Diskuzní fórum o cestování - Republica Dominicana - IFA VILLAS BAVARO BEACH

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Republica Dominicana - IFA VILLAS BAVARO BEACH

Téma diskuse:
Republica Dominicana - IFA VILLAS BAVARO BEACH
autor:
L.
vloženo:
11.08.2005 17:13:01
V červenci 2005 jsme navštívili Dom. Republiku. Nemůžeme litovat. Byli jsem v letovisku Punta Cana na východním cípu Ostrova (Hispaniola). Jsou tam nádherný bílý, čistý pláže a vysoký palmy házející příjemné stíny. A voda, čisťounká (sice bez živočichu, což ale nám vyhovovalo) s krásným hladkým pískem a tyrkisově zeleňounkou vodou. Ubytováni jsme byly v hotelu IFA VILLAS BAVARO BEACH - ubytování pěkné a 100% čisté, personál velmi ochotný a jídlo bez nejmenších problémů po dobu 16 hod děnně. Musím řici, že pro mě to byl zájezd s 5ti ***** Doporučuji a to zvlášť rodinám s dětmi (skvělí uzavřený a hlídaný hotelový komplex, dětské hřišti a mělký přístup do Karibiku) L. (západní Čechy)

Reakce: autor:
Božena
vloženo:
24.08.2005 21:03:04
DÍKY, INFORMACE PŘIŠLI VHOD. ODLÉTÁM TAMTÉŽ 10.9. A DOUFÁM, ŽE TO BUDE SUPER. BUDU RÁDA POKUD ZÍSKÁM INFORMACE O VÝLETECH A OSTATNÍCH MOŽNOSTECH. DÍKY

Reakce: autor:
Martin
vloženo:
09.03.2006 12:00:40
Díky za informace. 16.4.2006 letím s přítelkyní do stejného hotelu s CK Fischer.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz