Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
kopou do mne
(příspěvků: 3)
autor:
Zkopaný
vloženo:
29.03.2006 21:45:56
S. O. S. – Zase tady (v Olomouci) do mne kopou neznámí telepati jakousi bioenergií. Kdo poradí, pomůže? d.dvoracek@tiscali.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
(příspěvků: 28)
autor:
Stanislav Ouzký
vloženo:
28.03.2006 13:39:25
narazil jsem na skvělé stránky www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz kde jsme si zrovna zařídili dovolenou v Chorvatsku a to počítám tak o 30% levněji něž by to vyšlo přes cestovku protože jsou tam kontakty přímo na majitele těch apartmánů. Vážně doporučuju!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Poradíte
(příspěvků: 4)
autor:
Jana
vloženo:
24.03.2006 14:05:35
Jedu v květnu do Tunisu, Sousse,hotel Samara. Byl tam někdo? Pár lidí mě vyděsilo prý je to špinavý hotel? Prosím podělte se semnou o své zkušenosti. Díky jana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytování v hotelu Praha v Liberci
(příspěvků: 1)
autor:
Aleš Procházka
vloženo:
22.03.2006 11:09:27
Byli jsme překvapeni a celkem spokojeni v hotelu Praha v Liberci, únosná cena,kvalitní ubytování a v recepci zadarmo připojení k internetu.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
AZORY
(příspěvků: 14)
autor:
Blanka
vloženo:
13.03.2006 17:07:55
Jen se chci zeptat, jestli nekdo nenavstivil Azorske Ostrovy. Jake mate zazitky? Je to pekne misto na dovolenou?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jeste k vyletum v HURGHADE
autor:
Emil
vloženo:
13.03.2006 11:16:41
Pouze opravuji adresu na Walida: egypte.vylet@yahoo.com
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ck Airtemis travel
(příspěvků: 44)
autor:
Eva Nováková
vloženo:
13.03.2006 07:43:41
Chtěla bych se zeptat na ck Airtemis, ktera působí přes internet, jak jste byli spokojeni s jejich službami na dovolené. Děkuji Eva
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt - výlety
(příspěvků: 11)
autor:
Emil.Boar@seznam.cz
vloženo:
12.03.2006 12:37:17
Při pobytu v egyptské Hurghadě jsem využil služeb česky mluvícího průvodce Walida, zajistil pro naši skupinu velmi levné výlety na Giftun,Safari,Kahiru,Luxor.Vřele doporučuji,kontakt +20122763836 nebo vylet@yahoo.com
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
jarni lyzovani 18-25.3.;2 permanentky v cene,Francie,resort La Plagne-Savojské Alpy.
autor:
 anonym
vloženo:
11.03.2006 20:56:27
Neznate nekoho?Prodam jarni lyzovani 18-25.3.;2 permanentky v cene,Francie,resort La Plagne-Savojské Alpy.Apartman pro 3-4 osoby.Nejde zrusit,zaplaceno 583eur,dame za 13 tis.;j.sulc@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Francie - Narbonne-Plage
(příspěvků: 6)
autor:
Hanka
vloženo:
10.03.2006 19:38:35
Koncem června se chystáme do střediska Narbonne-Plage ve Lví zátoce, Residence La Baie des Oliviers. Zajímaly by mě jakékoliv informace o této oblasti. Ubytování ve vilce máme zajištěno přes Čedok. Byl tam někdo? Existuje nějaké diskuzní fórum zaměřené...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz