Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Turecko-Egejská riviéra-MARMARIS-ICMELER Máte zkušenost?
(příspěvků: 4)
autor:
Petra
vloženo:
27.05.2006 14:47:30
V červnu se chystáme s CK I´M TRAVELING do Turecka na Egejskou riviéru,přesně Marmaris-Icmaler-hotel Balim.Nemáte někdo zkušenosti s místem,hotelem.... Každá informace pomůže. Ráda bych třeba věděla,kam vyrazit na výlet tak i kam do dobré restaurace....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pula Premantura - kemp Stupice
(příspěvků: 1)
autor:
Dave
vloženo:
26.05.2006 18:54:08
napsal jsem recenzi na tento bezva kemp, kdo tam byl ci se chysta, stavte se na http://www.cesty.estranky.cz/clanky/chorvatsko/pula-premantura---kemp-stupice udelal jsem i galerii, je zde otevrena diskuze na tento kemp, vsichni jsou vitani
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Bay Artemis
autor:
Jana
vloženo:
25.05.2006 18:27:06
Prosím o jakékoli informace o tomto hotelu.Letíme v červenci s CK Firo tour.děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BULHARSKO - rady od zkušených cestovatelů i lajků
(příspěvků: 13)
autor:
David
vloženo:
25.05.2006 13:04:39
Jak tak koukám, tak nikdo asi letos nejede do Bulharska, nebo snad všich ni jen do Primorska. Lidi, pojďte pokecat o dovolené! Ja nebyl nikde 5 let a uvítám informace a rady od zkušených cestovatelů i lajků. Letos 5-19.8 já a moje přítelkyně Ravda kousek...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
nepal
(příspěvků: 7)
autor:
dana
vloženo:
25.05.2006 00:17:16
Ak by mal niekto chut stravit par tyzdnov/mesiacov v malebnej dedinke v Himalajach v miestnej rodine a pritom este pomoct komunite ucenim angl. (alebo inak) rada poskytnem info z mojho dobrovolnickeho pobytu. Miestna, rodinna, velmi flexibilna agentura,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ZANZIBAR
(příspěvků: 4)
autor:
Alena
vloženo:
23.05.2006 19:14:04
Ahoj, máte někdo zkušenost s pobytem na ostrově Zanzibar ? Z CK tam začal prodávat zájezdy Čedok a Firo-tour. Docela bych se tam ráda podívala. Případně bych přivítala spolucestovatelku na doobsazení.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Irsko na kole
autor:
Dominik
vloženo:
22.05.2006 23:17:06
Ahoj! Můžete mi, prosím, poradit, na kolik tak zhruba vyjde půjčení kola na týden v Corku v Irsku, popř. alespoň nějaký mail na půjčovnu nebo tak něco? Nemůžu tyto informace sehnat. Moc děkuju!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám spolucestovatele
autor:
Petr Kavalír
vloženo:
22.05.2006 18:29:24
Plánuju cestu do Turecka (Kapadocie, černomořské pobřeží), Gruzie a možná i Arménie v červnu 2006, tak zhruba na 3 týdny. Nejsem student a nebudu spát celou dobu ve stanu. Chtěl bych trochu objevovat, trochu odpočívat a trochu chodit.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Apartmány Plaza
autor:
pretty
vloženo:
22.05.2006 10:35:31
Ahoj, omrkněte www.dovolena.mysteria.cz, třeba se Vám tam bude líbit jako nám :)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CHALKIDIKI - letovisko Sarti (Sithonia)
(příspěvků: 21)
autor:
Lenka
vloženo:
14.05.2006 21:25:09
Ahojky, v létě jedu s ck OSNADO na řecký poloostrov Chalkidiki, konkrétně do letoviska SARTI na prostředním "prstu" Sithonii. Ubytování je zařízeno v apartmánech Pirofani v klidnější části střediska - Sarti Beach. Byla bych moc ráda, kdyby...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz