Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Levné dovoleny do celého světa.
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
19.01.2014 10:06:40
Bezkonkurenční ceny zájezdů s Německou cestovní kanceláří. Čeština není překážkou!Doporučuji!V případě zájmu mne kontaktujte na tomto e-mailu:vlastislavtanja@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
My Planet podruhé
autor:
Jitka Kučeravá
vloženo:
16.01.2014 17:23:49
Přidávám se k předchozím komentářům, tato CK My Planet nabízí kvalitní služby, my jsme s nimi byli vždy spokojeni. Najde se někdo, kdo by doporučil nějaký hotel na Kosu od této CK? Díky moc, Jíťa
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
KOS = POHLAZENÍ PO DUŠI
autor:
Jaromír Noga
vloženo:
06.01.2014 11:29:21
Dobrý den, rád bych se s Vámi podělil o mou zkušenost s trochu netradiční dovolenou. Dost cestuji v rámci zaměstnání a tak jsem neměl zrovna jednoduché požadavky na svou dovolenou, koneckonců, když už vybírám letní pobyt, pak bych si ho chtěl užít, tak...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rodinná dovolená
autor:
Jana a Cyril Dvořákovi
vloženo:
03.01.2014 17:15:08
Byli jsem vždy zvyklí si dovolenou vybírat u větších cestovek, ale letos nám známí doporučili Travel Planet a musím říct, že jsme měli opravdu vydařenou dovolenou. Pakliže pojedete někdo z vás na Krétu letos, určitě doporučujeme půjčit si auto a alespoň...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolena na Mauritiu
(příspěvků: 3)
autor:
Eva P.
vloženo:
26.12.2013 12:40:42
Hezky darek pro Vase rodice - exoticka dovolena na ostrove Mauritius. Vhodne i pro starsi rocniky, i jednotlive osoby, nevadi, jestli neovladate cizi reci, i s cestinou bez problemu ztravite krasnou dovolenou u nas ve "Ville Mauritius"+. Nase hosty vyzvedneme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
S kým nejet na dovolenou
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
21.11.2013 14:32:40
Jednou jsme si s rodinou řekli že si uděláme hezkou dovolenou a po dlouhém vybírání nám padl do oka zájezd do Turecka nabízený cestovní kanceláří trip4you.cz. Když jsme dorazili do hotelu v Antalyi, byla nám delegátkami nabídnuta možnost zakoupení...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
poplatky služeb u leteckých společností
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
13.11.2013 11:58:54
Prosím, můžete mě říci co znamená poplatek za přesun od dveří ke dveřím, který má letecká společnost Wizzair. Nikde jsem nenašla odpověď,a tak nevím zda jej musím při rezervaci odkliknout. Cena je různá podle letiště.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ischia s Firotourem
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
28.10.2013 20:09:57
V září jsme byli na Ischii v hotelu Riva del Sole.Tak strašné ubytování,jaké jsme tam měli,to jsme nezažili za 30 let co jezdíme do zahraničí.Po příjezdu nám byl nabídnut pokojíček uplně v suterénu hotelu s výhledem do zdi.Toto jsme odmítli a volali...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Odlety Z Pardubic
autor:

vloženo:
03.10.2013 22:43:58
Přes CA Jolanu už jezdíme 7 let paní majitelka nám vždycky dobře poradila je moc příjemná a hodná tady je její stránky jolanatour.cz určitě Vám poradí jolanatour.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CA Jolana DOPORUČUJI
autor:

vloženo:
03.10.2013 22:39:04
Přes CA Jolanu už jezdíme 7 let paní majitelka nám vždycky dobře poradila je moc příjemná a hodná tady je její stránky jolanatour.cz určitě Vám poradí jolanatour.cz
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz