Diskuzní fórum o cestování - cestovní agentura

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> cestovní agentura

Téma diskuse:
cestovní agentura
autor:

vloženo:
17.06.2012 19:16:22
Varuji před sjednáváním zájezdu přes C.A.Travelesprit!!!!Jedním slovem NESOLIDNÍ!!!Zaplatila jsem 16.4.2012 zájezd agentuře,ta však ho již neuhradila cestovní kanceláři, jak mě s cestovní kanceláře upozornili, a nebylo to opomenutí.Takových případů je více! Peníze mně však dodnes nevrátili.Jen se stále vymlouvají a slibují. Andra

Reakce: autor:

vloženo:
22.07.2012 15:52:13
Přesně stejnou negativní zkušenost s CA Travel esprit s.r.o. mám také. Pořádající CK zrušila mnou objednaný a zaplacený zájezd. Má platba zůstala na účtu Travel esprit a od té doby se marně domáhám vrácení částky 20 360 Kč zpět. Takto postižených klientů této agentury je mnoho, stačí se podívat na Orbion nebo Šeptandu, kde jsou recenze na Travel esprit.Pokud máte podobnou zkušenost nebo se chcete na dalších krocích proti totmuto jednání Travel esprit podílet, napište mi na email:hanka.fait@seznam.cz. Faitová

vloženo:
06.09.2012 11:40:53
Vážená paní,je zvláštní jakou máte zkušenost. Mám jinou a dovolím si jí zde napsat. Před časem jsme kupovala zájezd pro naši rodinu, Jednalo se o dovolenou do Tuniska přes CA travel esprit. Zájezd pořádal BLue Style. Pár dní před odletem byl zájezd zrušen. Respektive Blue style nám nabídl jiný hotel. Neakceptovala jsem nabídku. Zaměstnanec pan Bartoška mi v travel esprit ihned volal a nabídl buď vrácení platby nebo jinou nabídku. Byla jsem naštvaná a tak si nechala vrátit platbu zpět. Bylo to v pátek. Platba byla v pondělí na mém účtě. Nakonec mi ještě zaslal nabídjku hotelů a já si nakonec vybrala. Naprostá spokojenost. Je mi jasné,že spokojený klient nebude psát recenze. Já to rádá udělám. Díky za služby travel esprit a díky panu Bartoškovi za profesionální přístup. Mirka Arnoldová

vloženo:
09.09.2012 09:57:04
Vážená paní Arnoldová, gratuluji Vám a buďte moc ráda, že jste neměla zkažené léto tak,jako desítky jiných poškozených kklientů CA Travel esprit. Pokud si přečtete zkušenosti ostatních na recenzním portálu orbion.cz, pochopíte, že "zvláštní" je spíše Váš zážitek.Faitová

vloženo:
01.05.2013 12:20:46
Zkušenost s Travel Esprit mám tragickou. A teď jsem se na fóru Orbion dočetl, že pan Řezáč vyjednává se strategickým partnerem... Ale já už tomu nevěřím. Takovýchto výmluv jsem slyšel a četl bezpočet. Od 6.4.2012, kdy jsme s manželkou zaslali na adresu agentury podepsanou cestovní smlouvu č. 2215050 a zaplatili 29.232,-Kč jako zálohu, nastaly problémy. Za týden zavolali a chtěli doplatek za balkón, který byl ve smlouvě výslovně uveden a zaplacen. Po mém dotazu do hotelu, zda je vůbec na moje jméno provedená rezervace, mi v hotelu sdělili, že tam nic nemám ani pod jménem agentury!!! Po dohodě s panem Řezáčem jsme od smlouvy odstoupili a od té doby jsme neviděli ani korunu. Výmluv a slibů jsem četl tolik, že by to dalo na dojemnou knihu... Pokud se chce někdo připojit ke společnému právnímu postupu proti této společnosti, kontaktujte mě na níže uvedeném e-mailu. VARUJI TEDY VŠECHNY PŘED PRAKTIKAMI TÉTO CESTOVNÍ AGENTURY. NEDŮVĚŘUJTE JIM, NIC NEPLAŤTE A RYCHLE OD NICH PRYČ !!! Zdeněk Stojan zdenek.stojan@seznam.cz

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz