Diskuzní fórum o cestování - Kréta - Sunshine Crete - obecně

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Kréta - Sunshine Crete - obecně

Téma diskuse:
Kréta - Sunshine Crete - obecně
autor:

vloženo:
06.07.2011 23:44:09
Ahojky, v sobotu odlétáme na jih Kréty - hotel Sunshine Crete(8km od letoviska Ierapetra). Nic moc jsme na internetu o tomto hotelu nenašli, navíc na Krétu letíme poprvé, tak mám pár otázeček. Zajímalo by mě, jak je to tam s osuškami na pláž, bazénv tomto hotelu. Už jsme ledaskde byli, někde jsme museli mít vlastní, někde se půjčovali na vratnou zálohu apod. Přece jen tahat se zbytečně s osuškami, když máme jen 1 kufr dohromady, je docela zbytečné, čím lehčí, tím lepší. Další věc je půjčovna aut v okolí + ceny. Jede nás partrička lidí, chceme to tam pořádně prošmejdit. Z diskuzí jsem pochopila, že ceny, které nabízí delegátka nebo hotel, jsou přemrštěně vysoké. Kde tedy půjčit auto? Je někdo schopen nám poradit s půjčovnou pro tuto oblast a aspoň obecně říct, kolik nás to bude stát? Určitě ho nebudem chtít na celý týden - počítáme tak 4 dny. A nějaké vychytávky co se týče pojištění? Děkuji za odpověď a přeji krásné léto ;-)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz