelna nevhodná pro vyšší lidi s delšíma nohama-WC těsně u vany,takže bylo lepší sedat z biku,aby si člověk neodřel kolena.Jinak jsme měli all inclusive,bezvadné jídlo.,super personál ,stoličky pro děti,okolí moc hezké,delegátka příjemná ,znalá okolí ,doprovod z i na letiště bez chyby.Až na ubytování,vše O.K.

Irena
vloženo:
23.09.2005 22:25:10
omlouvám se,nezadala jsem místo Kos-Marmari-Hotel Pyli Bay

fiona
vloženo:
02.10.2005 14:04:00
byla jsem s FIRO již 8 x ( 2x Egypt, 2 x Zakynthos, 1x Chalkidiki, 1x Dubaj, 1 x Thassos, 1x Mexiko ), vše bylo skvělé, na FIRO nedám dopustit. Předtím jsme jezdili s Fischerem ( 16 x ), ale co odešel pan Václav, už to není ono a proto jsem ráda, že jsme našli FIRO a budeme mu věrní i nadále

Terys
vloženo:
29.08.2006 13:06:09
I já mám s Firo velmi dobré zkušenosti,nikdy jsem s nimi žádné potíže neměla,a už jsem s nimi jela si 5x,až na noční odlety letadel,to mi moc nesedí,ale chápu,že je to levnější..

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz