Diskuzní fórum o cestování - Travel esprit s.r.o. - varování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Travel esprit s.r.o. - varování

Téma diskuse:
Travel esprit s.r.o. - varování
autor:

vloženo:
22.07.2012 16:11:07
Chtěla bych upozornit na tohto neseriózního prodejce. Pokud pořádající CK zájezd zruší, CA travel esprit, na jejíž účtu v tomto případě platba zůstává, nevrací klientům platbu zpět nebo až s několika měsíčním zpožděním. V mém případě se marně dožaduji vrácení své platby 20 360 Kč již od 6.6.2012, kdy byl zájezd stornován. Že můj případ není vůbec ojedinělý, lze najít v recenzích na tuto CA Travel esprit na Orbionu nebo Šeptandě.Pokud máte stejný problém, kontaktujte mě pro společné kroky na emailu:hanka.fait@seznam.cz. Faitová

Reakce: autor:

vloženo:
06.09.2012 10:23:14
Vážená paní Faitová,je zvláštní jakou mátwe zkušenost. M8m jinou a dovolím si jí zde napsat. Před časem jsme kupovala zájezd pro naši rodinu, Jednalo se o dovolenou do Tuniska přes CA travel esprit. Zájezd pořádal BLue Style. Pár dní před odletem byl zájezd zrušen. Respektive Blue style nám nabídl jiný hotel. Neakceptovala jsem nabídku. Zaměstnanec pan Bartoška mi v travel esprit ihned volal a nabídl buď vrácení platby nebo jinou nabídku. Bylqa jsem naštvaná a tak si nechala vrátit platbu zpět. Bylo to v pátek. Platba byla v pondělí na mém účtě. Nakonec mi ještě zaslal nabídjku hotelů a já si nakonec vybrala. Naprostá spokojenost. Je mi jasné,že spokojený klinet nebude psát recenze. Já to rádá udělám. Díky za služby travel esprit a díky panu Bartoškovi za profesionální přístup. Mirka Arnoldová

vloženo:
08.09.2012 19:14:19
Vážená paní Arnoldová, gratuluji Vám a buďte moc ráda, že jste neměla zkažené léto tak,jako desítky jiných poškozených kklientů CA Travel esprit. Pokud si přečtete zkušenosti ostatních na recenzním portálu orbion.cz, pochopíte, že "zvláštní" je spíše Váš zážitek. S pozdravem. Faitová

vloženo:
08.02.2013 12:38:48
Filip: my jsme byli v roce 2012 v lednu s ITS CZ na Maledivach vse naprosto OK :-). Je tedy treba malinko ovladat nemcinu, anglictinu. Delegatka z nemecke ITS, ale vse klapalo perfektne.Prestup v Dubai se da lehce zvladnout, leti se z Prahy s EMIRATES velkym Boeing 777-300. My jeli na Club Faru.... Nikde jsem nevidel tak bílý písek a tak tyrkysovou vodu, jako je na Maledivách... Není konkurence... ani Karibik, ani Thajsko :-).. možná Bora Bora :-)Diky za vyrizeni

Michaela Tišková
vloženo:
13.02.2013 10:06:00
Je to opravdu zvláštní, já jsem podobné zkušenosti zatím neměla, ale myslím, že to už nebudu ani riskovat, jeden nikdy neví

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz