Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Delegátky Eximu
(příspěvků: 6)
autor:
 anonym
vloženo:
13.11.2005 00:21:59
Na těchto stránkách jsem se zastávala ne příliš opěvovaných cestovních kanceláří Sunny Days, Azur Reisen, Blue Style. S každou z nich jsem měla jen výbornou zkušenost. Letos v červnu s Blue Style na Krétě byla nejúžasnější delegátka jakou jsem kdy zažila...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zákony
(příspěvků: 2)
autor:
r.u.d
vloženo:
08.11.2005 20:23:29
Toto zlo: mizerné cestovky, plesnivé maso hypermarketů apod. je v neuvěřitelně zprasených zákonech naší republiky. Dělal jsem pro cestovku ze SRN. Tam si klient stěžuje, cestovka se obhájit a vyjádřit do 14 dní, jinak soud do měsíce rozhodne ve prospěch...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
icplaza v perthu
autor:
michal_sjx
vloženo:
03.11.2005 04:57:33
Ahoj, nechci Vam kazit dovolenou, ale ja jsem absolutne nespokojen s pristupem k Cechum v teto spolecnosti. Vice jsem napsal na http://icplaza.org
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jeduhned.cz
(příspěvků: 4)
autor:
Renata
vloženo:
02.11.2005 12:12:36
Koupili jsme si zájezd od cestovky jeduhned.cz do Egypta.. Nevíte o nich něco? Za cokoli děkuji..
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
keňa
(příspěvků: 1)
autor:
januš
vloženo:
28.10.2005 00:28:48
máme 2děti a chtěli bychom jet 11/05nebo12/05 do některého hotelu v keni-doporučte?radši bychom z ČR,a neumíme angl.ani jiný jazyk-je to problém?jak dlouho před odletem očkovat a na co?máme ještě na něco dávat bacha?je tam draho?dejte nějaké info.díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
keňa
(příspěvků: 5)
autor:
januš
vloženo:
28.10.2005 00:15:57
Jsme 2 dospělí a 2 děti a chtěli bychom jet 11/05 nebo 12/05 do některého hotelu v keni.rádi bychom spíš z ČR,nevím jak dlouho před odlezdem očkovat,a moc neumíme angl.ani jiný jazyk-je to problém?na co dávat bacha a který hotel doporučíte?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Abu nawas Djerba - Djerba ostrov
autor:
terula
vloženo:
23.10.2005 23:04:50
Ahoj, tenhle hotel je opravdu krasnej. I kdyz my meli stesti a meli jsme novejsi pokoje a vyhled na more. V budove jsou i starsi pokoje a ty jsou oskliveji vybavene, ale zadna hruza. Navic personal dovoli vymenu. All inclusive bylo prijemne, po case...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Galaxy - Zakynthos
(příspěvků: 7)
autor:
terula
vloženo:
23.10.2005 22:57:28
AHoj, Hotel Galaxy (Zakynthos, Laganas) je vazne moc prijemny hotel a dovolena tam byla nadherna. Byli jsme v zari na 12 dni a pocasi bylo skvele. Je vsak nekolik veci, ktere by asi clovek, nez tam jede, mel vedet. Nase fotky najdete na http://www.dreamtec.cz/gallery/zakynthos/ Takze:...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestování po Thajsku - leden 2007
autor:
Monika
vloženo:
10.10.2005 19:00:44
Hledáme zájemce pro měsíční cestu po Thajsku, kteří jsou ochotni cestovat po vlastní ose s báglem ma zádech.Jsme pohodový manželský pár 35 a 36 let z Prahy a rádi bychom vyjeli s nekonfliktními lidmi stejné krevní skupiny.Na věku nezáleží,ale oceníme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Varování před Blue Style
(příspěvků: 10)
autor:
Hana
vloženo:
04.10.2005 17:02:36
Pokud zvolíte tuto cest.kancelář pro cestu do Tunisu, počítejte, že nebudete ubytováni v hotelu, a ani v místě které jste si zakoupili. Pozor na místo mezi Monastirem a a Sousse. Hotel Abou Nawas Monastir. Špinavé moře a poblíž elektrárna. Neférové jednání,...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz