Diskuzní fórum o cestování - CK ELECTRA TOURS

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> CK ELECTRA TOURS

Téma diskuse:
CK ELECTRA TOURS
autor:

vloženo:
11.06.2012 16:22:18
S touto CK jsme letěli na dovloneou letos ( 2012) na ostrov Rhodos. Konkrétně hotel Nirvana Beach. Co se týče hotelu nemůžeme nic vytknout. Zato s touto CK již nikdy více. Forma all inclusive znamená snídaně, obděd, večeře. Pivo - víno a nealko. Míchané nápoje, či jiné alko za poplatek. Slibovaný odpolední snack se nekonal. Pokud si tedy člověk nekoupil něco na odpoledne od oběda, který byl od 12 měl pak až do večeře ( do 19 hodin) smůlu. Zmrzlina či ovoce taktéž jen při obědě, nebo večeři. Vždy jeden druh ovoce a dva druhy zmrzliny.Pití mělo bít volné do 23:30 na hotelu bylo pouze do 22:30 poté opět za poplatek. Vše takto v hotelu obvykle probíhá, pouze ck nám naslibavala více než měla. Ostatní hosté, kteří letěli s jinou ck měli veškeré nápoje v ceně. Nám bylo nabídnuto připlatit si a dostat jiný barevný pásek na jehož základě by po nás už na baru nikdo nechtěl platit.Smutné bylo, že jsme platitli ještě více než ostatní, kteří platili cca o 1000 kč méně. Delegátka CK se ukázala jednou na začátku cca na 5 minut. Kontakt nám dala pouze na nějákou místní kancelář. Mobil měla zaslat v následujících dnech ( faxem přišel dva dny před odletem) na telefoním čísle kanceláře nám anglicky mluvící paní řekla, že co se týče našich dotazů k formě all inclusive vše zjistí a zavolají zpět. Nikdo se již neozval takže další ztráta peněz ještě za místní volání. Delegátku jsme již neviděli. CK ELECTRA TOURS s.r.o. bohužel nemůže doporučit. Nejsme nároční, ale pokud si zatplatíme určité věci přijde nám logické si je poté nárokovat.

Reakce: autor:

vloženo:
11.06.2012 16:24:36
"Pití mělo být"

vloženo:
25.11.2014 11:01:24
Když jsem se rozhodoval zda odjet s CK Electra Tours na dovolenou, hledal jsem také různé recenze, s reakcí jsem chtěl počkat až do chvíle než se vrátím. Nemohu se ale nepousmát nad recenzí kohosi výše. Představa, že jídlo a pití v hotelu má jen sebemenší možnost CK ovlivnit je s prominutím pěkná blbost. Toto je přeci čistě záležitost hotelu, který někdo vlastní a CK si kupuje ubytování, které následně jen přeprodává. I jim slíbí určitou kvalitu. Problém je především v českých lidech, v tom, že neumí jazyky, nečtou, nezajímají se o dění kolem sebe a jediné co je na dovolené zajímá je, zda dostanou zmrzlinu zdarma a jestli náhodou nedojde pivo :-) My jsme byli letos na Rhodosu v hotelu Doreta Beach a určitě mohu doporučit. Kvalitní 4* hotel, krásná pláž, služby na úrovni. Delegátka velmi příjemná, nepotřebovali jsme ji mít každý den za zadkem, jsme svéprávní :-) Byla velmi ochotná a vstřícná i k ostatním při řešení jejich problémů. Problém tedy nevidím v CK, ale především v samotných lidech.... a jejich představách mimo realitu.

vloženo:
25.11.2014 11:18:02
Příspěvek kohosi je můj ;-) Ano možnosti ovlivnit má. V hotelu nám rozdali pásky různých barev a bylo to dle CK ;-) Podle toho se pak v hotelu "dostávalo" .. anglicky mlvit umíme a proto jsme dělali práci za delegátku, která měla vyřizovat naši nespokojenost a udiv nad placením pití na baru. A kupodivu právě i číst umíme a proto jsme byla nespokojena, jelikož něco jiného bylo napsáno a něco jiného bylo pak poskytováno ;-)

vloženo:
25.11.2014 14:55:16
Pak byste měli ale věc řešit soudní cestou, pokud jste byli opravdu v právu, soud by vám dal zapravdu. Já bych to udělal... Spíš to ale vidím tak, že jste si koupili nejlevnější službu a očekávali něco, na co jste neměli nárok.

vloženo:
28.11.2014 11:16:29
My jsme byli letos (tedy léto 2014) na Zakynthosu v hotelu Planos a nemohu si stěžovat. Hotel má prostorné pokoje a na úklidu si dává personál záležet, což mne upřímně překvapilo. Měli jsme polopenzi, byl dobrý výběr, hodně čerstvé zeleniny a ovoce, tak spokojenost. Jako přednost bych asi uvedla blízkou pláž a krásný bazén přímo před hotelem. U nás tedy dovolená proběhla v pořádku, mohu souhlasit s pánem výše a příští rok pravděpodobně cestovku opět oslovíme. Linda

vloženo:
31.03.2015 12:27:54
Moje zkušenost cesty na Zakhyntos s touto cestovkou je nepříjemná. Věnujte pozornost textu smlouvy (bod 4. a 5). Cestovka tam totiž má ustanovení, že je oprávněna ubytovat klienty v jiném hotelu a dokonce i v jiném termínu. Nás postihlo ubytování v jiném hotelu. O tom, že nás ubytují jinde, jsme se dozvěděli až po příletu na místo při rozvážení autobusem do hotelů, aniž nám kdokoliv sdělil důvod. Delegátka s námi na toto téma odmítla jednat, stejně tak odmítla zavolat na pobočku v ČR. Náhradní hotel měl sice stejný počet hvězdiček (což je podle cestovky "odpovídající" kvalita), ale ve skutečnosti se jednalo o hotel nižší kategorie, s jiným rozsahem služeb než jsme si objednali (na pokoji chyběla kuchyň, odběr snídaní byl povinný a kvalitativně nevyhovující, výhled byl na hlavní silnici, pláž u hotelu zcela chyběla, v objektu nebylo možné se stravovat, internet fungoval příležitostně, na jediném koutě na recepci… Postoj cestovky byl i po návratu "tvrdošíjný" s odkazem na podepsanou smlouvu. Přestože rozdíl cen za ubytování mezi smluvním a náhradním hotelem činil kolem 5 tisíc na osobu, cestovka nám vrátila 800 Kč, a to až po zaslání předžalobní výzvy od právníka.

vloženo:
08.07.2015 11:40:22
Mám jet na konci července na Zakynthos s touhle cestovkou tak jsem jim napsala, že máme strach ze změny hotelu a jestli nám k tomu můžou něco říct. Dostali jsem tuhle odpověď a přijde mi to logický. Takže jim zatím věřim a uvidíme, jak to dopadne. Blanka Dobrý den, paní Losinová, přiznám se, že reagovat na podobné recenze je vlastně naprosto zbytečné.Většina z nich se nezakládá na pravdě, některé jsou zkreslené, jiné vytváří konkurence. Napsat cokoliv na internet může každý, domoci se práva je dlouhá cesta, ale v několika případech se nám to již podařilo a bohužel vše řešíme soudní cestou, čemuž bychom nikdy v minulosti nevěřili, ale bránit se musíme. Vy se mne dotazujete pravděpodobně na možný overbook (změna hotelu). OVERBOOKING není věc, kterou by mohla jakkoliv CK ovlivnit, naopak se o přestěhování klientů dozví většinou až po zahájení zájezdu:Velmi podstatná informace je, že změnu hotelu, tedy overbooking hoteliérům zákon umožňuje a nejedná se z jejich strany při dodržení stanovených podmínek o nezákoné jednání. *Overbooking*je běžná metoda, kterou aplikuje prakticky každý hotel.Statisticky lze snadno zjistit, kolik klientů (pokojů) denně nepřijede a o tento počet se v případě 100% obsazenosti navýší počet prodaných pokojů. Pro případ, že by náhodou přijeli všichni, musí mít hotel předem stanovený postup – zpravidla jde o dohodu s jiným hotel stejné nebo vyšší třídy. Do tohoto ubytovacího zařízení se pak klient na náklady hotelu přestěhuje. Proto máme v našich VOP pod 4 a 5:bod 4.a 5. není v našich všeobecných obchodních podmínkách proto, aby klienty poškozoval, ale naopak proto, aby je informoval o obsahu zákona:(paní mi poslala odkaz na znění zákona, sem bohužel nejde vložit, Losinová) protože jak známo, neznalost zákona neomlouvá. Všeobecné obchodní podmínky mají klienti k pročtení před uzavřením smlouvy o zájezdu a svým podpisem stvrzují, že jsou s obsahem seznámeni. Nejedná se tedy v žádném případě o něco, co by mělo klienty poškozovat, naopak. Informace, které jsou obsahem bodu 4 a 5 VOP doporučuje uvádět do podmínek také ACČKA, jejichž pokyny se většina cestovních kanceláří řídí. Vaši rezervaci máme od partnera potvrzenou, zároveň se jedná o hotel, se kterým spolupracujeme úzce mnoho let a s overbookem jsem se z jejich strany setkala asi jen 2x a to proto, že v pokoj pro klienty praskla voda a ubytovat je tam tím pádem skutečně nemohli (i to je občas důvodem proč hotel přistoupí k overbooku, to však klienti ve své NEGATIVNÍ RECENZI již neznímí.) S pozdravem,

Blanka Neuvyrtová
vloženo:
21.07.2015 20:51:31
Právě jsem se s touto cestovní kanceláří vrátila z Korfu a chtěla bych moc poděkovat za úžasný, prodloužený víkend, který nám přichystali. O vše bylo dokonale postaráno, vše jsme vyřizovali přímo s cestovkou (což nevím, jestli má nějaký vliv, proto to raději uvádím.) Neuvěřitelně ochotná slečna z rezervací, která se očividně pohybuje v cestovních ruchu již řadu let, na všechny otázky mi dokázala odpovědět, poradila s výběrem vhodného hotelu. Každému bych ráda doporučila Aquis Pelekas Beach hotel, je to to nejkrásnější místo na jakém jsem dosud byla. Takže doporučuji obrátit se přímo na ně.

vloženo:
23.07.2015 17:24:49
My byli minulý týden na Krétě a super. Všem doporučuju hotel Astir Beach. Senzační služby. A co se týká cestovky, tak všechno klapalo jak mělo. Kupovali jsme to přes invii. Je tam hodně fajn delegátka Blanka, poradila kam vejlety a tak. Za nás spokojenost a můžu doporučit.

vloženo:
02.08.2015 12:45:09
Čekali jste snad od CK jinou odpověď? :-) Máme současnou a bohužel velmi špatnou zkušenost s Electra Tours. Před týdnem jsme se vrátili. A proto si dovolíme tvrdit, že reakce na internetu nejsou smyšlené a ani dílem konkurence. Jsou to zkušenosti klientů a pravdivé. V současné době řešíme s CK reklamaci a půjdeme klidně i k soudu, protože takto se s klienty opravdu NESMÍ jednat. V průběhu dovolené jsme se nedočkali vůbec žádného řešení a ani slůvka omluvy. To už naznačuje o koho jde a jak jsou otrlí. Teď krátce pár vět o tom jak dovolená probíhala: Po příletu na místo (Řecko - Kréta - Stalis) jiný hotel desetinové ceny původního slíbeného a na jiném místě než měla dovolená proběhnout. Místo hotelu s bazénem, výhledem na moře nebo krásnou řeckou krajinu + studia s kuchyňkou a balkónem, což byly mimochodem naše podmínky, nás ubytovali do podřadného starého hotelu s výhledem na smetiště a do rušné ulice, úzkým balkónkem, ve špinavém malém pokoji vybaveném pouze ledničkou, která po otevření vypadávala ze svého umístění, nefunkčním osvětlení na chodbě, kde jsme si museli svítit mobilem, abychom našli dveře pokoje a jejich zámek, dosluhujícím sprchovým koutem s vodou vytékající z odpadu podlahou do koupelny, chyběla i třeba štětka na WC atd. Cestovka Vám zkazí dovolenou, na kterou se rok těšíte a šetříte a vůbec jim nezáleží na klientech, natož na jejich spokojenosti. Pouze na tom, aby na Vás co nejvíce ušetřili. Netvrdíme, že to takto probíhá ve všech případech, ale v případě overbookingu (změně hotelu), je velmi pravděpodobné, že k takové zkušenosti dojde. Jejich jednání je neskutečně arogantní, toto se nám ještě nikdy nestalo za 30 let co na dovolenou jezdíme a proto jsme odhodlaní se s nimi soudit. No, ani Invia s nimi v průběhu dovolené nic nesvedla, tak uvidíme co zmůžeme. Víc o nich pak už nechceme nikdy slyšet. Jo, máme zjištěné, že v tom původním hotelu byla studia po celou dobu dovolené volná, tzn. že cestovka overbooking udělala zcela záměrně...

vloženo:
10.08.2015 00:59:23
Máme podobnou zkušenost. Rhodos, zaplaceny 4 hvězdicový hotel, po příjezdu na místo jsme byli odvedeni do 3 hvězdicového hotelu. Teto cestovce už neverime. Určitě nejsou problémy na všech zájezdech, ale nám se to stalo poprvé a poprvé jsme využili služby pravé teto cestovky. A také naposledy. protoze jejich jednání je arogantní. Navíc z nás udělali lháře. Tato cestovka se nemusí bát " recenzi od konkurence", myslím, ze stačí jejich "výkon". Ale my se s nimi soudit nebudeme, protože za to oni nestojí. Úplně mi ke štěstí stačí, ze popisují jejich praktiky všem svým znamym😊

vloženo:
15.08.2015 22:35:47
Dobrý večer, nezbývá mi bohužel nic jiného než sem přidat další negativní názor na CK Electra Tours. Zakoupili jsme si dovolenou přes Invii na Rhodos. Po příjezdu na hotel nám bylo řečeno, že tam nemáme vůbec rezervované pokoje a že neví, co s námi mají dělat.Naštěstí se pan recepční nad námi slitoval a dovolil, abychom přenocovali (jen tak mimochodem v našem zaplaceném hotelu). Po třech dnech plných stresu jsme se stěhovali do dalšího hotelu, který byl vzdálen 5 km od původního. Samozřejmě jsme podali reklamaci, ale ta nám byla zamítnuta s vyjádřením, že chyba se stala na straně řeckého hotelu. Teď ještě komunikujeme s Invií. Každopádně máme v plánu o těchto praktikách informovat bulvár. Nechápu, jak dlouho už jim to může takhle hladce procházet... opravdu neuvěřitelné...

vloženo:
25.08.2015 09:35:37
Rád bych se podělil o pocity z dovolené s touto Cestovní kanceláří. V sobotu jsme se vrátili z Rodosu. Byla to jedna z nejhezčích dovlených, které jsme s rodinou měli. Bydelli jsme v hotelu Kabanaris Bay a i když jsme neutratili za zájezd zase až tak moc peněz a po přečtení recenzí čeklai praqkticky cokoliv, tak jsme byli jenom příjemně překvapení. Jak přístupem ochotného delegáta pana Patrňáka, který nám byl vždy k ruce, když jsme něco potřebovali, nebo při výberu výletu, tak i celkově zajištění zájezdu odpovídalo službě, kterou jsem pro rodinu objednal. Rád tedy služeb CK Electra Tours využijeme i v přístím roce. J. Bumbálek

Janička Balabánová
vloženo:
30.08.2015 19:46:53
včera jsme se vrátili z Korfu (hotel Golden Sands) fantastická dovča. Určitě pojedeme s touhle cestovkou znovu, delegát prima, všechno klapalo jako hodinky. Hotel můžu každými doporučit. Na krásnym klidnym místě u pláže jako z obrázků. Takže já bych se toho nebála. Dostali jsme, co jsme koupili. Jana

vloženo:
30.08.2015 20:58:39
Tak to Vám přejeme, aby Vám to i příště vyšlo, ale pravděpodobnost, že to tak nebude je u této CK celkem vysoká... Ono totiž jde právě o to, jestli se dostanete tam, kde to máte vybrané a zaplacené a v tom je ten problém u nás a všech těch, kteří jsme to štěstí bohužel neměli - viz výše + další diskuze o CK Electra Tours na netu... My si přes Invii vybrali a zaplatili krásná studia s tím, co jsme tam pro dovolenou chtěli mít - na hezkém místě, s kuchyní a s bazénem. 2 dny před odletem nám dostupnost telefonicky potvrdili, ale po příletu ani delegát nevěděl kam nás měli původně ubytovat a hned nás lifrovali úplně jinam, do hnusného hotelu bez bazénu a pokojů bez kuchyně. Cestovka na naši okamžitou reklamaci reagovala tak, že nám prý hledají odpovídající ubytování, tak ať prozatím vydržíme v náhradním. Jen každodenní lži a nic se nezměnilo do konce dovolené. No a perlička na závěr: prý neoprávněná reklamace! Takže výsměch nám, jejich klientům a my tedy řešíme dál, protože se okrádat nenecháme. Když si něco zaplatím, chci to mít ve kvalitě jakou inzerují a na jakou mě nalákali a pokud to tak není (a důvody pro to mohou být pochopitelné), měli by se k nám aspoň slušně chovat a slušně s námi jednat. To ovšem Electra Tours neumí...

vloženo:
31.08.2015 07:45:26
Zdravím, nadšené cestovatele. Já se rovněž a moc ráda připojím ke spokojeným zákazníkům CK Electra Tours. Letos jsme byli už třetím rokem a můžu jenom chválit. Pro letošek jsme zvolili Rhodos, hotel Belmare a moc jsme si to užili, výlet do Lindosu byl fantastický a delegát Martin prostě jedinečný, svůj a zlatý, moc hezky se o nás postaral. Věřím, že stát se může cokoliv, nikdo není všemocný, ale za sebe mohu opravdu potvrdit serióznost. Lenka

vloženo:
03.09.2015 08:42:23
Dobrý den všem, kladné recenze této CK vidím pouze v případě, že se jedná o klienty, kteří pravidelně cestují s Electrou, ale ne s lidmi, kteří si objednají zájezd přes portál např. Invia. Chápu, že Invia dává cestovkám takové podmínky, které jsou nereálné, ale to mě jako klienta nezajímá, tak ať prostě přes Invii neprodávají.Horší přístup, než u Electra Tours jsem nezažil. Tzv. overbook jsme vyvrátili a nenecháme si to líbit, sežeňte si vždy důkaz z hotelu, ve kterém nemáte být ubytování, kdy tam přišla objednávka na Vaše jména. Nyní už jsme ve fázi předžalobní výzvy na CK Electra Tours - buď vrátí všechno a nebo jsem ochotný se s nimi soudit až za hrob. Nejde mi ani tak o peníze jako o princip. Neslušné chování, neprofesionalitu, úmyslný podvod a další. Všem doporučuji i pokud se nebudou chtít soudit, dávejte podklady na ČOI, ta je vždy řeší:-) Všem co mají špatné zkušenosti držím palce.

vloženo:
03.09.2015 21:13:58
Dobrý večer všem, spokojeným i nespokojeným. Snad budete držet palce i těm a přát jim to, kteří zažili s touhle cestovkou krásnou dovolenou a chystají se příští rok vyjet zase. My kupovali přes Invii, dlouho jsme vybírali a nezklamali nás. Bylo to fanstatico :-) Je mi líto každého, kdo zažil nějaké nesnáze, ale u nás byla fakt spokojenost, pohoda a všechno celou dobu od odletu z Brna až po návrat klapalo jako na drátku. Zakynthos nás ohromil krásnou přírodou, kterou jsme nečekali, úžasně čistým mořem a ani ne moc velkým nepořádkem :-) Hotel GLoria Maris - tam musíte jet! Ať už s touhle cestovkou, nebo s jinou, to máte jedno. Na to, že je to trojka, jsme byli příjemně překvapený. Bohužel tenhle hotel snad nikdo jiný kromě týhle cestovky nemá. No každopádně my byli spojený. Já si říkám z čistě pragmatickýho pohledu, že cestovky, který jsou na trhu nějakých skoro dvacet let, tak mají předpokládám většinu spokojených klientů, jinak by už asi neexistovali. Držím palce všem při dobrém výběru a my určitě jejich služby rádu znova využijeme.

vloženo:
06.01.2016 10:23:12
S touto CK jsme strávili nádherný a nezapomenutelný silvestrovský pobyt 2015/2016 ve Francii, konkrétně v Nice. Vrátili jsme se před dvěma dny a chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří nám dovolenou zajistili. Vše klapalo jako hodinky, hotel Massena byl nádherný, splnil naše očekávání a vyplatilo se nám dát na doporučení prodejkyně v Electře. Určitě musím zmínit perfektní polohu hotelu v docházkové blízkosti pláže, blízko centra a zároveň v klidné uličce. Město je ohromující a nabízí mnohem víc zajímavostí, než jsem si uměla představit. Takže určitě ano, doporučuji. Vycestujte s electra tours.

Lenka Kocandová
vloženo:
10.01.2016 23:48:00
Dobrý večer, na výše zmiňovanou CK Electra Tour jsme již podali žalobu, máme zcela stejné zkušenosti, hned po příletu jsme byli přestěhováni do jiného horšího hotelu, s tím, že delegátka vše aktivně řeší a hledá alternativu...poté, co jsme námi zaplacený hotel druhý den navštívili a zjistili, že v něm ten "náš" rodinný pokoj volný je, ukončili jsme pobyt v alternativním hotelu a přestěhovali se na vlastní náklady, tudíž jsme si opět hotelový pokoj zaplatili...delegátka nám jen zaslala sms, že se stěhujeme na vlastní náklady a ona NEMÁ POVOLENO NÁM S TÍM JAKKOLIV POMOCI (takže potvrdila, že by nás v tom jimi vybraném hotelu nechali celý pobyt a to, že se snaží najít něco, co by odpovídalo tomu, co jsme si zaplatili, byli samozřejmě jen KECI)...A další šok přišel hned poté: CK ELECTRA TOUR nám jen zaslala e-mail (podotýkám, že neměli potvrzeno, že si e-mail v době pobytu mohu přečíst), ve kterém stálo, že jsme porušili smlouvu, tudíž již s nám nemají nic společného a RUŠÍ NÁM TRANSFER NA LETIŠTĚ A MŮŽEME BÝT HODNĚ RÁDI, ŽE NÁM NEZRUŠÍ TAKÉ LETENKY!!!!(Delegátka již od té doby nezvedala telefon a na domluvenou schůzku samozřejmě nedorazila).Chtěla bych jen podotknout, že jsme byli na dovolené s dvěma malými dětmi, na dovolenou jsme se těšili a tito lidé bez svědomí, jelikož nechápu, jak někdo může mít kariéru postavenou na takovýchto praktikách, nám ji a hlavně tedy našim malým dětem zcela zkazili...TAKŽE NA ZÁVĚR BYCH CHTĚLA ŘÍCI, ŽE MÁME JIŽ DUBNOVÝ TERMÍN SOUDNÍHO STÁNÍ A VY, KTEŘÍ BYSTE NÁM CHTĚLI POMOCI, BUDU RÁDA, KDYŽ SE SE MNOU SPOJÍTE, JELIKOŽ SI MYSLÍM, ŽE TAKOVÉ VĚCI BY OPRAVDU NEMĚLI CK ELECTRA TOUR PROCHÁZET!!! Předem velice děkuji.

vloženo:
11.01.2016 10:52:20
Vzkaz pro Lenku Kocandovou - s ohledem na náš zážitek s CK Elektra zprostředkovaný přes Invia vám ráda poskytnu na sebe kontakt ivamalkova@seznam.cz. Zaráží mne, že zde může někdo napsat, že negativní příspěvky se nezakládají na pravdě a jsou lživé. Představuji si, jak se někdo vrátí z prima dovolené a vymyslí si očerňující kritiku, kterou zde zveřejní, nepřijde mi to pravděpodobné. Náš zážitek s ubytováním v jiném hotelu a lhostejný postoj delegátky popisuji v této diskusi v příspěvku z 31.3.2015.

Lenka Kocandová
vloženo:
11.01.2016 14:51:34
Dobrý den, všem z této diskuze bych chtěla doporučit Černé ovce 14.1.2016, reportáž bude o CK Electra Tours, uvidíme, koho dalšího na dovolené "potěšili"...

vloženo:
11.01.2016 15:09:19
Dobrý den, vzhledem k tomu, že přímo vystupuji v reportáži černých ovcí, tak opravdu všem vřele doporučuji shlédnout naši zkušenost. Byli jsme poškozeni, média to zajímá a advokáty taky, nyní už jsme v soudním sporu s CK Electra Tours a věřím, že budeme úspěšní, prostě jim to nemůže procházet. Mimochodem pan reportér je velice vstřícný v jednání, takže třeba natočíme i pokračování...

Pavlína Votýpková
vloženo:
14.01.2016 15:34:04
Dobrý den, chtěla bych i za sebe popsat naši ( i když kratší) dovolenou s electra tours. Byli jsme ve Francii (jih) ve městě Nice. ráda pochválím. hotel mi doporučila slečna co nás měla nastarosti, původně jsem chtěla jiný, ale jsem ráda, že jsem poslechla rady. všichni ochotný, bylo tam jako na jaře a jako ve správné francii, dokonce i bezdomovci měli tak nějak větší styl :-) asi se nedá zavděčit každýmu, oceňuju, že na možnost změny hotelu nás upozornili předem, ale nic takového jsme řešit nemuseli (díky bohu). spokojenost, rádi pojedeme znova. Votýpková votypkova.paja@centrum.cz

vloženo:
15.01.2016 23:57:16
V srpnu 2014 jsme byli s novomanželkou na dovolené v Řecku (Rhodos). Jednalo se o last minute, přes INVII a bohužel také přes CK ELEKTRA TOURS. Do odletu zbývalo pár dnů a schválně jsem v INVII čekal na potvrzení od cestovní kanceláře, že hotel je zamluvený. Sice mi to potvrdili, ale po příletu do Řecka nám delegátka na letišti sdělila, že budeme bydlet uplně v jiném hotelu. Rozdíl v ceně hotelu (uvedeném na stránce INVIE byl asi 10000Kč), delegatka nam nabidla pujceni auta zdarma na JEDEN DEN. To jsem samozrejme odmitl a pote mi sdelila, že to chape, ale pry ji to takhle naridili z centraly. Po navratu do CR jsem zajezd reklamoval, v argumentaci jsem vyuzil i platnost noveho obcanskeho zakoniku, ktery vice zohlednuje napr. zmarenou svatebni cestu, apod. Cestovka mi vyplatila 8000Kč. Od zacatku jsem si myslel, ze tyto nekale praktiky provadeji opakovane a po reportazi z Cernych ovci (14.1.2016) se mi to potvrdilo. S CK ELEKTRA TOURS uz nikdy vice, usetrite si problemy se zmarenou dovolenou.

vloženo:
13.02.2016 18:15:30
Za nás spokojenost. Reportáž jsem si pustila a klepala se hrůzou, co nás čeká :-) To přiznávám :-) Ale nebyl důvod. Všechno proběhlo profesionálně, podle toho co jsme si objednali, nemáme důvod si stěžovat. Konkrétně se jednalo o prodloužený víkend do Ansterdamu (28 - 21.1.2016). Pobyt jsem koupila zprostředkovaně přes Invii i tam všechno bez problémů. Služeb electra tours tím pádem nemám problém v budoucnu znovu využít.

vloženo:
25.02.2016 10:20:54
Moc ráda se přidávám do řady spokojených zákazníků. Před pár dny jsme se vrátili z prodlouženého výletu do Milána s Electra Tours. Byl to super výlet, zajištěno vše, co bylo objednáno. Nechci se nikoho dotknout, ale pokud si někdo v last minute objedná studia za pár korun, těžko může očekávat služby luxusního hotelu. My si kvalitní služby objednali, zaplatili a také jsme je dostali. Ještě jednou tedy díky všem z electry za zajištění prima dnů a rádi zase poletíme.

vloženo:
25.02.2016 13:22:11
Nás se vůbec dotknout nemůžete:-) Dovolenou jsem měl objednanou v březnu, odlet v červenci, takže žádný last minute a ještě k tomu do příjemného rodinného hotelu a nikoliv do té hrůzy, do které nás strčili. V březnu je první soudní stání s Electrou, uvidíme jak dlouho je bude bavit být neustále v televizi a mít mě jakou pěknou osinu v... Třeba se na to vykašlou a půjdou raději pěstovat olivy do Řecka, pokud jim cestovka moc neklape..

Monisek Cenza
vloženo:
26.02.2016 14:56:30
Hezké odpoledne, i my se přidáváme s díkem za hezkou dovču v Jižní Francii. Prodloužený víkend na který se nezapomene a jen v tom dobrém slova smyslu. Hotel Massena je bomba, super poloha, kvalitní služby a cenově byla dovča víc než přijatelná. Dali jsme si poradit, koupili a nelitovali. Na léto už máme rezervovanou Lutanii Beach na Rodosu, opět nám v Invii poradili, je to od stejné CK a strach teda nemám, vím že o nás bude dobře postaráno.

vloženo:
01.03.2016 13:58:44
Pokud budete mít s Electrou jakýkoliv problém, můžete se o něj podělit také na facebookových stránkách. OVERBOOKING , tato stránka vznikla kvůli právě takovým jako je Electra Tours...

Radka Baru
vloženo:
28.03.2016 10:40:18
My mame za sebou kladnou zkušenost s touhle cestovkou, ale se změnoz hotelu jsme se předloni setkali také, to jsme jeli s pantourem. ck electra tours nám naštěstí podobné "překvapení" nenachystala. Byli jsme na Zakynthosu v hotelu Cavo d Oro, ubytování ve studiu vedle hotelu, které bylo prakticky na pláži, což bylo pro nás hlavní při výběru dovolené a samozřejmě také příznivá cena. Hotel i studio kde jsme bydleli bylo čisté, v rámci programu all inclusive asi běžná nabídka, snídaně, oběd, večeře formou bufetu, voda, džusy apod. Několik druhů vín, lihoviny se museli platit, ale na to my stejně nejsme. Zakynthos jako ostrov na dovolenou bych určitě doporučila i pro rodiny s dětmi, pláže, alespoň, ty které jsme viděli jsou dlouhé, písečné a stojí za to je navštívit.

Marcela a Jan Burešovi
vloženo:
27.04.2016 07:32:15
Dobrý den, i já bych se chtěla podělit o naší zkušenost s touto cestovní kanceláří. Navštívili jsme ostrov Rodos, konkrétně hotel Mitsis Memories. Kvalita a úroveň služeb určitě předčila naše očekávání. Co mne rovněž pozitivně překvapilo, byl opravdu velice aktivní přístup delegáta této cestovní kanceláře - pan Pastrňák. O vše co jsme potřebovali se postaral, byl ochotný, profesionální, určitě jeden z nejlepších delegátů, které jsme měli. Hotel, jak nám bylo vysvětleno, je zařazen do programu - jen pro dospělé, což teď, po zkušenosti z dovolené musím velmi ocenit. Je příjemné, když po chodbách hotelu nepobíhají rozdivočelé děti a u večeře vládne velmi tichá, klidná, intimní atmosféra. Pro ty, kdo chtějí dovolenou podobného typu a počítají s tím, že služby takového hotelu něco stojí, tak budou určitě spokojení. Záverem k cestovní kanceláři. Nemáme důvod si na nic stěžovat, byli profesionální, zajištěno jsme měli vše podle smlouvy, zájezd jsme koupili přes sprostředkovatelskou agenturu student agency, protože slečna v Invii, kam jsme šli původně ani nevěděla, kde leží Rodos...

Donald K.
vloženo:
28.04.2016 12:55:20
Taky se podělím :-) Mám obdobně fajn zkušenost a koupený totožný zájezd i na letošek. Já jsem věrný Krétě, jak kvůli teplu, moři, lidem i jídlu. Byl jsem se ženou v Mitsis Laguna resort and spa, oblast tuším Anissaras. Dlouho jsem hledal hotel, který by poskytoval kvalitní SPA, společně s tím, že jde o hotel na pláži, 5*. Právě slečna v invii mi doporučila Electra Tours, která má v nabídce tyto luxusní hotely a nabízí je za přijatelnou cenu. Koupil jsem tedy a jsem za to rád. K hotelu i cestovce se vracím rád s plnou důvěrou, že naše dovolená bude stejně pěkná jako ta loňská, stejně tak zůstávám věrný Invii.

Lída Nejezchlebová
vloženo:
17.05.2016 09:01:07
Ráda bych z celého srdce poděkovala za úžasnou dovolenou, ze které jsme se v sobotu vrátili. Byla to opravdu rodinná dovolená tak, jak jsem si ji představovala. Jednalo se o hotel Gelina village waterpark na Korfu- Co nás asi nadchlo nejvíc je vodní park pro děti. Nemohli jsme je dostat pryč ani na oběd. JInak hodně velký hotel, ale lehátek na pláži dostatek. Moc ochotná delegátka. Takže díky a příští rok určitě vyrážíme znovu!!

R. Poslíček
vloženo:
18.06.2016 11:13:17
Taky dík! Včera jsme se vrátili z Kréty (Themis beach hotel) s rodinkou, koupeno v last minute a spokojenost. Ochota při jednání v Invii a služby cestovky odpovídali objednanému, nemám s tím problém. Když příště vyberem zájezd a bude zase od týhle cestovky, klidně odjedem.

Lucka Luskyna
vloženo:
22.06.2016 18:14:37
My moc děkujem za pohodovou dovolenku na CHalkidiki v hotelu Eelctra. Strašně pěkný místo, hezký městečko, pěkný hotýlek, byla jsem ráda za česky můuvící personál. Dostali jsme strašně pěknej pokoj v prvním patře. Ideální umístění, klimatizace, jídlo taky moc dobrý. Pláž asi 200 metrů od hotely, tak 3 minuty chůze, čistá, lehátka za poplatek 2 eura. spokojenost. pojedem zase.

vloženo:
16.07.2016 20:15:17

vloženo:
16.07.2016 20:30:20
elektra tours hotel Themis meach Zdravím, také dám jeden příběh s Electratours s. r.o. den před odjezdem, tedy v pátek v 13 hodin mě volali z Invie, že se hotel kde jsem měl být ubytovaný rekonstruuje. Musel jsem pokud nechci být v hotelu kde probíhají opravy během dvou hodin si vybrat ze dvou nabídek náhradní ubytování. Nesměl jsem zájezd zrušit dle sdělení pracovnice Invie. Vybral jednu do hotelu Themis Beach. Přijedu do hotelu Themis Beach. Zjistil jsem, nefunguje klimatizace a cca 20 metrů od pokoje běží 24 hodin denně hlučný nějaký stroj, asi čistička hotelu. Celý pobyt znamenal noci beze spánku, neboť při otevřených dveřích hlučela čistička nalétávali komáři, při zavřených dveřích nesnesitelné horko. Delegát Electratours s. r.o mě sdělil, že nemá celý týden čas!!! a že žeklamaci se mnou vyřídí až při odletu na letišti. Což také učinil. Hotelová údržba mě sdělila, že je klimatizace nepůjde. Poslední den pobytu tzn. V pátek 1.7.2016 klima­tizaci centrálně pustili. Tzn. Jednu noc ze sedmi jsem se vyspal. Takže,, vřele „ cestovku Electratours s. r.o doporučuji. Do Invie jsem volal. Tam mě řekli, že se mě prodejce ozve - a neozval. Psal jsem jim SMS. Dělali mrtvé brouky. Do dnešního dne tj. 4.7.2016 se mě nikdo z Invie neozval. Toto jsem absolvoval v termínu od 25.6.-2.7.2016 Milan

vloženo:
05.08.2016 06:49:41
Jedna z nejhezčíš dovolených jaké jsem s rodinou zažila v hotelu Malia Mare na Krétě. Menší rodinný hotýlek se skutečně řeckou atmosférou. Bezvadné služby, ale nejvíc nás asi odrovnala ochota místních, řekové jsou prostě fantastičtí. Velmi ochotní nic pro ně není problém, stejně tak delegát Ondra. Moc hezký mladý klučina. Bylo evidentní, že všemu co nabízí o čem mluví rozumí a opravdu to zažil. DOporučuju výlet na ostrov Santorini, neskutečný zážitek. Já teda s touhle cestovkou vyrazím moc ráda.

vloženo:
26.08.2016 14:24:15
Díky za úžasnou dovolenou v hotelu Marilena. S dětmi jsme si to neskutečně užili. Delegát Ondra Skoupil je jedním slovem svůj :-) zábavný, profesinální. Hotelu nemám co vytknout, asi jen docela drahý late check out, ale chápu, že to Ck neovlivní. Na dva dny jsme si půjčili auto (Cena 20 euro) i s pojištěním mi přišla solidní. Výlety jsme vynechali, tak možná příště. Od nás má cestovka palec nahoru.

Lukáš S.
vloženo:
08.11.2016 17:20:19
***** U nás bezvadná zkušenost. Byli jsme v hotelu Malia Bay na Krétě. Z hlediska polohy je to určitě jedno z nejlepších míst na pláže na Krétě. Na to tam prostě není lepší oblast. Hotel nám doporučili v invii s tím. že je to starší čtyřka, ale výhoda je právě poloha. S tím jsme do hotelu jeli a určitě žádný zklamání. Bezvadnej delegát, využili jsme ho a zprostředkování pronájmu auta, což se mimochodem na Krétě fakt hodí pučit, protože třeba jih ostrova je úplně snovej a kdo se tam nepodívá, tak fakt o hodně přichází.Takže s cestovkou spokojenost, všechno bez problémů, třeba zase někdy... Luky

vloženo:
08.11.2016 22:21:03
My byli na podzim s Elektra Tours na Mallorce na prodlouženém víkendu. Moc hezký. Určitě doporučujem!

Luxovi .
vloženo:
24.11.2016 14:24:43
Dobrý den, my byli letos s Elektrou na Zakynthu ve studiích odysseas. Vše v pořádku, hezké studijko, Byli jsme 4, z toho 2 děti, pro které tam měli palandy, takže se okamžitě strhla hádka, kdo bude spát nahoře. Kousek od písečné pláže, která si troufám říct byla vhodná pro děti. To ubytko jednoduchý, nic světovýho od toho nečekejte, ale na přespání a uvaření to stačilo, hlavně že bylo čisto.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz