Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
blue style
(příspěvků: 11)
autor:
Pavla
vloženo:
23.04.2006 14:26:23
ahoj, v srpnu letíme s ck Blue Style do Egypta a po všech těch negativních ohlasech na tuto cestovku mi není nejlíp.Opravdu je to tak špatné?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
očkováni do keni !!!
(příspěvků: 5)
autor:
martin
vloženo:
20.04.2006 16:11:49
prosim poradte jake ockovani je dobre mit do keni -16km od Monbasy? je nutne pouzit antimalarika ? prosim napiste kdo jste tam byl jestli jste necopouzivali?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko-Alanya hotel My Aytap
(příspěvků: 1)
autor:
Žaneta
vloženo:
17.04.2006 20:32:20
v červnu jedu s rodinou do hotelu My Aytap v Turecku, prosím někoho zda tam byl ať se mi ozve.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
jaká CK do Jordánska ?
autor:
fiona
vloženo:
17.04.2006 18:52:51
ví někdo, jaká česká CK, nejlépe v Praze dělá pobyt.zájezdy do Jordánska ( Akaba ) s možností výletu do Petry ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bulharsko hotel Helios Spa
(příspěvků: 2)
autor:
Ala
vloženo:
16.04.2006 21:57:58
Zajimalo by me,zda nebyl nekdo nahodou s CK Fischer na Zlatych piskach v Bulharsku v hotelu Helios Spa.Pokud ano,prosim,napiste mi,jak to tam vypada a jak se Vam tam libilo?Predem dekuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Sindbad Mashrabiya
(příspěvků: 4)
autor:
Pája
vloženo:
13.04.2006 18:52:48
Prosím může mi někdo napsat jaké to je v tomto hotelu_?Letíme v srpnu se 2 dětmi s ck Blue Style.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Poraďte mi - nejde se někdo kdo má zkušenost???
autor:
Daniela
vloženo:
13.04.2006 16:59:16
Děkuji moc za info, k přepravě lodí jen se chci ještě zeptat "Semjiho" ono jde si kopit kajutu přímo na lodi??? Nám v cestovce řekli, ať si to objednáme včas, že už taky nemusí být. Jestli to jde , tak to bych byla docela ráda. Díky ještě...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Romantická dovolená na prázdných plážích???
(příspěvků: 5)
autor:
Lenka
vloženo:
12.04.2006 14:43:09
Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, jestli někdo neporadí, kde v Evropě se dá strávit klidná dovolená v nějaké menší romantické vesnici, s menšími penziony (žádné velké hotely), prostě méně rušné středicko, pěkná malá pláž (nebo více malých pláží),...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Navrat z Malaisie ( Kuala Lumpur a ostrov Langkawi )
(příspěvků: 14)
autor:
Svetlana
vloženo:
12.04.2006 11:16:10
Prave jsem se vratili z dovolene v Malaisii. Chystate li se nekdo na dovolenou do techto koncin sveta, radi se s vami podelime o nase zkusenosti. Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Evropské rekreační oblasti
autor:
Aléz
vloženo:
10.04.2006 19:28:49
Nazdar lidi, neznáte náhodou někdo nějaký odkaz na webové stránky, na kterých by se mně objevil seznam Evropských rekreačních oblastí? Prošek jsem už kvanta stránek a bez výsledku. Za rychlou odpověď díííky.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz