Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Dobrovolnik v Africe
(příspěvků: 1)
autor:
yamma
vloženo:
30.09.2005 10:01:46
Dobrovolnik v Africe! CICD a Humana People to people je dobrovolnicka organizace ktera organizuje prostrednictvim stovek projektu pomoc v rozvojovych zemich po celem svete. Mate-li zajem, muzete se i vy stat jednim z dobrovolniku a prispet tak svymi...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Oranž Kemer
autor:
Jarmila
vloženo:
29.09.2005 12:42:16
Tento hotel jsme také navštívili v září letošního roku pomerně dobrý standard - jen k moři je to podstatně déle než uvádí CK Suntimes (zajištěna přeprava autem 4 x denně)jídlo slušné, podávání nápojů v rámci služby trochu omezené sortimentem a ochotou...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
diskusní fórum o tunisku?
(příspěvků: 4)
autor:
jana
vloženo:
28.09.2005 18:17:52
Poraďte mi prosím, jestli existuje nějaké diskusní fórum o tunisku. O Egyptě existuje super fórum, které mne pomohlo s výběrem dovolené. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Malajsie - pro Moniku
(příspěvků: 3)
autor:
Blanka
vloženo:
26.09.2005 11:53:28
Ahoj, tak jsem prijela z Malajsie. Bylo to super. Parkrat prselo, ale vzdy to byl slejvak, ktery presel behem hodiny. Zalezi, kam v Malajsii letis. V Kuala Lumpur byl smog, ktery je pry normalni v monzunovem obdobi. Dest jsme meli jen jednou, a zase...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Villa Tortuga Kuba
(příspěvků: 6)
autor:
Jirka
vloženo:
25.09.2005 20:58:12
Chystáme se na dovolenou do tohoto hotelu v lednu příštího roku. Nebyl jste tam již někdo? Nebo alespoň na Kubě? Za kařdou radu předem děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
h. Attali Village - Kréta
autor:
Daniela
vloženo:
22.09.2005 14:31:44
Dobrý den. V říjnu odlétáme do hotelu Attali Village - Bali (Kréta). Navštívil jste někdo tento hotel? Velice by mne zajímaly Vaše názory, rady, doporučení. Děkuji.Daniela
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ZKAŽENÁ DOVOLENÁ - Invia versus BlueStyle
(příspěvků: 10)
autor:
Robert
vloženo:
20.09.2005 16:51:51
Vážení přátelé, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost a praktikami agentury Invia a cestovní kanceláří BlueStyle. S přítelkyní jsme si vybrali zájezd od agentury Invia na Krétu hotel Attali Village, odlet 21.9. z Prahy. Zaplatili jsme zájezd 8.9....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prosím máte někdo aktuální info o Hotelu Club abou Nawas Monastir - Tunis.
autor:
Milík
vloženo:
15.09.2005 15:03:52
Zajímalo by mě hlavně ubytování - hotel nebo bungalovy? Pak taky co potřebuju sebou - ručníky, osušky, osušky na pláž, fén??? A jaká je tam strava . mám all Inc. Děkuji všem
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cesta do JAR
autor:
Šárka Bartáková
vloženo:
14.09.2005 21:30:22
Ahojky lidičky, Vím, že šance je malá, ale protože naděje umírá poslední ,hledám někoho kdo by byl ochoten příští rok vycestovat se mnou, manželem /29,31- srdcem ještě mladší/ a naší dcerou na měsíc do JAR. Dcerce budou v době odletu necelé dva roky....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cyprotel marathon beach - Kypr
autor:
Janniet
vloženo:
13.09.2005 12:16:28
Dobrý den, byl jste někdo v tomto hotelu? Jaké je tam ubytování, stravování a ostatní vyžití? Jaké jsou pláže, okolí hotelu a pod. Děkuji za jakékoliv info.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz