Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kuba s Eximem
(příspěvků: 12)
autor:
fiona
vloženo:
04.03.2006 11:53:02
v pondělí jsem se vrátila z KUBY, Varadero, kde jsem byla na 13 dnů s Eximem, i když jsem měla strach, protože to bylo poprvé s Eximem, vše proběhlo O.K., žádný problém, let byl s ČSA, charter, doba letu tam 14 hod, zpět 9 hod, hotel, pláž, moře, výlety,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Mauthner
(příspěvků: 1)
autor:
Eva
vloženo:
02.03.2006 16:55:22
Musím varovat před zájezdem této cestovní kanceláře do Schladmingu/Ramsau. Každou noc jsme byli nuceni bydlet v jiném penzionu, ten první byl 30 min. od penzionu Adler, nebylo dodrženo rozmístění osob na pokojích a v penzionu Adler se k nám pan majitel...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ca Magnolie
(příspěvků: 1)
autor:
Markéta
vloženo:
02.03.2006 15:35:49
Ahoj,prosím znáte někdo tuto agenturu?A ještě by mě zajímala internetová ca Holiday tip.Díky Markéta
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kapverdy - byl jste někdo?
(příspěvků: 6)
autor:
jana
vloženo:
02.03.2006 12:15:48
Zdravím všechny cestovatele! Při hledání inspirace na nějakou dovolenou, kde teď bude teplo, jsem narazila na Kapverdské ostrovy. Byl jste tam již někdo? Jaké máte zkušenosti, postřehy, celkové dojmy? Díky za všechny informace
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Poradíte kde nakoupit dobré spacáky a stany?
(příspěvků: 4)
autor:
KatkaSov
vloženo:
02.03.2006 09:27:34
Ahoj, hledáme s kamarádkou nějaký dobrý zdroj na nákup spacáků a stanů pro naši partu, nejlépe na internetu. Máte s nějakým eshopem dobré zkušenosti ? Samozřejmě co nejlevnější, nemáme moc peněz.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK-Standa reisen
(příspěvků: 2)
autor:
Markéta
vloženo:
01.03.2006 18:11:27
Ahoj,máte někdo prosím zkušenost s touto ck?Chceme s ní jet letos do Španělska.Děkuju za každou informaci.Markéta
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Korfu hotel Alkyon
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
28.02.2006 22:19:30
Prosím máte někdo informaci o tomto hotelu a stravě v něm?Děkuji Markéta
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Grupotel Cala San Vicente - Ibiza
(příspěvků: 5)
autor:
Honza V.
vloženo:
28.02.2006 17:10:59
Prosím o hodnocení tohoto hotelu a také střediska kde je...Byl by někdo od tý dobroty?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Shenkos
(příspěvků: 9)
autor:
Monika
vloženo:
27.02.2006 21:18:53
Dobrý den, prosím o názor na CK Shenkos! děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Shenkos
(příspěvků: 2)
autor:
Monika
vloženo:
27.02.2006 21:17:59
Ahoj, všechny Vás zdravím! Prosím Vás o názor na CK Shenkos. Přeji Vám hezkou dovolenou a z vlastní zkušenosti nedoporučuji Blue Style!
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz