Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
kuba varadero
(příspěvků: 11)
autor:
fiona
vloženo:
02.10.2005 13:44:19
prosím o jakékoliv info o varaderu, jedu v únoru 2006 s Eximem, hotel club tropical, moc děkuji předem
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
libanon
(příspěvků: 1)
autor:
fiona
vloženo:
02.10.2005 13:41:30
prosím o jakékoliv info o Libanonu, jedu tam v listopadu, takže mě zajímá vše ( počasí, ceny, bezpečnost atd.) Děkuji předem
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
výlet do Bejrutu ( Libanon)
(příspěvků: 2)
autor:
fiona
vloženo:
01.10.2005 16:45:18
prosím byl jste někdo v Bejrutu ? Jaké máte zkušenosti, chci tam jet v listopadu na prodloužený víken, středa až neděle s CK Palmyra
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jizni amerika - hledam spolucestovatele
(příspěvků: 3)
autor:
Alex Zeryk
vloženo:
30.09.2005 18:48:22
Hledam spolucestovatele do Jizni ameriky.Odletam v Lednu a chtel bych se vrati za 2 nebo 3 mesice,zalezi na domluve.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dobrovolnik v Africe
autor:
yamma
vloženo:
30.09.2005 10:01:46
Dobrovolnik v Africe! CICD a Humana People to people je dobrovolnicka organizace ktera organizuje prostrednictvim stovek projektu pomoc v rozvojovych zemich po celem svete. Mate-li zajem, muzete se i vy stat jednim z dobrovolniku a prispet tak svymi...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Oranž Kemer
autor:
Jarmila
vloženo:
29.09.2005 12:42:16
Tento hotel jsme také navštívili v září letošního roku pomerně dobrý standard - jen k moři je to podstatně déle než uvádí CK Suntimes (zajištěna přeprava autem 4 x denně)jídlo slušné, podávání nápojů v rámci služby trochu omezené sortimentem a ochotou...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
diskusní fórum o tunisku?
(příspěvků: 4)
autor:
jana
vloženo:
28.09.2005 18:17:52
Poraďte mi prosím, jestli existuje nějaké diskusní fórum o tunisku. O Egyptě existuje super fórum, které mne pomohlo s výběrem dovolené. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Malajsie - pro Moniku
(příspěvků: 3)
autor:
Blanka
vloženo:
26.09.2005 11:53:28
Ahoj, tak jsem prijela z Malajsie. Bylo to super. Parkrat prselo, ale vzdy to byl slejvak, ktery presel behem hodiny. Zalezi, kam v Malajsii letis. V Kuala Lumpur byl smog, ktery je pry normalni v monzunovem obdobi. Dest jsme meli jen jednou, a zase...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Villa Tortuga Kuba
(příspěvků: 6)
autor:
Jirka
vloženo:
25.09.2005 20:58:12
Chystáme se na dovolenou do tohoto hotelu v lednu příštího roku. Nebyl jste tam již někdo? Nebo alespoň na Kubě? Za kařdou radu předem děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
h. Attali Village - Kréta
autor:
Daniela
vloženo:
22.09.2005 14:31:44
Dobrý den. V říjnu odlétáme do hotelu Attali Village - Bali (Kréta). Navštívil jste někdo tento hotel? Velice by mne zajímaly Vaše názory, rady, doporučení. Děkuji.Daniela
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz