Diskuzní fórum o cestování - dovolná v Izraeli

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> dovolná v Izraeli

Téma diskuse:
dovolná v Izraeli
autor:
Leona Nová
vloženo:
14.01.2011 16:47:16
Krásný den všem cestovatelům. Chtěli bychom podniknout cestu do Izraele. Nikdy jsme tam však nebyli - tedy pro nás úpně nová země. Já se vždycky trochu bojím, raději jezdím tam, kde to máme již zmapované.Bohužel nikdo z našeho okolí tuto zemi nenavštívil, takže " přímé" info nelze získat. Proto prosím, kdo tuto zemi navštívil a bude ochoten nám něco sdělit ze svých zážitků a poznatků, tak budeme moc rádi. Zajímalo by nás např. i ubytování,s jakou Ck atd. Zatím ahoj a předem díky Leona + spol.

Reakce: autor:

vloženo:
10.02.2011 07:10:28
Leono,Izrael jsem navštívila již 2x.Jedna cesta byla pobytová,druhá poznávací-obě úžasné -Vaše rozhodnutí poznat tuto krásnou zemi doporučuji.Zanechá ve Vás nezapomenutelné vzpomínky.Ubytování v hotelu,čistota,strava skvělá.Mohu říci,že cestuji hodně a Izrael jsem si zamilovala.Olga

vloženo:
20.02.2011 16:30:39
Ahoj, byla jsem v Izraeli pouze jedinkrát, ale určitě bych jela znovu.Byli jsme CK Avetour a bylo to to zkrátka fajn. Viděli jsme krásná historická místa - Jericho, Betlém,Jeruzalém atd.Trochu přísnější na letišti,ale jinak vše bez problému. Jestli se rozhodnete, tak přeji krásné zážitky a dejte třeba vědět.Monika

Radka Filipi
vloženo:
29.03.2011 21:40:10
Dobrý den, stojí opravdu za to investovat do poznávačky po Izraeli.Koupání v Mrtvém moři,Středozemním a Rudém moři je úžasné.Kde se Vám naskytne tolik možností a krásných bájných míst...Radka

dk
vloženo:
26.04.2011 19:30:50
Zdravím, my jsme tuto poznávačku s CK Avetour prožili již před dvěmě lety a hned bych letěl znova. Je to dovolená snů.My rádi cestujeme,takže nám to bylo tzv. šité na míru.Koupání je také báječné,v moři Vás to nádherně nadnáší, navíc to má léčivé účinky.

maja svo
vloženo:
10.05.2011 09:45:38
Tato země není jenom pro věřící,jak si lidi v naší zemi myslí.Je tam nádherně.Izrael je plný nádherných míst a léčivé moře.

vloženo:
29.06.2011 21:52:23

vloženo:
29.06.2011 22:11:13
zápisky účastníka zájezdu z CK Avetour Vlastní zkušenost bohužel nemám,ale s CK Avetour, která je právě od nás z Dobrušky mám dobré zkušenosti z jiných zájezdů. Vím, že se docela dlouho specializují právě na Izrael.Můžete i juknout na tolik rozšířeném facebooku,tam je totiž spousta čerstvých a zajímavých příspěvků o CK a Izraeli.Mohlo by Vám to pomoc.Roman

Irma R
vloženo:
07.10.2011 11:27:34
ext: Když se z této destinace vrátíte, tak jste plní dojmů a zážitků. Pomalu na každém kroku je něco zajímavého. Země je sice malá, ale lákadel spoustu. Jezdí tam spoustu věřících. Dalším lákadlem je určitě Mrtvé moře. Zvolit na cestu právě /avetour.cz /je správná volba.Majídlouhá léta zaměřeno právě na Izrael.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz