Diskuzní fórum o cestování - ! pozor na reklamace v HOLAN SPORTu

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> ! pozor na reklamace v HOLAN SPORTu

Téma diskuse:
! pozor na reklamace v HOLAN SPORTu
autor:
Jan Novotny
vloženo:
16.08.2005 17:15:17
Rad bych se s Vami podelil o zazitky se sandalemi BUFO Yucatan II a jejich naslednou reklamaci v Holan sportu. Pred rokem jsem si koupil sandale Bufo Yucatam II po mesicnim pouziti jim praskla podrazka, botu jsem reklamoval a byla mi opravena (zalepena) po dalsim mesici pouzivani se situace opakovala. Bota mi byla opet opravena. Po tydnu pouzivani bota opet praskla ja se vydal jiz na treti reklamaci te same zavady do Holan sportu. Bohuzel obsluhujici personal ani nasledne vedouci prodejny odmitali odstoupit od smlouvy a vratit mi castku kterou jsem za boty zaplatil. Tato povinost vypliza z Obcanskeho zakonika 622 odstavec 2. Pri nasledovnem telefonickem rozhovoru s panem Holanem mi bylo sdelo to same, ze mueseji botu poslat zase za vyrobcem. Rezignovane jsem tam boty nechal a nechal si od nich napsat potvrzeni ze mi odmitli vyplati nakupni cenu. Dnes jsem jeste jednou kontaktoval pana Holana, ktery neustale opakoval svoji verzi a na moje argumentace s obcanskym zakonikem odpovidal, ze on zakonik nezna a ze jestli chci tak se snim muzu soudit, ze jeho prodejna nebude slouzit jako nejaka pujcovna. Myslim si, ze byste vsichni meli vedet o techto praktikach Holan Sportu, a jejich aroganci vuci zakaznikum a ceskym zakonum

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz