Diskuzní fórum o cestování - už nikdy s Best Reizen CZ-

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> už nikdy s Best Reizen CZ-

Téma diskuse:
už nikdy s Best Reizen CZ-
autor:

vloženo:
29.07.2010 20:58:03
Předesílám, že jsme si zájezd zakoupili přes Student Agency, na což jsem 100% spoléhala, nevěřila bych, že by si nasmlouvali nesolidní cestovku. Ale to jsem byla najivní. Cestovka, které jsme uhradili náklady na dovolenou se jmenovala BEST REISEN CZ. Ráda bych Vás informovala o nesolidním jednání cestovní kanceláře BEST Reisen CZ, která měla zajistit náš pobyt ve vybraném hotelu Hilton Long Beach, v Hurghadě, Egypt. Ihned na letišti jsme byli informováni delegátem (egypťan , velice dobře hovořící česky) , že náš hotel je plně obsazen (na co pak kdo kontroluje obsazenost???nechápu)a že nás převezou do „ještě lepšího hotelu s pěti *“Bylo nás tam celkem 10 lidí, 6 bylo do Hiltonu a 4 někam níže,za potápěním….nevím přesně kam. Jakmile jsme dorazili do hotelu , také Hilton, ale Resort, bylo mi ihned jasné. O co jde, byl zde jeden malý bazén (na tolik lidí) a pláž, katastrofa, voda jen do pasu a po 100 m byly bojky a za nimi plavali lodě….děs, běs.Po našich protestech, že tento hotel nenabízí to, co jsme si dle katalogu vybrali nám bylo řečeno, že nám nic jiného nedají a hotovo, delegát najednou začal tvrdit, že ani není delegátem Best Reizen ale Azur Reizen a ten druhý, co tam byl s ním normálně k křesle zalomil hlavu a spal jako zabitý…my bychom také rádi, bylo 7:00 hodin, my byli už 30 hodin na nohách, nenabídli nám ani pití ani jídlo a dalších několik hodin jsme se zde trápili o žízni a hladu…Delegáti odjeli, že mají na starosti jiné klienty a my zůstali sami v hale hotelu a čekali a ani jsme nevěděli nač. Volali jsme každý své cestovce, žádná nevyřídila nic…Student Agency: Slečna slíbila, že za chvíli někdo zavolá zpět…ta chvíle trvala až do druhého dne do 10:00 hodin, vykašlali se na nás a paní s BEST Reisenu nám slíbila, že je vše už zařízeno a že ve 14:00 hodin budeme převezeni do správného hotelu….jelikož se stále nic nedělo, volali jsme jí několikrát zpět, už nám ani telefon nezvedla a tak jsme si vzali taxi a jeli si ověřit situaci do Hiltonu, kam jsme si zaplatili zájezd. Mě osobně tento výlet vyšel na 200,- Kč….Jaké bylo naše překvapení, když jsme v hotelu zjistili, že dva z nás šesti mají stále rezervaci a nás další 4 ráno někdo z cestovky stornoval….na otázku proč nám bylo řečeno, že cestovka BEST Reisen prodala pobyty CK Horizon a ta si na naše místa dala své zákazníky a nás vyšachovali…no bezva, to snad ani není možné…tak jsme jeli zpět do hotelu, kde čekali ostatní…Ti dva šťastní si vzali kufry a jeli do svého zabukovaného hotelu…kde jim za ½ hodiny po příjezdu také rezervaci stornovali a tak byli na tom jako my, jen s tím, že už projeli 600,- a tak se zase k nám přidali…je to jako otřesná pohádka, jo to máte pravdu…do teď to nemohu pochopit….Asi okolo 13:30 se zase objevil náš delegát- nedelegát, nyní tvrdil, že už je naším delegátem a když jsme mu řekli, že nám z cestovou paní řekla, že máme vydržet do 14:00 hodin, že někdo pro nás přijede a převeze nás do našeho hotelu, sedl si do křesla a čekal s námi…několikrát někam volal a když ani v 15:00 nikdo nepřijel, cestovka telefon už nevzala nikomu tak se najednou objevil majitel egyptské cestovou, se kterým jsme se zase dohadovali, co nám zde vadí a proč tak urputně trváme na svém….pak po několika jeho telefonátech v arabštině nám řekl, že za chvíli přijede odvoz a skutečně nás odveze, kam jsme si zaplatili poukazy…..a také se tak stalo, dokonce nám po několika hodinách na naše naléhání objednal (za své) vodu a kolu asi viděl, že už ze žízně šilháme…….a na cestu nám ještě poznamenal, že zatím nás ubytují do nějakého sklepa, ale zítra nás přestěhují….no, už mi to bylo jedno…a také nám slíbil, že nám cestovka za naši újmu přiveze každému pergamen a vázu z alabastru(vše 100% pravé z Káhiry)…no, a už jsme jeli…v Hiltonu Long Beach nám dali pásky na all inclusive, které jsme nemohli dosud (do 16 hod využít) a odvezli nás po pokojích, ale žádný sklep, ale krásné domečky s výhledem na moře a hlavně, světe div se, všude kolem prázdno, neobydleno, vůbec nechápu, o co tedy šlo……no a pak už bylo vše super až do chvíle, kdy nám den před odjezdem slečna z cestovky přinesla info o odjezdech a ty skvělé kompenzační dárečky…pergamen možná pravý byl, nevím, ale soška byla ne z alabastru jak slíbili, ale ze sádry, ale nechali si podepsat, že to nebudeme nikam hlásit a nebudeme už po nich chtít, já jsem jim to vrátila s tím, že děkuji, ale oni nás chtějí prvně okrást o místo v hotelu a pak jako kompenzaci nám dají sádru místo alabastru a zase se snaží nás ošidit…no to už bylo moc. Protelefonovala jsem dobrých 1000,- Kč, 200,- jsem zaplatila za taxi a co hlavně, cestovka se na nás vykašlala, v největší nouzi , klidně by nás nechali spát někde od mostem……a do Egyptu ž nikdy v životě nepojedu, protože v této zemi si turistů neváží a takto s nimi zacházejí, ani nedovedu vysvětlit, jak mi bylo z toho všeho úzko a nemohla jsem dobré 3 dny na to vše zapomenout, opravdu a to nejsem žádná citlivka, ale tak otřesný to byl zážitek….

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz