Diskuzní fórum o cestování - Hotel Villa mon plaisir ostrov Mauricius.

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Hotel Villa mon plaisir ostrov Mauricius.

Téma diskuse:
Hotel Villa mon plaisir ostrov Mauricius.
autor:
Svetlana
vloženo:
13.09.2005 11:17:14
Ahoj. Rada podam veskere informace z dovolene na ostrove Mauricius. Svetlana

Reakce: autor:
pavel gregr
vloženo:
06.11.2005 19:03:21
rad bych se prosim zeptal, jak je to na mauriciu s rozdelanim stanu nekde u plaze a zda neni problem si najit levne ubytovani na miste.proste jestli celnici na letisti nedelaji problemy s rezervaci hotelu.chci vyuzit mauricius k ceste na reunion. dekuji za infofmace gregr.

Svetlana
vloženo:
08.11.2005 11:43:28
Dobry den. 1) budte pripraveny na to, ze se celnici budou ptat kde budete ubytovany, proste nahlasite jakykoliv hotel, adresy hotelu najdete na internetu 2) vlada na ostrove si nepreje masovou turistiku a z toho duvodu neexistuji kempy ( my jsme zadny nevideli). V turistickem pruvodci je psane ze existuje moznost postavit stan na verejne plazi ( ohranicene misto ) a na velkych plazich je i socialni zarizeni. Jinak na celem ostrove existuje sposta ubytovani (levne i drazsi), zalezi na vyberu. Pri priletu na letiste doporucuji si v letistni hale vymenit penize ( banka je otevrena i v noci ), protoze z letiste se musite dostat do mesta( letiste se nachazi asi 7km od Maheburgu). Ostrov je dost maly a da se cely procestovat autobusovou dopravou (cena jizdenky 12 -19 rupi) nebo si pronajmout auto ( pozor, jezdi se vlevo, cenu je mozno usmlouvat az na 500 rupi na den) nebo si pronajmout taxi se soferem na cely den (cenu je mozno usmlouvat az na 1000 rupi). Je potreba obejit vice agentur nebo vice taxikaru, idealni je velke turisticke centrum napr. Grand Baie, kde je velky vyber. 3)mezi ostovem Mauricius a Reunion existuje letecke spojeni ( Air Mauritius, Air Austral, Air France) nebo lodi ( Le Mauritius Pride, Le Mauritius Trochetia)- 10-12 hodin plavby. S pozdravem a peknou dovolenou Vam preje Svetlana.

pavel
vloženo:
08.11.2005 19:04:46
Děkuji za informace. okouzlil vas mauricius pri vasi dovolene? rad bych na mauricius s charterovou dopravou z drazdan, na tri tydny. po rozkoukani odplul na divoky reunion, tam se poradne unavil turistikou a pak na mauriciu vyuzil odpocinek. pavel

Svetlana
vloženo:
09.11.2005 10:53:07
Dobry den. Mauricius je vysneny sen vsech, co touzi po idylicke dovolene, pekne plaze a teple more. Je az k neuvereni, jak mistni obyvatele jsou mily k turistum, radi poradi a radi s vami diskutuji. Hodne jsme toho procestovali ( Kuba,Dominikanska rep., Mexiko, Guadeloupe aj.), ale pouze na Mauriciu jsme nemeli strach koupit si jidlo od poulicnich prodavacu ( doporucuji ochutnat min frite, cena okolo 25-30 rupi za porci). Jestli ze se rad potapite, dam vam adresu vyborneho klubu. Budete moci hladit mureny - nezapomenutelny zazitek. V zadnem pripade nemejte strach procestovat ostrov-stoji to za to. A nezapomente se jit podivat na znamky( modry mauricius). Na ostrove se domluvite anglicky a francouzsky. Mohu poslat i nekolik fotek. Kdy se chystate odejet? Po navratu dejte vedet, jak se vam pobyt libil.Svetlana

pavel
vloženo:
09.11.2005 18:16:53
jee.. mam jiz nastudovane podrobne mapy a pruvodce. rad bych se na mauricius vypravil asi az nekdy v kvetnu nebo cervnu. v tomto mirne mimosezonim obdobi byly letos letenky s concordem casto za 6 tisic i s poplatky. na vase foto z dovolene se rad podivam. zdravi pavel

Svetlana
vloženo:
11.11.2005 11:14:03
Dobry den. Jsem velice udivena cenou za letenku 6000 korun i s poplatky. To je asi 200 euro - to je zadarmo. Napiste mi prosim vas kde jste nasel takovou cenu, letela bych znovu. Nachystala jsem fotky,ale system Sopky neumoznuje je zaslat. Pokud je budete chtit, musim znat vasi e-mailovou adresu. Svetlana.

pavel
vloženo:
13.11.2005 22:22:04
zdravim.. letenky do vzdalenych cilu prodavaji v nemecku za uplne jine ceny. zrejme ceske cestovni kancelare nabizi exoticke zajezdy s linkovou letenkou, coz je urcite komfortnejsi. na mauricius pak stoji kolem 30000. na www.ichreise.de nacesty.cz a rudolfreisen.cz maji charterove letenky z nemecka. me nejvic vyhovuji stranky nacesty.cz, kde nabizi mnohem vic informaci, jak se dostat na nemecke letiste, jak parkovat.. cena 6000 na mauricius s taxou byla casto v kvetnu a cervnu. nyni je v nabidce jiz delsi dobu nejlevnejsi cena 15-18000. last na seychely za 10000, maledivy 9000. v zimne bych se rad vypravil na turistiku za par penez na kanarskou la palmu pripadne znovu na madeiru za letenku, ktera byva i za 58 nebo 100 euro s poplatky. prosim o zaslani vasich fotografii z mauricia na gregr7@seznam.cz

A.
vloženo:
09.07.2006 16:38:09
Dobrý den, bylo by možno zodpovědět mě pár dotazů týkající se dovolené na Mauriciu?Budu velice rád za jakékoliv postřehy.

Svetlana
vloženo:
09.07.2006 19:32:22
Dobry den. Rada odpovim na vase dotazy a take vas chci odkazat na moje postrehy, ktere jsem jiz psala do Sopky loni. Staci vyklapat ostrov Mauricius. Svetlana

A.
vloženo:
09.07.2006 20:17:03
Dobrý den,děkuji za rychlou odpověď...chtěli bychom si ujasnit pár informací,protože nějaké už máme od "domorodců", tedy přímo obyvatel z Mauricia. Osvědčil se nám systém,že někomu prostě jednoduše z té země napíšeme na ICQ a oni nám pomůžou:)Chtěli bychom se zeptat,jak to tam je s možností fakultativních výletů a možnosti potápění, případně půjčení lodičky. Jaké tam tak bývají ceny. Co se týká toho pronájmu auta,to jsme si rezervovali již přes internet a cena bude 252 EUR na 10 dní. Myslím,že ta cena je dobrá a nevyplatí se pak někde něco ještě usmlouvávat. V ceně je obsaženo všechno pojištění a dokonce nechtějí ani finanční záruky pro vrácení. Jak je to s celní kontrolou? Opravdu pouze stačí říct, kde budeme bydlet? Co se týká ubytování, to jsme si rozdělili na dvě části. 5 dní na severu a 5 dní na Flic-en-Flac.Co stojí za to navštívit? Co hlavní město, máte zkušenost s řízením v něm? Je možné zaparkovat třebas přímo v centru, nebo jsou potíže? Co mě psali tedy místní přes ICQ,tak by jídlo v restauracích mělo být za přijatelné ceny, je to tak? Bylo by možné zaslat nám např. nějaká fota? Byli bychom velice rádi. Budeme očekávat Vaší odpověď a pro diskusi můžeme klidně využít rychlejších prostředků, než-li toto fórum:)pokud byste tedy nebyla proti... Děkujeme..

A.
vloženo:
10.07.2006 19:03:11
Dobrý den,děkuji za rychlou odpověď...chtěli bychom si ujasnit pár informací,protože nějaké už máme od "domorodců", tedy přímo obyvatel z Mauricia. Osvědčil se nám systém,že někomu prostě jednoduše z té země napíšeme na ICQ a oni nám pomůžou:)Chtěli bychom se zeptat,jak to tam je s možností fakultativních výletů a možnosti potápění, případně půjčení lodičky. Jaké tam tak bývají ceny. Co se týká toho pronájmu auta,to jsme si rezervovali již přes internet a cena bude 252 EUR na 10 dní. Myslím,že ta cena je dobrá a nevyplatí se pak někde něco ještě usmlouvávat. V ceně je obsaženo všechno pojištění a dokonce nechtějí ani finanční záruky pro vrácení. Jak je to s celní kontrolou? Opravdu pouze stačí říct, kde budeme bydlet? Co se týká ubytování, to jsme si rozdělili na dvě části. 5 dní na severu a 5 dní na Flic-en-Flac.Co stojí za to navštívit? Co hlavní město, máte zkušenost s řízením v něm? Je možné zaparkovat třebas přímo v centru, nebo jsou potíže? Co mě psali tedy místní přes ICQ,tak by jídlo v restauracích mělo být za přijatelné ceny, je to tak? Bylo by možné zaslat nám např. nějaká fota? Byli bychom velice rádi. Budeme očekávat Vaší odpověď a pro diskusi můžeme klidně využít rychlejších prostředků, než-li toto fórum:)pokud byste tedy nebyla proti... Děkujeme..

Svetlana
vloženo:
17.07.2006 11:26:55
Dobry den. Bohuzel odpovidam na vas vzkaz az ted, nevim proc, ale vas e-mail prisel jako spam, kam se nedivam casto.Souhlasim s vasi nabidkou rychlejsi komunikace. Jak si to predstavujete? Svetlana

A.
vloženo:
17.07.2006 15:51:53
Dobrý den,lepší by byla tedy komunikace mailová. Můj mail je kondelka_adam@email.cz Budu se těšit..

Horakova
vloženo:
20.07.2006 13:59:47
dobrý den, nahodou jsem si vsimla vasi diskuze na tema dovolena na Mauritiu a rada bych vas pozadala o emailovou adresu.Chystame letet na Mauritius v lednu, unoru 2007 a shromazduji informace a rada bych vas v pripade nejakych dotazu kontaktovala a pozadala o nektere rady. Moc vam dekuji Horakova

Eva
vloženo:
31.08.2007 12:33:52
Take nahodou jsem dnes nasla vase diskusni tema "ubytovani", bohuzel nektere e-maily se, jak jsem prave zjisitila, dostali do meho spamu. Pokud nekdo jeste hleda vyhodne ubytovani na Mauritiu, tak tak wam mohu nabidnout ubytovani v nasem pensionu. Pokousela jsem se udat nasi homepage, coz asi nefunguje. Tak kdo potrebuje vice informaci a fotky mou je zaslat jen na privatni e-mail. Brzy nashledanou na Mauritiu

Adam
vloženo:
31.08.2007 12:42:54
Dobrý den, pokud by chtěl někdo rady ohledně Mauricia, rád pomohu. Paní nebo slečno Evo..zajímalo by mě to ubytování. Můj mail je kondelka_adam@email.cz

Horáková T.
vloženo:
31.08.2007 12:51:47
Dobrý den, paní/slečno Evo, také by mě zajímalo ubytování na mauritiu. Můj email je tatana_k@email.cz moc dekuji.

Eva
vloženo:
31.08.2007 21:30:42
rada vam zodpovim vase dotazy, a nasi homepage vam posilam na vasi e-mailovou adresu. mejte se hezky Eva

Jana
vloženo:
01.09.2007 23:45:42
Mila Evo, taky se pripojuji k dotazu na ubytovani - letime na Mauritius v listopadu. Prosim zaslete mi nejake info na jana@praha6.com.DIky Jana

Dáša
vloženo:
10.09.2007 19:39:00
Vážená paní Evo, prosím o poslání informací o Vašem penzionu na mail info@ckdanovakancelar.cz, máme vážený zájem (druhá polovina října). děkuji velice Dáša

Eva
vloženo:
11.09.2007 08:46:04
Dobrý den,byl by jste tak moc hodná,paní Evo a zaslala mě Vaše informace?Letíme na Mauricius 9.10.už se nemůžu dočkat.Vy tam na ostrově bydlíte??Byl by tam na Vás nějaký kontakt?Přeji krásný den a předem ještě jednou děkuji za informace.S pozdravem Eva

Eva
vloženo:
11.09.2007 17:34:47
Ahoj Evi, tady vam zasilam telefon 4276225. Homepage neni mozne do forum napsat, mohla bych vam ji poslat na vas e-mail. Mluvite anglicky? Ja nevim jestli budu vas prvni tyden dovolene na Mauritiu jsem zrovna na dovolene v Evrope, ten druhy tyden urcite. ale muzete se u nas zastavit i kdyz nebudu doma, pokud mluvite anglicky a nebo frncouzsky. pozdrav Eva

Oluše Popelková
vloženo:
15.11.2007 11:50:25
Zdravím Evu na Mauricius. Prosila bych také informace o vašem pensionu. Náš mail: popelci@tiscali.cz. Přeji hezký den.Olina

Radek
vloženo:
19.11.2007 19:12:41
Ahoj Evo, jses to ty - spoluzacka Marusky G., ktere jsme vyrizovali rodny list? Jestli ano, prosim ozvi se nam, ztratili jsme tvuj majl a potrebovali bychom s tebou mluvit, chceme na zacatku unora tam k vam... :-)) Diky moc Radek z Varu

pavel
vloženo:
19.11.2007 22:44:00
Zdravím Vás Evo. Jako ostatní i mne zajímá kontakt na Váš penzion. Děkuji Pavel. gregr7@seznam.cz

eva z mauritius
vloženo:
20.11.2007 07:02:30
Ahoj Radku, jsem to ja, moc Ev na mauritiu asi nezije, tady mas moji adresu, samozrejme i pro kohokoli kdo mi chce napsat villa.mauritius@yahoo.com

Pracný
vloženo:
01.01.2008 12:31:17
Pro paní Evu, prosím o kontakt na info@fotoexpres.net

Eva
vloženo:
01.01.2008 15:08:30
podivejte se do sopky na: / Vypsat všechny příspěvky a hned ten prvni (do te doby, nez tam nekdo napise) je: >>> Mauritius (Mauricius) - levne ubytovani je tam popis nasi nabidky zdravim vsechny ve studene Evrope a preji hodne stesti do noveho roku 2008

Eva P.
vloženo:
15.05.2008 10:11:46
Last minute nabidka pro kveten a cerven ubytovani 10 Eur na osobu. e-mail villa.mauritus@yahoo.com

Eva P.
vloženo:
07.11.2008 19:12:23
Ahoj vsem cestovatelum, jestli jeste hledate ubytovani na prosinec na Mauritiu, mame Vanocni nabidku s 15ti % slevou, takze vas tyden u nas prijde na 238 Eur pro 2 osoby ve dvouluzkovem, prostornem pokoji, koupelna, jidelna, terasa, bar a zahrada s grilem, a pokud pri rybarske expedici neco chytite (kdyz ne tak nejakou koupime)tak ji vecer hned upeceme. Lod a naradi je k dispozici. 3xw.geocities.com/villa.mauritius/ostrov srdecny pozdrav do zimni Evropy zasila vsem Eva

vloženo:
19.03.2009 16:14:19
Dobrý den paní Evo mohla bych Vás poprosit o napsání emailu chceme také v tomto roce vyrazit na Mauricius ,tak jestli stále nabízíte ubytování budu ráda za veškeré informace. Letěli bychom i s malým 5-ti letým synem a rozmýšlíme se buď teď v Dubnu nebo v září můžete poradit a popř. napsat zda vůbec máte volné místečko a kolik by vše u Vás stálo na 14 dní moc děkuji Červenková můj email: ladapechova@centrum.cz

Eva P.
vloženo:
20.03.2009 06:10:44
Dobry den, ubytovani je mozne, v dubnu je zatim nekolik pokoju volnych. Pisi vam dalsi informace na vas e-mail. hezky pozdrav z ostrova

Zuzana Rohelová
vloženo:
10.04.2010 19:06:55
ještě stále platí možnost ubytování u Vás?Kdy je na Mauriciu nejkrásnější počasí podle Vás? Prosím, pokud je to ještě možné, odkaz na Vaše stránky na email zuzka.rohelova@gmail.com - chystáme se tam již rok a nevíme stále, kdy nejlépe. Díky moc a pozdravujeme Mauricius!!!!!!!Zuzka

vloženo:
25.04.2010 23:25:41
Dobrý den já bych potřeboval vědět kolik stojí loďní doprava z ostrova Mauricius na Ostrov Reunion. Jestli to je výhodnější než leťet přes Mauricius Air a z kterých přístavu se vyplouvá. Máme namířeno do Saint Denis. děkuji za jakoukoliv informaci kontak na adrese: lukaskurek@seznam.cz

vloženo:
25.04.2010 23:26:56
Dobrý den já bych potřeboval vědět kolik stojí loďní doprava z ostrova Mauricius na Ostrov Reunion. Jestli to je výhodnější než leťet přes Mauricius Air a z kterých přístavu se vyplouvá. Máme namířeno do Saint Denis. děkuji za jakoukoliv informaci kontak na adrese: lukaskurek@seznam.cz

vloženo:
04.11.2014 15:52:01
Dobrý den,ráda bych věděla kolik stojí lodní doprava z mauricia na Reunion a zpět a jak často jezdí a popř.kolik stojí nejlevnější letenka na stejné trase.Předem moc děkuji za info na můj e-mail: manuelad@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz