Diskuzní fórum o cestování - Vycestujte do Austrálie

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Vycestujte do Austrálie

Téma diskuse:
Vycestujte do Austrálie
autor:

vloženo:
02.03.2011 08:40:08
Ahoj lidi, jestli je mezi vámi někdo, kdo by rád vycestoval do Austrálie a měl jakékoliv otázky, můžete se na mě obrátit. Nejen že jsem se z tama nedávno vrátila, ale oslovila mne australská agentura, která zastupuje australský vzdělávací sektor a momentálně s nimi spolupracuji. Agentura se dříve zabívala jen studenty z Ameriky, ale rozjíždí nový projekt a začali se více zajímat o Evropu a poskytovat širší informace. Pokud máte otázky ohledně víza, studia či práce, klidně mi napište na email a všechno spolu proberem - poradíme, vysvětlíme. Jakákoliv rada, informace či přímý kontakt s agenturou a následné pomoci je samozřejmě zdarma!!!! Terca.for@seznam.cz

Reakce: autor:
Larisa Neuman
vloženo:
26.07.2011 14:39:44
Doporučuji přečíst, jestli se tam chystáš: czechtimes.cz/clanky/5-australie-aneb-vylet-na-dva-roky

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz