Diskuzní fórum o cestování - bájná místa akrásná moře

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> bájná místa akrásná moře

Téma diskuse:
bájná místa akrásná moře
autor:
Radka Filipi
vloženo:
29.03.2011 21:38:15
Dobrý den, stojí opravdu za to investovat do poznávačky po Izraeli.Koupání v Mrtvém moři,Středozemním a Rudém moři je úžasné.Kde se Vám naskytne tolik možností a krásných bájných míst...Radka

Reakce: autor:
Radka Filipi
vloženo:
02.04.2011 15:06:30
..chtěla jsem ještě dodat,že máme dobrou zkušenost s cestovkou,kterou najdete v Dobrušce - Aventour..R

dk
vloženo:
26.04.2011 19:24:30
Zdravím, my jsme tuto poznávačku s CK Avetour prožili již před dvěmě lety a hned bych letěl znova. Je to dovolená snů.My rádi cestujeme,takže nám to bylo tzv. šité na míru dk

Aleš J
vloženo:
30.04.2011 14:18:29
Jednou větou : Izrael je jrásná a zajímavá země,kterou by měl každý alespoň jednou v životě navštívt. Cestovka Avetour dobrá volba.JINDY

Irma R
vloženo:
12.09.2011 20:37:59
Můj muž pracoval přechodně v Izraeli - Tel Avivu.Je to velice překrásné a zajímavé město. Jejich architektura je poněkud zvláštní, ale zároveň většinu návštěvníků nadchne. Doporučila bych tuto maličkou část světa navštívit.Jestli toho chcete hodně vidět a zažít, tak alespoň na 14 dní, nebo zvolit ck, která to má již dobře "projeté".Avetour by určitě byla dobrá volba.Irma

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz