Diskuzní fórum o cestování - Cestovka my Planet, hotel Apollon, Kos

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Cestovka my Planet, hotel Apollon, Kos

Téma diskuse:
Cestovka my Planet, hotel Apollon, Kos
autor:
Saša Stehlík
vloženo:
16.08.2012 17:19:37
Chtěl bych touto cestou poděkovat cestovní kanceláři My Planet za krásnou dovolenou na kosu, v hotelu Apollon. byli jsme v červenci, počasí jsme měli krásné, z hotelu jsme byli nadšení - pokoje velké, čísté, pravidelně každý den uklízené, jídlo bezvadné, velký výběr, moc zajímavé výlety. a hlavně moc díky za delegátku Evu - byla vždy ochotná, usměvavá, s dobrou náladou, pověděla nám moc zajímavé informace o ostrově i Řecku a o životě v něm, zkrátka moc milá dáma. Tímto ji zdravíme, ještě jednou děkujeme a doufámem, že se s ní ještě někdy uvidíme. Stehlík.

Reakce: autor:
Lenka Skuhravá
vloženo:
16.08.2012 17:53:57
Jé, já jsem se teď akorát ptala na hotel na zakynthosu:-) to je fajn, že se Vám líbilo, o tomhle hotelu jsme taky nejdřív přemýšleli, ale pak vyhrál Zakynthos:-) ale aspoň budeme mít inspiraci na příští dovolenou, jsem ráda, že jsem tu našla takové hezké hodnocení:-) lenka.

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz