Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Katalog Pražských hostelů
(příspěvků: 2)
autor:
Roman
vloženo:
28.11.2005 21:30:34
Ahoj neznáte nějaky kvalitní katalog pražských hostelů?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Měna
(příspěvků: 1)
autor:
Tomáš
vloženo:
25.11.2005 14:15:58
Kdo koupí Severokorejské wony,dám slušnou slevu. byrona@centrum.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Peru, ale i jinde vysoko.....
(příspěvků: 5)
autor:
E+K
vloženo:
20.11.2005 19:49:11
Jsme starší manželé, pravidelně jezdíme po světě. Teď máme chuť na Peru - ale nemáme zkušenosti s většími nadmořskými výškami. Nejvýše jsme byli asi v Mexiku... Můžete nám sdělit své pocity či potíže z návštěvy vyšších poloh v Peru?- Více než 4000m...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
KUWAIT
autor:
olga mazgajova
vloženo:
16.11.2005 10:39:46
Za 2 měsíce mám odjet do Kuwaitu za známým. Může se se mnou prosím někdo podělit o zkušenosti z této země? Moc díky, Olča
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Praha v Liberci,Liberec
autor:
Dana Černá
vloženo:
15.11.2005 11:35:30
Hotel Praha v Liberci je secesní budovou a v současné době probíhá rekonstrukce pokojů v 2.patře hotelu. Krásné zachovalé interiéry, stropy, kašna proti vchodu do hotelu a mozaika hvězd nad vchodem jsou úžasné památky na rok 1905-6.Kdo má smysl pro...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Několik zdařilých fotografií z cestování po Evropě a Asii.
autor:
 anonym
vloženo:
15.11.2005 03:08:11
Londýn, Wales, Peak District, Oxford, Barcelona, Sitges, Paříž, Slovensko, Vlkolínec, Šelemberk, Olomouc, Praha, Pokhara, Kathmandu, Bhaktapur, Patan, Nepal, Annapurna, Besisahar, Khudi, Bahundanda, Chame, Pisang, Braga, Muktinah, Timang Besi, Ghyaru...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Na hory s Intertransem.. přidá se někdo?
autor:
Lucka
vloženo:
14.11.2005 16:26:52
Již několik let za sebou jezdim pravidelně na hory s plzeňským Intertransem a nemůžu si jejich služby vynachválit. Letos se ale parta nějak rozpadla a já sháním někoho, kdo by chtěl taky vyrazit. Mrkněte se na http://www.intertrans.cz . Fakt super nabídky!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Máte někdo zkušenosti s CK Family Tour?
(příspěvků: 2)
autor:
Ála
vloženo:
14.11.2005 07:43:19
Předem díky.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
TREK - BOL-CHIL-ARG ´06 6 t.
autor:
michal
vloženo:
13.11.2005 11:54:32
Servus, Planujem ist do JA - Bolivia, chile, argentina a hladam spolucestovatela. AK je to pre teba este aktualne tak sa ozvi. termin cca 16-1-06 az 2-3-06 cena.. cca 60-70,000 sk ciel - vysokohorska turistika - spravit nejake 6000+ a sopky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Delegátky Eximu
(příspěvků: 6)
autor:
 anonym
vloženo:
13.11.2005 00:21:59
Na těchto stránkách jsem se zastávala ne příliš opěvovaných cestovních kanceláří Sunny Days, Azur Reisen, Blue Style. S každou z nich jsem měla jen výbornou zkušenost. Letos v červnu s Blue Style na Krétě byla nejúžasnější delegátka jakou jsem kdy zažila...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz