Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Sháním informace o hotelu Pernera Beach Club
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
18.12.2005 11:33:17
Mam objednaný zájezd na Kypr do hotelu Pernera Beach CLUB v Protarasu.Napište prosím,jaké máte zkušenosti s tímto hotelem.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dominikanska republika hotel Alisios bavaro beach club
(příspěvků: 1)
autor:
Svetlana
vloženo:
14.12.2005 19:48:30
Dobry den. Prosim vas byl jste nekdo v Dominikanske republice na hotelu Alisios bavaro beach club? Uvitam vase rady a zkusenosti. S pozdravem Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jemen leden 2006
autor:
Honza
vloženo:
13.12.2005 16:37:50
Já sháním někoho kdo chce jet do Jemenu. Jestli bys měl chuť tak se ozvi nebo mi pošli kontakt na někoho kdo by chtěl jet do tohohle regionu. Termín 12.1. - 7.2. nebo i zkrátit 23.1. - 7.2. Spěchá!!! Jde o zlevnění cesty ve více lidech. Honza
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zkušenosti s INVIA
(příspěvků: 20)
autor:
 anonym
vloženo:
11.12.2005 00:37:56
Prosím máte někdo zkušenosti s c.a. INVIA ? Probíhá zprostředkování bez problému? Kdy se dozvím, jakou cestovní kanceláří je nabízený zájezd pořádán? Díky.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hote blue bay
autor:
Pavla
vloženo:
09.12.2005 21:22:09
Loni jsme navštívili hotel Blue Bay na Ktétě v oblasti Agia Pelagia s CK FIRO. V katalogu bylo napsáno, že je hotel vhodný pro rodiny s dětmi. Ale oha. Měli jsme s sebou ročního prcka v kočárku. Nikdy jsme se toho kočárku tolik nenenosili. Do pokojů...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hledam spolucestovatele na novej zeland
autor:
 anonym
vloženo:
09.12.2005 20:28:34
leden 2006, treky. beruska8@post.sk
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SEYCHELY - zkusenosti?
(příspěvků: 8)
autor:
Maruska
vloženo:
09.12.2005 11:46:48
Uvažujeme o dovolené na seychellech v období Vánoc na jihu ostrova Mahé. Prosím o radu, máte-li někdo zkušenosti z tohoto ostrova. Je nezbytností si půjčovat auto? /nebo pro pohyb po ostrově je možnost např. půjčení kola; jsou dostupná taxi?/. Protože...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko
autor:
 anonym
vloženo:
07.12.2005 09:07:17
Prosim, jedete-li do Bangkoku v blízské době, napište mi na blankaprague@gmail.com. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dominikánská republika
autor:
agnes
vloženo:
05.12.2005 11:26:12
Prosím o radu. Chystáme se po novém roce do Dominikánské republiky tak by mě zajímaly zkušenosti někoho kdo tam už byl. Chystáme se jet z Německa, nejspíše z Frankfurtu s Rudolf reisen. Chci se taky zeptat jak je nejlepší se na letiště dostat. Děkuji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
varovani pred agenturo.BOHEMIA Rec.GLASGOW
(příspěvků: 12)
autor:
Monika
vloženo:
29.11.2005 20:27:27
Nez se rozhodnete vycestovat do zahranici bud se ujistete od znamych co jiz tam jsou zda to je ok.jinak nikam nejezdete a nedjte na sliby co vam daji v techto agen.ve maji podlozene a penize vam nikdo nevrati jedine co vam pak zbyva je upozornit na takovouto...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz