Diskuzní fórum o cestování - Zájezd do Turecka

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Zájezd do Turecka

Téma diskuse:
Zájezd do Turecka
autor:

vloženo:
16.06.2010 10:46:22
Ahoj lidi.byla jsem letos s Nikalem v dubnu v Turecku na poz.záj. a ač se mi vůbec nechtělo,(zájezd jsem dostala),můžu potvrdit,že já i dcera 16l,jsme byly nadšené.Nejen ubytování,strava a služby delegátů,ale hlavně plno krásných památek a přírody o kterých myslím málo kdo z nás tady ví,že to v Turecku existuje.A letecká spol.je Turecká,ale žádné opoždění letů jsme nezažily a to i přez týdenní komplikace s odlety po Evropě kvůli té sopce na Islandu.Snad jen výtka na výlet do zlatnictví a výr.koženných oděvů a ručně tkan.koberců,ano,prohlídka zajímavá,ale náhončí po té na nákup zboží až dotěrní.Musí se rázně říci NE!Toť můj názor.I.

Reakce: autor:

vloženo:
17.06.2010 09:02:48
Som rada, že som našla Vašu reakciu, lebo tiež som dostala takúto ponuku a bojím sa, či to je vôbec pravda. Dnes je mnoho všelijakých podvodníkov. Aby som nezaplatila peniaze a zájazd sa neuskutoční. Ďakujem Marta Makušová

Reakce: autor:

vloženo:
20.06.2010 21:55:38
Opravdu mohu zájezd doporučit.Jak Český/ká průvodce/kyně,tak Turecký průvodce byli velmi ochotní,vtipní a vždy se snažili ukázat nám z Turecké krajiny,pobřeží a dřívějších kultur i dnešních tradic to pěkné a zajímavé.I.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz