Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Na hory s Intertransem.. přidá se někdo?
(příspěvků: 1)
autor:
Lucka
vloženo:
14.11.2005 16:26:52
Již několik let za sebou jezdim pravidelně na hory s plzeňským Intertransem a nemůžu si jejich služby vynachválit. Letos se ale parta nějak rozpadla a já sháním někoho, kdo by chtěl taky vyrazit. Mrkněte se na http://www.intertrans.cz . Fakt super nabídky!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Máte někdo zkušenosti s CK Family Tour?
(příspěvků: 2)
autor:
Ála
vloženo:
14.11.2005 07:43:19
Předem díky.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
TREK - BOL-CHIL-ARG ´06 6 t.
autor:
michal
vloženo:
13.11.2005 11:54:32
Servus, Planujem ist do JA - Bolivia, chile, argentina a hladam spolucestovatela. AK je to pre teba este aktualne tak sa ozvi. termin cca 16-1-06 az 2-3-06 cena.. cca 60-70,000 sk ciel - vysokohorska turistika - spravit nejake 6000+ a sopky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Delegátky Eximu
(příspěvků: 6)
autor:
 anonym
vloženo:
13.11.2005 00:21:59
Na těchto stránkách jsem se zastávala ne příliš opěvovaných cestovních kanceláří Sunny Days, Azur Reisen, Blue Style. S každou z nich jsem měla jen výbornou zkušenost. Letos v červnu s Blue Style na Krétě byla nejúžasnější delegátka jakou jsem kdy zažila...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zákony
autor:
r.u.d
vloženo:
08.11.2005 20:23:29
Toto zlo: mizerné cestovky, plesnivé maso hypermarketů apod. je v neuvěřitelně zprasených zákonech naší republiky. Dělal jsem pro cestovku ze SRN. Tam si klient stěžuje, cestovka se obhájit a vyjádřit do 14 dní, jinak soud do měsíce rozhodne ve prospěch...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
icplaza v perthu
autor:
michal_sjx
vloženo:
03.11.2005 04:57:33
Ahoj, nechci Vam kazit dovolenou, ale ja jsem absolutne nespokojen s pristupem k Cechum v teto spolecnosti. Vice jsem napsal na http://icplaza.org
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jeduhned.cz
(příspěvků: 4)
autor:
Renata
vloženo:
02.11.2005 12:12:36
Koupili jsme si zájezd od cestovky jeduhned.cz do Egypta.. Nevíte o nich něco? Za cokoli děkuji..
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
keňa
autor:
januš
vloženo:
28.10.2005 00:28:48
máme 2děti a chtěli bychom jet 11/05nebo12/05 do některého hotelu v keni-doporučte?radši bychom z ČR,a neumíme angl.ani jiný jazyk-je to problém?jak dlouho před odletem očkovat a na co?máme ještě na něco dávat bacha?je tam draho?dejte nějaké info.díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
keňa
(příspěvků: 5)
autor:
januš
vloženo:
28.10.2005 00:15:57
Jsme 2 dospělí a 2 děti a chtěli bychom jet 11/05 nebo 12/05 do některého hotelu v keni.rádi bychom spíš z ČR,nevím jak dlouho před odlezdem očkovat,a moc neumíme angl.ani jiný jazyk-je to problém?na co dávat bacha a který hotel doporučíte?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Abu nawas Djerba - Djerba ostrov
autor:
terula
vloženo:
23.10.2005 23:04:50
Ahoj, tenhle hotel je opravdu krasnej. I kdyz my meli stesti a meli jsme novejsi pokoje a vyhled na more. V budove jsou i starsi pokoje a ty jsou oskliveji vybavene, ale zadna hruza. Navic personal dovoli vymenu. All inclusive bylo prijemne, po case...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz