Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Hotel Miramar v Can Picafortu na Mallorce
(příspěvků: 2)
autor:
aparicio
vloženo:
05.01.2006 23:39:56
Dobrý den , máte někdo nějakou zkušenost s hotelem Miramar v Can Picafortu? Popřípadně s jiným hotelem v tomto letovisku? Díky za zpravu
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
tomi tour
(příspěvků: 13)
autor:
aparicio
vloženo:
05.01.2006 23:37:08
Dobrý den ,máte někdi zkušenosti s ck Tomi tour? Chtěl bych s nimi je jet letos na Mallorcu. Díky za zpravu
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Incekum Beach Resort
(příspěvků: 1)
autor:
Daniela
vloženo:
05.01.2006 13:32:16
Prosím, kdo jste byl v tomto novém 5-ti hvězdičkovém hotelu poblíž Alanye, napište Vaše dojmy.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Edem Beach, Kreta a Marina Sands Hotel, Kreta
autor:
Vaida Kraus
vloženo:
05.01.2006 11:36:34
Dobry den, koncem kvetna tam letime 2 rodiny s 4 detma (do 4 let). Prosim Vas, pokud nekdo tam byl-doporuceni, nazor - moc moc vytam. Predem dekuji, s pozdravem, Vaida
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Daniela Travel
(příspěvků: 7)
autor:
Ing.Alois Tonika
vloženo:
05.01.2006 11:27:03
Po letech, kdy jsme si zajišťovali dovolenou prostřednictvím internetu, případně přímým kontaktem, jsme se rozhodli pro dovolenou na ostrově Korfu, letecky, s uvedenou cestovní kanceláří. Splnil jsem přání své ženy, já jsem upředňostňoval vlastní dopravu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pension U Hrocha - Maxov
(příspěvků: 4)
autor:
paja
vloženo:
02.01.2006 14:58:46
Stravili jsme Silvestr v Pensionu Hrocha v Hornim Maxove v Jizerskych horach. Lokalitu jsme zvolili diky velice dobrym zkusenostem z pobytu z minulych let, kdy jsme v "U Hrocha" travili vetsinou mimosezonni pobyty, a take tak trochu ze zoufalstvi,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thassoss
autor:
Martin
vloženo:
30.12.2005 13:46:42
Byli jsme s manželkou na ostrově Thassoss Přímo ve vesničce Skala Potamia a můžu vřele doporučit.Aparthotel Vergina je ve skvělem stavu i v prostředí.Na pokojích je vše co potřebujete k vaření.V okolí je nádherná příroda a smaragdové moře,taky spoustu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Hauza Beach v Egyptě, Sharmu
autor:
Jana
vloženo:
27.12.2005 16:04:29
Prosim mate nekdo zkusenost s hotelem Hauza Beach v Egypte v Sharm El Sheiku? Jake je ubytovani a hlavne schnorchlovani? Dekuji Jana a Josef
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Forum beach hotel (Rhodos)
autor:
Aneta
vloženo:
26.12.2005 18:42:10
Tento hotel mohu vřele doporučit. Cestovali jsme s CK Sunny Days v termínu srpen/září 2005. Výhody: na písečné pláži, výborná kuchyně, příjemný personál, ochotná delegátka, 3 bazény, zeleň, prostorné, plně vybavené pokoje (apartmá - lednička, TV, klimatizace,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Delfínia na Korfu
(příspěvků: 1)
autor:
Simona
vloženo:
26.12.2005 18:13:35
Znáte někdotento hotel? Prosím, sdělte mi jakékoliv informace. Děkuji.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz