Diskuzní fórum o cestování - CK Limba

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK Limba

Téma diskuse:
CK Limba
autor:

vloženo:
03.09.2009 18:59:28
Dobrý den, chci touto cestou varovat všechny potenciální klienty před touto cestovkou. Všechno šlo dobře do chvíle, kdy jsme na místě dovolené v Maďarsku obdrželi jiné ubytování než co stálo na voucheru. Ubytovatel mluvil anglicky a nebyl problém se s ním domluvit. Šlo o to, že v době, kdy jsme objednávali pobyt, už bylo obsazeno (to mohl doložit) a cestovka to v klidu zamlčela. Ať už byla pravda kdekoliv, po návratu jsme reklamovali. Na místě se vyřešit nic nedalo. Prostě nebylo volno. Nejdříve mi paní z cestovky řekla, že protože jsme problém neřešili přes delegáta (to by stejně nevyřešil, ale příště bych ho asi sháněla), ztrácíme právo na reklamaci. To mě tedy zdvihlo ze židle a začalo zajímavé vyjasňování si reklamačních podmínek daných zákonem a okruhu odovědnosti cestovky za své dodavatele. Reakce cestovky: - no tak máte právo na reklamaci a co jako máme dělat - tak teda promiňte, nabízíme slevu 10% na další poukaz tak to už měl manžel amok...

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz