Diskuzní fórum o cestování - Nefertari Safaga Egypt

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Nefertari Safaga Egypt

Téma diskuse:
Nefertari Safaga Egypt
autor:
Tomaskova
vloženo:
14.08.2005 19:14:13
Chystame se v rijnu do tohoto hotelu.Reakce na tento hotel z minuleho roku nejsou prilis pozitivni. Mame zkusenosti ze Sinaje, kde se nam velmi libilo/Iberotel Club Fanara/. Prosime o informaci jak to vypada v Nefertari letos. Dekujeme Jana a Josef

Reakce: autor:
 anonym
vloženo:
20.08.2005 21:01:03
www.egypt.webz.cz Tam se dozvíte víc.

Jana
vloženo:
22.08.2006 23:01:06
Zdaravím Vás, v Nefertari jsem byla v červenci a nemůžu říct na tento hotel špatné slovo. Personál byl velmi příjemný a vždy nám vyšel vstříct, moře nádherné, nikdy jsem nic takového nikde neviděla, a delegát Martin o nás pěkně pečoval během celého pobytu. Z Egypta jsem se vrátila doslova nadšená. Také jsem před naším odjezdem četla pár špatných recenzí a měla obavy jako vy, ale obrázek jsem si udělala později sama...:-))Přeji Vám příjemnou dovolenou, hned bych tam jela znovu! S pozdravem

Markéta
vloženo:
30.08.2006 08:29:57
To Jana: Prosím Tě, pracují ještě v tomto hotelu manageři Hany a Jimi? Byla jsem tam v červnu 06. Budu ráda za jakoukoliv informaci, nejlépe na můj email: MarkaH@seznam.cz

Pája
vloženo:
12.10.2006 15:40:10
Ahojky Jani, do Nefertari Safaga se chystáme v březnu 2007 kvůli šnorchlování a byla bych ráda, kdybys mi napsala jaké to tam je.Četla jsem,že je to pustina, tak napiš prosím, jestli je tam aspoň jeden krameček, kvůli suvenýrům.Není tam nuda po večerech?Animátoři, pláž, jídlo? Děkuji Ti,ahoj Pája

anonym
vloženo:
12.10.2006 22:36:51
Ahoj Páji,sice je hotel doslova v pustině, ale my jsme se vůbec nenudily-byla jsem tam s kámoškou a během pobytu jsme si tam užily tolik srandy, že na to vzpomínáme ještě teď. To moře je opravdu nádherné!!!A pokud tam jedete hlavně kvůli potápění,tak se tam budete cítit jako v ráji. O nákupy mít strach nemusíte. V hotelu je zlatnictví, kde prodává Marco-moc milý kluk, byl to takový náš andílek, který nás chránil:-)) a vždy nám vyšel vstříct. Taky jeden malý obchůdek se suvenýry-ale jsou to spíše kýče. Jinak, když vyjdete z hotelu, je tam hned několik malých krámků vedle sebe. Taky se 2x za týden pořádaly "zájezdy" do Hurghády, kde jste si mohly vše koupit. Já Ti doporučuji zajet do města a nakupovat tam. Když se zadaří, můžeš to tam pořídit za 1/3 z původní ceny. A věř mi, že to jde:-))! Jinak Ti taky doporučuji využít některý z fakultativních zájezdů. My jsme se vydaly do Luxoru a bylo to naprosto fascinující!!!Ale ten výběr závisí jen na Tobě...Jinak co se týká animátorů:-))..když jsem tam byla v červenci, tak tam pracoval Amigo, Ahmed a Julie(Ruska). Ti kluci jsou praví playboys...šikovní, ale pozor na ně!Daly nám docela zabrat:-)). Navíc Julie je Ahmedova žena a on se s tím zrovna před holkama nechlubí..:-))Ale jinak s něma byla hodně velká zábava. Vymýšlí program a snaží se, aby se všichni bavili. Nakonec se jim to vždy podaří:-)). Donedávna jsme byli ještě ve spojení. Ale do příštího roku je dlouhá doba a oni mohou pracovat někde jinde. Alespoň Amigo určitě-chce jet zase do Evropy. Ale každopádně Ti přeji moc pěknou dovolenou a pokud tam pojedeš, tak se třeba vrátíš nadšená tak jako já. S pozdravem J.

Shark(a)
vloženo:
20.10.2006 11:33:22
Ahoj, 3.10. 2006 jsem se vratila z Nefertari. Je to tam super a jsem rada, ze jsme nebyli v nejakm obrim hotelovem komplexu. Tohle byl opak tovarny na turisty. Zkusenosti mam obdobny, jen ti animatori me nijak zvlast neprohaneli. Jeden se jmenoval Ahmed a zajimalo by me k nemu neco vic. Vypravel mi o svem zivote, coz bylo celkem smutny vypraveni. Mozna ale jen kecal a ja ted na nej vzpominam zbytecne jako na kluka co to ma v zivote tezky a drzim mu palce aniz je to potreba. Nemas fotku toho ahmeda? Kdyztak ti ji muzu poslat ja a zjistime jestli ej to on.... Jinak znate Ziza co tam provozuje vylety s velbloudem Oskarem? Kdyztak piste na yasmeen.k.shark@seznam.cz

Ada
vloženo:
05.11.2006 09:59:14
Ahoj, v lete jsem v tomto hotelu byla dokonce dvakrat a sluzby si nemuzu vynachvalit, ikdyz je to rozdil od peti hvezdickovych hotelu, po vzhledova strance.. Je to i tim, ze hotel je novy (asi tri roky stary) tak tamjeste neni moc vegetace. More je tam uzasnea personal mily a usmevavy. animatori se starali o zabavu cely den, byli to fajn lide. Proto bych kohokoli z vas chtela poposit, jestli nemate fotografie par z nich. Jinak rada si o nich s kymkoli popovidam, piste na e-mail Adriana.Bilkova@seznam.cz za vsechny maily, predem dekuji =))

anonym
vloženo:
01.03.2007 16:28:21
Ahoj,tak dle mých informací i tento rok budou v Nefertari jako animátoři Ahmed s Julií, Amigo a Etschoo, který tam začal pracovat v půlce října.

Gábina
vloženo:
16.08.2007 12:11:16
Ahoj, kdo je prosím Etschoo . animátor???? Který z nich??? Děkuji za odpúověď

Libinka
vloženo:
16.08.2007 18:45:02
Ahoj, byl někdo teď někdy v Nefertari?

Gába
vloženo:
16.08.2007 22:36:30
Ano, nedávno jsem se vrátila. Chystáš se??? Klidně podám podrobnosti...Jen dej vědět, zda o ně stojíš, nebo kontakt,...

Libinka
vloženo:
17.08.2007 00:16:22
Ahoj no byla jsem tam taky, a jedu znova, ale chtěly bych se na něco zeptat a kdy jsi tam přesně byla? Pokud můžeš napiš mi na mail Libinka1@seznam.cz

jup
vloženo:
23.12.2007 15:28:18
Ahoj, můžete mi někdo napsat více o počasí v Egyptě v prosinci? Chystáme se ke konci prosince/ začátek ledna vyjet, ale mám strach, abych se na moře jen nekoukala :-(

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz