Diskuzní fórum o cestování - Pád letadla Helios

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Pád letadla Helios

Téma diskuse:
Pád letadla Helios
autor:
Marta
vloženo:
15.08.2005 09:03:29
Tak nevím příští týden mam letět na dovolenou na Kypr a musím říci, že po včerejším dnu mam dost rozporuplné pocity. Je mě jasné, že tohle nikdo neovlivní, to by člověk nemohl vůbec vycházet ven. Ale přesto bude to můj první let tak mám docela strach. Letím ale s ČSA tak snad to bude v pořádku. Asi si člověk nebude muset dávat pozor jen na výběr ck ale také prověřit s kterou letí leteckou společností.

Reakce: autor:
Sophia
vloženo:
15.08.2005 10:51:04
Klidně let, to bys nemohla sednou do auta nebo autobusu. Letecké neštěstí je více na očích, než jednotlivé tragédie na silnicích.Létám do Larnaky s ČSA 2 x do roka a vždy bylo vše v pořádku.

Libor
vloženo:
15.08.2005 13:11:56
Ja když letim na dovolenu,tak se nejdriv zajimam s kym cestovka leta. Nikdy bych nesedl do nejake male zahranicni charterove spolecnosti.Ty maji obvykle jedno az tri letadla ,a to jsou vetsinou ty ktere vyradi velke letecke spolecnosti a maji uz sve odletano. Koupi letadlo za cenu srotu, pekne ho nalakuji, ale to je vsechno. Ja letam vyhradne s CSA a Travel Servis-to je sice taky charter, ale jsou to profici a maji nove letadla. Stastny let a prijemnou dovolenu.Libor

marta
vloženo:
15.08.2005 15:53:22
Je mě to všechno, jasné. Člověk slyší o haváriích letadel ale bylo to většinou mimo Evropu, tak se člověk uklidňuje, že je to daleko a že ho ho to zase až tak netyká. Přijde mě také docela divné, že v dnešní době, kdy všichni platí bezpčnostní připlatky za zvýšenou kontrolu je takový problém dodat ihned po havárii jména cestujících, četla jsem že dokonce někde nevědí jaké byli národnosti. Jediné v co budu doufat, že nějaký čas po havárii se vše bude kontrolovat pečlivěji, tak jak to vždy bývá a že doletím v pořádku :-)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz