Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Egypt, Shar, hotel Regency Plaza
(příspěvků: 4)
autor:
Magdalena
vloženo:
11.02.2006 15:12:35
Byl jste prosím někdo v Egytpě ve výše jmenovaném hotelu, jaké máte zkušenosti ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Opět česko-slovenská televize? Ano.. a v USA
(příspěvků: 1)
autor:
Euro TV
vloženo:
09.02.2006 18:25:23
V Chicagu už 2 roky vysílá česko-slovenská televize. Slavnostní zahájení vysílaní Euro TV neprovázely ohňostroje, bombastická reklamní kampaň, rauty plné jídla či šampaňského,nebo přítomnost známých osobností jako tomu bylo u vzniku komerčních televizí...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tunis hotel Riadh club
(příspěvků: 9)
autor:
Lída
vloženo:
07.02.2006 13:46:33
Byl jste tam někdo? V létě se tam chystáme,tak at víme co nás čeká.Letíme od CK Horizon travel.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
audi
(příspěvků: 3)
autor:
petr
vloženo:
03.02.2006 11:38:04
koupil jsem přez internet automobil, je to kompanie ´Trans Nila Company´, mnělo to dojit nejak ty, jden před tim. Ale stale nic. penize platil přez Western Union. Žadny telefon na tu kompani ne odpovida. prosim poradjte mohou nejak vratit penize. predem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nový Zéland
(příspěvků: 2)
autor:
Daniela
vloženo:
02.02.2006 00:22:54
Přemýšlím o cestování a práci na Novém Zélandě (Working holiday scheme), ale nemám tam s kým jet (samotné se mi tam nechce). Rozhodně s tím ale nespěchám - viděla bych to nejdříve na říjen 2006... Má někdo stejné sny a plány?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Blue style
(příspěvků: 18)
autor:
Petra
vloženo:
01.02.2006 20:42:46
před pár dny jsem zaplatila zálohu 15000 na dovolenou na Chalkidiki, ve vile Korali, nejdřív jsem byla nadšená, ale až do té doby, než jsem objevila na internetu tolik stížností na tuto CK, jsem z toho strašně zklamaná a vážně každý den uvažuji o tom,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Brazílie - Manaus
(příspěvků: 2)
autor:
Jitka
vloženo:
01.02.2006 15:48:42
Ahoj, dostali jsme pozvání do Brazílie - Manaus. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti: cena letenky, možnost ubytování (máme sice pozvání do rodiny, ale možnost ubytování v hotelu co-kdyby), výlety, ceny v Brazílii. za všechny zkušenosti děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style - Zakynthos
(příspěvků: 8)
autor:
mara
vloženo:
30.01.2006 20:23:22
Dobrý den, chystám se s touto cestovní kanceláří na ostrov Zakynthos.Z toho, co jsem si přečetl nemám zrovna dobrý dojem. Máte nějaké zkušenosti ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pracovni moznosti v jizni africe
autor:
Arnie
vloženo:
28.01.2006 23:49:14
Ahoj dobrodruzi,nemáte někdo zkušenosti se shanením práce v jižní africe,konkretne v Kapskem Městě?? Ehm...tedy jako na černo.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Blue Style nevěřte!!!!!
autor:
 anonym
vloženo:
26.01.2006 07:57:23
Pro ilustraci uvádím dopis, který jsem napsala po návratu z dovolené 2005: Vážení, v lednu 2005 jsem si u Vaší CK prostřednictvím internetu rezervovala zájezd na Krétu v termínu 13. 7. – 23. 7. 2005. Mám dvě malé děti (čtyřletá dvojčata) a preferuji...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz