Diskuzní fórum o cestování - Máte někdo zkušenost s CK Balkan Travel Liberec?

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Máte někdo zkušenost s CK Balkan Travel Liberec?

Téma diskuse:
Máte někdo zkušenost s CK Balkan Travel Liberec?
autor:
 anonym
vloženo:
04.08.2005 22:55:09
Mám za 14 dnů odlétat do Bulharska-Primorska s CK Balkan Travel Liberec, byla bych ráda kdyby mi odpověděl někdo kdo cestoval s touto CK a jaké s ní má zkušenosti.

Reakce: autor:
Věrka
vloženo:
09.08.2005 12:00:59
S touto cestovní kanceláří jsme byli minulé dva roky. I když to se ještě jmenovala Travel Market. Sídlila také v Liberci.Jestli si pamatuješ loni zhruba touto dobou zkrachovala. My jsme byli celkem spokojeni i když delegátku jsme po celou dobu ani nezahlédli a doba odletu pro nás byla až do poslední chvíle tajemstvím.Ale byli tam lidé kteří si zaplatili Primorsko a skončili v Ravdě a pak je během pobytu stěhovali. Doufám, že s novým jménem bude i jiné chování této staronové kanceláře.

anonym
vloženo:
10.08.2005 21:24:17
Chci se zeptat zda jste z Liberce protože lidi vlastnící Market Travel nejsou shodní s lidmi v Balkan Travelu.Víte jistě ,že se jedná o tu samou cestovní kancelář pouze přejmenovanou?

Jarmila
vloženo:
11.08.2005 12:51:18
Liberecká Travel Marken loni zkrachovala a je to velká škoda protože já jsem s nimi měla ty nejleší zkušenosti. Bylo by divné, kdyby se jen přejmenovala cestovka. Dost by mě zajímalo, zda-li tato nová ck má ntové stránky. Ví to někdo?

anonym
vloženo:
11.08.2005 16:11:38
Myslím, že jsi jedna z mála, kdo měl s Travel Market dobrou zkušenost. Nová CK má stránky www.balkantravel.cz.

Milan
vloženo:
19.08.2005 23:44:35
Vrátili jsme se ze zájezdu s CK Balkan Travel teď ve středu a bylo to super. Transfery na letiště i z letiště v pohodě, odlet tam i zpátky v udanou hodinu. Bydleli jsme v Primorsku v penzionu Lilia - maximální spokojenost.Počasí nám taky vyšlo - jen jeden den se nedalo koupat.Rádi si to příští rok zopákneme.

anonym
vloženo:
15.08.2006 02:31:13
Byli jsme v srpnu 2004 s touto cestovní kancelárí v Bulharsku-Primorsku, kdyz se jeste jmenovala Travel Market. Byla to úplná katastrofa!!! Byli jsme bez predchozího upozornení automaticky ubytovány v jiném hotelu, o spíne, plísni na stenách v "restauraci" a maximálne nepríjemném personálu v HOTELU MONI, kdy majitelka kazdé ráno sedela pri snídani v jídelne a koukala kdo si co bere k jídlu...i kdyz si nebylo zrovna moc z ceho brát!!! A to nemluve o rozcarovaných lidech, kterí ani nevedeli kdy presne odletí, stalo se i ze museli odletet o 2 dny dríve, ci déle a samozrejmne mnoho bylo ubytováno stejne tak jako mi mimo objednaný hotel!!Také jsme si stezovali v míste pobytu a poté i písemne po nasem návratu (vcetne fotek dokazující stav hotelu), dopis se mi vrátil a za 2 dny cestovka zkrachovala! Podala jsem na policii trestní oznámení, kde mi uz predem oznámili, ze bude tezké CK dokázat úmysl! Samozrejme z celého "mého" policejního setrení zeslo!.... a výsledek ???...je ten, ze 13.01.2005 byla zalozena CK Balkan Travel (viz koncesní listina na internet.stránce CK) .... jen mi behá mráz po zádech kdyz si na tu nasí dovolenou vzpomenu ... nebo spís po tom kdyz si uvedomím jak je jednoduché PODNIKAT!!!!

Radek Nišev
vloženo:
15.08.2006 09:16:12
Vážená paní "anonym",nebývá mým zvykem reagovat na příspěvky na diskusních forech, ale když jsem už narazil na Váš příspěvek, musím vše uvést na pravou míru. Kdybyste se blíže zajímala o CK Balkan Travel zjistila byste, že se jedná o CK, která má zcela jiné majitele i odlišný způsob práce a s onou "ck" nemá nic společného. To, že naše společnost vznikla bylo samozřejmě v důsledku "díry na trhu",která se tu otevřela po krachu oné nechvalně známé "ck". O kvalitě CK Balkan Travel svědčí nejen to, že valná většina našich klientů se vrací spokojená, ale i fakt, že CK Balkan Travel je řádným členem AČCKA. Věřím,že tímto svým příspěvkem jsem jednou provždy rozptýlil Vaše pochybnosti. Pokud máte kdokoli dotaz, napište nám na info@balkantravel.cz a my vám rádi odpovíme. S přáním krásného dne a nádherné dovolené - Ing.Radek Nišev,jednatel a spolumajitel CK Balkan Travel.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz