Diskuzní fórum o cestování - svatební cesta

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> svatební cesta

Téma diskuse:
svatební cesta
autor:
Lea
vloženo:
21.07.2005 18:38:33
Začátkem října bychom chtěli jet na svatební cestu. Může nám někdo poradit kde je v tomto období krásně. Třeba i konkrétní hotel. Je nám celkem jedno kde. Díky!

Reakce: autor:
Lucie
vloženo:
22.07.2005 09:13:30
Ahoj Leo, myslím, že krásnou svatební cestu byste mohli prožít na Fuerteventuře v hotelu Jandia Princess, nádherný hotel, dobré služby, vynikající jídlo, krásné moře. Byli jsme tam kdysi s Fischerem, ale teď ho tuším nabízí jen Canaria travel. Jinak u mne jednoznačně vede Egypt. V říjnu je tam vůbec nejrásnější počasí. Jen je potřeba volit dobře cestovku, aby jste nebyli zklamaní. Sunny days, Blue style nebo Exim většinou dají klienty do jiných hotelů. Doporučuji Firo tour, v současné době asi nejlepší a nejspolehlivější cestovka u nás. Nádherná dovolená v Egyptě je v oblasti Makadi.

anonym
vloženo:
16.08.2005 12:47:59
Ahoj Lucko! Děkuji Ti za tip. Objednali jsme si katalog od Canaria travel, je z čeho vybírat. Teď sleduji, zda nabízejí Fuerteventuru na poslední chvíli. Původně jsme měli vytipovaný Egypt, ale teď mám obavy. Ikdyž, člověk nikdy neví.

vloženo:
20.11.2013 19:09:47
hele já jsem slyšela, že je super mauricius...já sama o něm dost uvažuju. koukala jsem, že blue mauritius je agentura, co je schopna zařídit téměř vše - kamarádka je na svatební cestu využila a byla spokojená moc.

Miluska Radimska
vloženo:
25.02.2016 12:24:41
minuly rok jsme byli na svatebni ceste taky na mauriciusu a byla to nadhera :) akorat jsme ji zarizovali pres cestovku yachtromance :) urcite se tam jednou vratime na nejakou dovolenou

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz