Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kanárské strovy
(příspěvků: 15)
autor:
Ivana
vloženo:
12.05.2006 10:28:39
Chystám se v červenci na Kanárské ostrovy s CK Canaria travel do hotelu Beverlly park a chtěla bych se zeptat na zkušenosti jiných.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
AKVILA TRAVEL
(příspěvků: 12)
autor:
EVA
vloženo:
12.05.2006 01:10:10
PROSÍM O PŘÍSPĚVEK ZDA MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST S CESTOVKOU AKVILA TRAVEL Z OLOMOUCE.JEDNÁ SE OD NICH O TURECKO HOTEL SELIN.HOTEL JE PRÝ SUPER ALE ZDA SE ZPOLÉHAT NA TUTO CESTOVKU?PŘEDEM DĚKUJI ZA VAŠE ZKUŠENOSTI.EVA
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
costa Brava-hotel esplendid
(příspěvků: 3)
autor:
Lucka
vloženo:
06.05.2006 22:06:53
ahojky lidičky mám prosbu jestli jste nebyl někdo na dovolený ve ŠPANĚLSKU-Costa BRAVA-HOTEL Esplendid,chytáme se tam v létě tak bych chtěla vědět nějaké informace o hotelu,jaké bylo jídlo,jaký je moře atd...předem děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kurzy windsurfingu
(příspěvků: 2)
autor:
Eva
vloženo:
05.05.2006 17:01:38
Máte prosím někdo zkušenosti s kurzy windsurfingu v některém egyptském nebo tureckém letovisku? Zajímá mě kolik stojí a zda je to bezpečné i pro 15letého kluka. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolena
(příspěvků: 1)
autor:
FIDOOO9
vloženo:
04.05.2006 15:13:52
Pujcovna lodi,lode,voda,pohoda www.auta-lode.com
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BULHARSKO - NESEBR, RAVDA
(příspěvků: 1)
autor:
David Kočařík
vloženo:
03.05.2006 15:07:23
Zdravím, chystám se letos s přítelkyní do bulharska-asi Ravda kousek od Nesebru (penzion Radiana) máte li kdokoliv zkušenosti s lokalitou, poměry, ubytováním, dejte prosím vědět na dave.felis@seznam.cz (budu velmi vděčný, nebyl jsem totiž 5 let na dovolené...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BULHARSKO - NESEBR, RAVDA
(příspěvků: 8)
autor:
David Kočařík
vloženo:
03.05.2006 15:04:23
Zdravím, chystám se letos s přítelkyní do bulharska-asi Ravda kousek od Nesebru (penzion Radiana) máte li kdokoliv zkušenosti s lokalitou, poměry, ubytováním, dejte prosím vědět na dave.felis@seznam.cz (budu velmi vděčný, nebyl jsem totiž 5 let na dovolené...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Máte někdo zkušenosti s CK Alex?
(příspěvků: 12)
autor:
Dagmar Pajkrtová
vloženo:
02.05.2006 16:41:46
Dobrý den. Máte někdo zkušenost s CK Alex? Chystám se s nimi do Řecka. A jelikož máme ročního prcka, nerada bych spolkla hada. Díky za odpovědi.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Fischer - Dominikánská republika, IFA VILLAS BAVARO RESORT
(příspěvků: 6)
autor:
Martin
vloženo:
01.05.2006 11:24:11
Nádherných 12 dnů jsme prožili v druhé polovině dubna s CK Fischer v Dominikánské republice,4* hotel Ifa Villas Bavaro resort. Resort na nádherné pláži Baváro s bílým pískem, kokosové palmi. Nádherné zízemí hotelu, 3 bazeny, několik bufetových restaurací,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style
(příspěvků: 15)
autor:
Pavel
vloženo:
01.05.2006 00:46:16
Zdravím všechny, se zděšením tady čtu veskrze negativní příspěvky na cestovku Blue Style. Máte někdo prosím zkušenosti z Egypta - Hurghada? Jedeme v červenci do hotelu Sunrise Royal Makadi Resort. Díky sicca@centrum.cz
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz