Diskuzní fórum o cestování - CK NIKAL

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK NIKAL

Téma diskuse:
CK NIKAL
autor:
Věra Dočekalová
vloženo:
11.09.2009 10:34:28
Je někdo singl na poznávací zájezd s CK Nikal do Turecka? Nechce se mi připlácet za dvoulůžkový pokoj. Vedosu@post.cz

Reakce: autor:

vloženo:
31.05.2010 19:40:51
Dobrý den, zajímalo by mě zda jsou ještě volné termíny do Turecka od Neckerman /oblečení/. Loni jsme tam byli s manželem a bylo moc hezké. Jednalo by se o 4 osoby. Děkuji Pálenská

vloženo:
02.09.2010 09:19:41
Dobrý den,cestujeme s manželem 21.9.od Bon Prix s CK Nikal do Turecka.Ráda bych věděla,zda odlétá též někdo z Plzně.Na pobytjsme slyšeli jen samou chválu.Pokud napíšete budeme rádi.Děkuji Čumplíková Email jinka45@seznam.cz

vloženo:
06.10.2010 21:11:22
Dne 21.1O.jsem odlétali s manželem od CK Nikal na poznávací zájezd do Beleku,Pamukale a Kemeru od Bon Prix.Turecko je krásná země,krásné hotely,ale ceny jsou dosti vysoké.Průvodciperfektní,hlavně Lenka měla obrovské znalosti o Turecku a Burak byl též velice ochotný pomoci.Ale takový zájezd není pro lidí,kteří mají nějaké zdravotní poroblémy,dosti se cestuje a vše v dosti velkém tempu.Sama jsem to zažila na vlastní kůži,byla jsem vcelku v pohodě a po dovolené jsem se musela vrátit k francouzským holím.Proto doporučuji vše důkladně zvážit.Jinak tento zájezd byl perfektní,s možností nákupu koberce,zlata a kůže.Hlavně platební kartu ssebou,hodně peněz do peněženky.Stojí to zato Turecko vidět.Čumplíkovi

vloženo:
27.10.2010 00:11:26
Poněkud nevěřícně jsme přijali nabídku obchodní společnosti Neckermann,týkající se možné účasti na poznávacím zájezdu do turecké Antalye a Kappadokie.Ve scénáři prezentované cenové relace se nám vzhledem k atraktivitě zájezdu zdály až podezřele nízké. O tom,že se nejedná pouze o klamný marketingový tah zmíněné společnosti jsme se přesvědčili v zápětí.Ústy její pracovnice jsme byli ujištěni,že příslušná nabídka je myšlena zcela vážně a její podmínky odpovídají realitě. Posléze i tato forma a tón vzájemné komunikace nás přesvědčily o tom ,že máme co do činění s dobrou,seriozní cestovkou. Přesně,podle obdržených dispozicí a ve stanovených časových relacích jsme na letišti Praha započali svoje putování. Airbas turecké společnosti Onuraier s národní posádkou nás po cca 2,5 hod.trvajícím letu bezpečně dopravil do Antalye. První pozitivní dojem z kontaktu s touto zemí byl umocněn dobrou organizací vybavování formalit účastníků pobytu včetně jejich rozdělení do jednotlivých autokarů,které nás po cca 45 minutách jízdy městem dopravily do komplexu hotelových budov s výstižným názvem Paraiso Verde,tedy"Zelený ráj". Pětihvězdičkový hotel zakomponovaný do náruče subtropické zeleně s romantickými zákoutími protkanými stylovými přístupovými koridory vedoucími do jednotlivých ubytovacích sekcí tvoří decentní kulisu,pozitivně ovlivňující dovolenkové zážitky. K tomuto pocitu pak výrazně přispívá i kvalita poskytovaných stravovacích služeb.Nevšední,až neskutečně pestrá nabídka podávané stravy v restauracích se vymyká běžnému standardu. Nicméně nepřijeli jsme sem pouze kvůli dobré krmi,ale zejména k vůli poznání. Proto tedy brzy ráno,druhý pobytový den jsme za deště nasedli do autobusu,abychom s několika nezbytnými zastávkami a po uskutečněné návštěvě muzea Mevlána ve městě Konya po cca 10 hod.jízdy dorazili do kýžené Cappadokie. Po ubytování v solidním hotelu Yitloc v Avanosu,na periferii městečka,jsme sice unaveni,ale v dobré náladě prožili druhý pobytový večer. Oblast Cappadokie nás zaskočila nejen svým exteriérem,ale také poměrně chladným na příslušnou roční dobu údajně netypickým počasím. Avšak svěží slunné ráno následujícího dne s desítkami vzdušných balonů na horizontu zakomponovaných až do neskutečné krajiny se v jeho průběhu změnilo v deštivé odpoledne. Silný,emocionální zážitek zajisté prožili ti z nás více odvážných,kteří se za 150 Euro rozhodli v tomto balonu vzlétnout k výšinám,aby takto z ptačí perspektivy spatřili sopečnou činností vymodelovanou bizárdní krajinu.Však i my ostatní,méně odvážní,možná i finančně méně zdatní jsme nebyli ochuzeni o takovéto fantastické zážitky. Během dvoudenního pobytu v této lokalitě jsme křížem krážem procestovali toto cca 35 km2 velké území, stačili jsme navštívit místní mešitu,manufakturu,vyrábějící unikátní ručně tkané koberce,shlédnout tajemný taneční rituál Dervišů a pobavit se na tureckém folklorním večeru. Takto pestrý a bohatý program však ani zdaleka tímto nebyl vyčerpán.Po návratu zpět do původního hotelu v Antalyi jsme shlédli místní cca 38m vysoké vodopády,antické divadlo v Aspendosu,navštívili výrobnu šperků z drahých kovů a shlédli módní přehlídku a výrobu koženého oděvního zboží. Vyvrcholením pobytu pak byl slavnostní galavečer konaný v nádherném prostředi hotelového salonu.K dobré náladě zmíněného večera přispěla kapela z Čech. Nastíněný program a jeho průběh vyjadřuje pouze jednu stránku celého pobytu. Tou neméně podstatnou jsou vzájemné vztahy uvnitř takto náhodně vzniklého nehomogenního kolektivu účastníků. Jeho různorodé profesní zastoupení,od pilota, podnikatelů,psychologů,právníka, filozofa,řidiče kamionu po lékaře,věkově pak od mladých manželů až po skvělou 80-ti letou paní Marii a jejího manžela. Na utváření interpersonálních vztahů uvnitř takovéhoto disciplinovaného a vnímavého kolektivu měla podstatný vliv delegátka CK Nikal sl.Lenka Kupková. Velice milá sympatická a fundovaná průvodkyně svými znalostmi,organizačními schopnostmi a inteligentním projevem se podstatnou měrou zasloužila o velmi zdařilý průběh celého pobytu.V tomto počínání jí stejně tak úspěšně sekundoval její turecký kolega Ismail. Ledaco jsme již na mnohých cestách po světě zažili.Nikdy jsme se takto verbálně neprezentovali.Tentokrát nám to však nedá.Důvodem pro učiněnou vyjímku je slib spolucesujícím kolegům,že se na netu zmíním,stejně tak provokující skutečnost sama, podělit se o pozitivní zážitky i s ostatními.Jediným "negativem"byly snad větší turbulence během letu a již na letišti v Antalyi avizovaná mlha nad Prahou,která se však k radosti majitelů aut zaparkovaných v Praze těsně před přistáním rozplynula. Naše vzpomínky ,fotky a natočené video však zůstávají trvalé. Tak tedy díky Neckermanne díky CK Nikal,díky Lenko. Ahoj Vendo,Miluško,Jirko,Zdeňku a vy ostatní přátelé. Možná zase někdy někde.... PS.: Kdybych měl více času byl bych stručnější. Marie a Pavel Vlachovi

vloženo:
03.11.2010 22:55:40
Také se chci vyjádřit k zájezdu do Turecka od CK Nikal - odlet 26.10.2010 okruh Antalye, Kappadokie. Hezký a velice dobře organizovaný a hlavně něčím vyjímečný. Tím vyjímečným byla nevím jak výstižně nazvat Krystínu - to není jenom průvodkyně která nám pomáhala na každém kroku, ale vyjíměčně znalá a poutavým projevem obdařená slečna která udělala zájezd skutečně poznávací. Děkuji CK Nikal a Krystíně. Kratochvílovi

vloženo:
22.11.2010 17:05:37
Připojujeme se také k názoru na zájezd do Kappadokie-26.10.-2.11.2010.Tento zájezd neměl chybu.Viděli jsme nádhernou přírodu Kappadokie ,Antalyi-vodopády,Aspendos.Přestože je Kappadokie až650km od Antalye,cesta probíhala s častými zastaveními,která sloužila k občerstvení,procházce,nákupům.Všude WC,tekouci voda,popř.káva,krámky či prohlídka místa s průvodkyní.Řidiči ochotně pomáhali s kufry,prodávali nápoje,byli ochotní a milí.Velké ocenění zasluhuje průvodkyně Kristýna Němcová,která nás perfektně informovala o historii a bravůrně zvládala organizaci naší cesty.Její znalosti a ochota v mnohém pomoci byla úžasná.Za to ji patří velký dík a uznání.Hotel Paraiso Verde byl krásný a jídlo-totˇlukulské hody!Komu nestačila snídaně a večeře,mohl si přikoupit obědy,které prý byly také dobré.Rovněž hotel v Avanos v Kap.byl pěkný.Poděkování patří i tureckému průvodci Mustafovi,který se o nás obětavě staral.Lety Praha-Antalya a zpět byly s jídlem a bez problémů.CK Nikal děkujeme a doufáme,že se na cestách do Turecka zase setkáme.Helena Chmelařova a Alena Burešová.

vloženo:
10.12.2010 11:28:52
Je někdo singl na poznávací pobyt po Lýkii? Ozvěte se prosim ,jaro 2011.Děkuji Lenka

vloženo:
12.12.2010 10:11:47
Lenko,ozvěte se na:helenachmelarova@jen.cz.Na jaře bych klidně jela na Lýkii a nevím,zda kamarádka se kterou jezdím bude mít čas.H.CH.

vloženo:
12.12.2010 10:41:18
Nemůžu odepsat pani Chmelařové ,nesouhlasí mailová adresa.

vloženo:
12.12.2010 11:03:24
Paní Chmelařová ozvěte se mi prosim Lenka můj mail lenyf@seznam.cz

vloženo:
11.07.2011 14:22:59
Dobrý den, zajímá mne nabídka od fa. Neckermann- poznávací zájezd do Turecka. Není to háček, když ten jeden účastník to má grtis?? Prosím, ozvěte se mi. Nerada bych nalítla.

vloženo:
12.07.2011 13:28:50
Dobrý den,zdravím.Zájezdy pořádá CK Nikal.Každý rok se podmínky přes Neckermann asi trochu mění.My jsme jely dvě.Jedna to měla grátis a druhá měla určenou cenu.Daly jsme si to napůl a vyšlo nás to každou kolem 10000Kč.Připlatily jsme si ale večeře,tak to bylo asi o 2000Kč dražší.Nejlépe je obrátit na CK Nikal a zjistit nejlépe telefonicky všechny podmínky zájezdů.Jsou velmi ochotní a vše vám řeknou.Pokud pojedete singl,tak je asi možné,že budete příplácet za sigl pokoj,pokud chcete být singl.Nevím.Ale ta cena zdarma platí dle letáku ,který jste od Neckermanna dostala.Zdravím Helena Chmelařová.

vloženo:
12.07.2011 16:38:14
A opravdu to není nějaký podfuk? Proč by dávala fa. Nckermann takový dárek, nepřišla by tím na mizinu? A nebo jestli to není něco jako f. Beck. A aby si náhodou ještě člověk nemusel platit za vstupy? Nevím, pořád tomu moc nevěřím.

vloženo:
12.07.2011 20:36:28
Není to podfuk.Je třeba se informovat v CK Nikal.Beck znám,je to úplně něco jiného.Žádné prodejní akce.Nevím proč Neckermann dělá tyto akce,zřejmě si takto dělá dobrou reklamu. Čtěte diskuse na CK Nikal.HelenaChmelařová.

vloženo:
29.10.2012 09:19:38
Absolvovali jsme s vaši CK zájezd do Turecka /Istanbul,Ankara,Kappadokia,Antalya/ ve dnech 2.-9.října 2012. Chceme vyslovit uznání a poděkování naši milé průvodkyni JANĚ.Její příjmení bohužel neznáme. Celou dobu byla velmi příjemná,ochotná a svými znalostmi přispěla k prohloubení poznatků o Turecku a tamním způsobu života. Prosím,tlumočte jí naše upřímné poděkování. S pozdravem Dr.Petr Skála,Marie Skálová /č.sml.150243/

vloženo:
28.09.2018 17:50:18
Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úver ve výši 25,000.000 Kc (cca: 1.000,000 EUR) od Peter Krajcovic (senatorrpwalter@hotmail.com, spkinvestment.com). Je to seriózní veritele.

vloženo:
29.11.2018 15:17:01
V květnu 2018 jsme absolvovali zájezd do Číny na poznávací zájezd s plavbou po řece Yanze.Byli jsme s touto cestovkou již mnohokrát např.v Turecku 4x,nebo na Krétě.Musím říct,že vždy k naprosté spokojenosti,ale Čína nás zklamala.Samozřejmě ne památky.Ty byly nádherné.Ale naprosto nekvalitní organizace.Celkem jsme měli 5x návštěvu poznávání výroby perel,čaje,hedvábí,porcelánu atd.Vždy po dvou hodinách.Polovinu nás to nebavilo.Čekali jsme venku před obchody.A o těchto 10 hod.jsme měli zkrácený výstup na Velkou Čínskou zeď,Náměstí klidu,Císařský palác,Čínské Benátky atd.Všude jsme potom museli běhat a nebyl čas se v klidu projít.Kromě lodi to bylo stejné i s obědy.Průvodkyně neměla žádné audio mluvítko a tak ve finále,protože nás bylo 36 lidí jsme nic neslyšeli.Mě osobně to už nebavilo někde se pořád mačkat a tak jsem si musela vyslechnout,že mě to zřejmě nezajímá.Než jsem odjela,koupila jsem si nádhernou knihu o Číně a tak jsem si řekla,že až přijedu,vše si přečtu.Všichni si samozřejmě dokáží představit co je v Číně všude lidí a počítáte s tím,ale tohle opravdu nešlo.Bylo tam ještě spousty problémů a tak když jsme přijeli,poslali jsme písemnou stížnost.Je nás 10 lidí.Ostatní se nejprve chtěli přidat,ale potom odmítli a mávli nad tím rukou s tím,že už s Nikalem nikam nejedou.To bylo 8.6.2018 a do dnešního dne se nebtěžovali odepsat.Předali jsme vše České Obchodní Inspekci (ČOI)a mohu s klidem říct,že se neobtěžovali ani odpovědět této organizaci.K řediteli se nedovoláte a pani co reklamace vyřizuje se s námi odmítá bavit.Já už s nimi nikdy nepojedu.Nemám už důvěru ve vedení této Ck.Dejte si pozor a hlavně si přečtěte zaslaný program,kde o těchto návštěvách není ani zmínka a vždy jsou ve dnech ,kdy jsou na čas náročné památky.Radka Hájková

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz