Diskuzní fórum o cestování - Negativní zkušenost s CK Victoria

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Diskuse >>> výpis příspěvků >>> Negativní zkušenost s CK Victoria

Téma diskuse:
Negativní zkušenost s CK Victoria
autor:

vloženo:
18.02.2013 16:08:39
Ahoj všem, dosud jsem s touto cestovní kanceláří neměla víceméně žádné problémy a cestování v letní sezóně bylo v pořádku. Nicméně letos jsem se vypravila s tou cestovkou na 3denní lyžařský zájezd do Kitzbuhelu, který začíná měnit můj názor na CK Victoria. Projevila se zde neochota delegátky řešit problém, neschopnost zareagovat na vzniklé potíže spojené s ubytováním. Přislíbené ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji, které mělo být pro naši rodinu zajištěno pro 3 osoby - BYLO BEZ NAŠEHO VĚDOMÍ ZMĚNĚNO NA POKOJ PRO 6 OSOB, S TÍM, ŽE S NÁMI BYDLELI I DALŠÍ KLIENTI !!! Úroveň ubytování tedy neodpovídala námi vybranému zájezdu - řešit tento problém s námi odmítla jak delegátka na místě, tak i relevantní osoba z cestovní kanceláře bez náhrady na odškodnění !!! Proto doporučuji předem dojednat podrobnosti ohledně ubytování a nechat si všechny informace potvrdit písemně - anebo raději zvolit jinou profesionálnější CK ;-)

Přidat reakci

Text:

Vaše jméno:
Zasílat reakce v tomto příspěvku na email (email nebude zveřejněn)

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz