Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Ck a CA jako takove.... zkusenosti a nazor jednoho z mjitelu
(příspěvků: 1)
autor:
Radim
vloženo:
25.02.2006 16:03:09
Dobré odpoledne, jsem majitelem jedné z poměrně velkých cestovních agentur,když tady čtu Vaše názory podněty,chápu Vás. Na druhou stranu máte možnost výběru,vím,že to někdy těžkoé,člověk se těší na dovolenou a pak mu jí někdo zkazí nekvalitními službami...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
prace ve Skotsku
autor:
Lucie Kavkova
vloženo:
24.02.2006 16:17:17
pracovala jsem pres agenturu Bohemia v glasgow a byla jsem spokojene.jsou spokojeni zakaznici a nespokojeni,ten kdo chce pracovat bude vzdy spokojen. Lucie Kavkova
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Služby na úrovni
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
22.02.2006 20:24:48
Dostala jsem nepodepsanou reakci na můj názor na cestovní kancelář Blue style. Chápu, že posuzování úrovně služeb je věc velmi individuální, ale pokud budeme mlčet k tomu, že nás někdo vědomě obírá o předem zaplacené služby, tak dobře nám tak. Těm, kterým...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunrise Select Garden Beach Hurghada
(příspěvků: 2)
autor:
Míša
vloženo:
22.02.2006 13:07:22
Ráda bych se dozvěděla něco o tomto hotelu. Hlavně mě zajímá, jestli jsou u hotelu korály a v jaké kvalitě. Dále jaká je strava, ubatování atd.:-) Díky moc
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Varování před CK Sunny days
(příspěvků: 6)
autor:
Havířováci
vloženo:
20.02.2006 11:38:00
Varování pro mimopražské klienty-5 dnů před odletem striktně mailem bez vysvětlení či omluvy změna odletu z Ostravy za Prahu,arogantní jednání manažerky pro Egypt p.Lenochové,ředitel odmítl komunikovat.CK šetří i na delegátovi-místní občan,který naprosto...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rabac v září
(příspěvků: 5)
autor:
Gábina
vloženo:
18.02.2006 02:09:43
Prosím,byl jste někdo v Rabacu (Chorvatsko) v první polovině září? Jezdívala jsem tam vždy uprostřed léta,to tam bývalo teplo a dost živo,ale bojím se,jestli v září už nebude chladněji a jestli tam "nechcípnul pes"-myslím co se týče zábavy....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Papillion Keňa, jžně od Mombasy
(příspěvků: 3)
autor:
Jana
vloženo:
17.02.2006 11:55:04
Prosim mate nekdo zkusenosti s timto hotelem. Letime s FIRO Tourem v breznu. Hlavne jake je tam šnorchlovani a vubec more a ubytovani. Dekujeje Jana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Španělsko-Calella-hotel Oasis Park - informace
autor:
 anonym
vloženo:
16.02.2006 12:57:29
Prosím sdělte mi informace o hotelu Oasis Park. Kvalita služeb,stravovaní,čistota,celkový dojem. Děkuji.Moc mi na tom záleží
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Reina Tour - Vaše zkušenosti a názor
autor:
Pepe
vloženo:
16.02.2006 12:54:20
V červnu jedu poprvé s touto CK s rodinnou do Španělska. Prosím o sdělení Vašich zkušeností s touto CK.Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko - Sýrie - cestopis
autor:
Martin
vloženo:
15.02.2006 21:56:10
Koukněte na cestopis www.zigulemdosyrie.borec.cz je fakt dobrej
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz