Diskuzní fórum o cestování - Nesolidní Travel Esprit

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Nesolidní Travel Esprit

Téma diskuse:
Nesolidní Travel Esprit
autor:

vloženo:
10.08.2012 09:46:37
Důrazné varování všem, kdo by snad chtěli vycestovat s ca Travel Esprit. V březnu jsem zaplatila 26010Kč, přišla jsem o zájezd a peníze stále nemám. Minulý týden mi volali, ať o nich nepíši špatné recenze, peníze prý poukáží nejpozději v pá 3.8.2012. Dnes je 10.8. peníze nikde a ticho po pěšině. Protože vím, že nejsem sama s tímto problémem u Travel Esprit, zajímalo by mě, jak na těch našich zálohách asi bohatnou, takové bezúročné půjčky by se mi taky líbily. Chystáte-li se na dovolenou, vyberte nějakou spolehlivou CK, hlavně NE Travel Esprit, protože nepojedete nikam a přijdete o peníze!!!!!!!!!! Strnadová Naděžda

Reakce: autor:

vloženo:
13.08.2012 11:32:59
Vážená paní. Jak vidím,píšete kde můžete. Zjevně nemáte nic jiného na práci. Vaše příspěvky už snad viděl celý internet.))) Moje zkušenost je jiná a dobrá. Taky o ní ovšem nepíšu všude po netu:)))Jana Hemerková

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz