Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
autor:
 anonym
vloženo:
02.08.2005 11:25:18
V Brně na ulici Jana Uhra 10, 602 00, sídlí firma Global business services, která provozuje popsané metody. Používá ve smlouvě: Jsme si vědomi (jako klienti), že z důvodu zabezpečení členství není za žádných okolností možné tuto (zaplacenou částku) ani její částečné plnění vrátit zpět. Peníze inkasuje Daryll HEAL a sl. Voříšková má na starosti styk z klienty a neustále je nedostupná na tel. č. 531 015 011.

Reakce: autor:
Zita H.
vloženo:
06.10.2005 12:25:16
Dobrý den,četla jsem Váš příspěvek a mám mu rozumět tak, že jste zaplatili zálohu na "velmi výhodnou" dovolenou na Kanárských ostrovech, resp. ve Španělsku a tato se neuskutečnila ? Také jsme zaplatili zálohu a nyní bychom měli doplatit zbytek, tak bych Vás chtěla poprosit o jakékoliv informace, které mi pomohou se rozhodnout, zda doplatit a rysknout zda zájezd bude, či ne, anebo zda nezaplatit a oželet tu první již zaplacenou část.Děkuji.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz