Diskuzní fórum o cestování - Tipy na cesty do zahraničí

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Tipy na cesty do zahraničí

Téma diskuse:
Tipy na cesty do zahraničí
autor:

vloženo:
06.05.2012 10:12:23
Rád se s Vámi podělím, brouzdal jsem po netu, protože mě už nebaví cestovat ve stádu s CK a našel jsem , co jsem ani NEČEKAL ! Cesty tak levný, že co jsme platili jedné CK za osobu, zde máme pro celou rodinu :) Jediný háček je v tom, že si vše zařizujete sami, ALE STOJÍ TO ZA TO. Na stránkách CESTUJLEVNE.COM se denně objevují zajímavé tipy na cesty nejen z Prahy ! Mrkněte a kdyžtak pokecáme tam v diskuzi, určitě budu potřebovat poradit co kde vidět !:)

Reakce: autor:

vloženo:
08.05.2012 19:42:54
Chcete pomoci s výběrem dovolené. Můžete se obrátit na nás smilex-dovolena.cz či na smilex.cz rádi vám pomůžeme. Máme také FB stránky facebook.com/​letenkylevneonline

vloženo:
12.05.2012 00:48:38
Našel jsem způsob, jak vyhledat levné letenky! Na stránkách LEVNELETENKY.ORG jsem si porovnal ceny letenek a vybral ty nejlevnější ze všech rezervačních systémů a kdy letět. Potřeboval jsem letět do Paříže a nakonec jsem si vybral tak levný let, že jsem ani nemohl uvěřit, že za takovou cenu můžu letenky do Paříže koupit. nechal jsem si poradit vhodné datum pro let, protože jsem nebyl časově omezen a za zpáteční letenky z Prahy jsem dal 1.218,- kč. Nádhera :) DOPORUČUJI !

Jaruska 68
vloženo:
30.04.2015 12:43:43
díky

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz