Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
ZKAŽENÁ DOVOLENÁ - Invia versus BlueStyle
(příspěvků: 10)
autor:
Robert
vloženo:
20.09.2005 16:51:51
Vážení přátelé, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost a praktikami agentury Invia a cestovní kanceláří BlueStyle. S přítelkyní jsme si vybrali zájezd od agentury Invia na Krétu hotel Attali Village, odlet 21.9. z Prahy. Zaplatili jsme zájezd 8.9....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prosím máte někdo aktuální info o Hotelu Club abou Nawas Monastir - Tunis.
(příspěvků: 3)
autor:
Milík
vloženo:
15.09.2005 15:03:52
Zajímalo by mě hlavně ubytování - hotel nebo bungalovy? Pak taky co potřebuju sebou - ručníky, osušky, osušky na pláž, fén??? A jaká je tam strava . mám all Inc. Děkuji všem
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cesta do JAR
(příspěvků: 1)
autor:
Šárka Bartáková
vloženo:
14.09.2005 21:30:22
Ahojky lidičky, Vím, že šance je malá, ale protože naděje umírá poslední ,hledám někoho kdo by byl ochoten příští rok vycestovat se mnou, manželem /29,31- srdcem ještě mladší/ a naší dcerou na měsíc do JAR. Dcerce budou v době odletu necelé dva roky....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cyprotel marathon beach - Kypr
autor:
Janniet
vloženo:
13.09.2005 12:16:28
Dobrý den, byl jste někdo v tomto hotelu? Jaké je tam ubytování, stravování a ostatní vyžití? Jaké jsou pláže, okolí hotelu a pod. Děkuji za jakékoliv info.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Villa mon plaisir ostrov Mauricius.
(příspěvků: 37)
autor:
Svetlana
vloženo:
13.09.2005 11:17:14
Ahoj. Rada podam veskere informace z dovolene na ostrove Mauricius. Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená v Keni - last minute
(příspěvků: 25)
autor:
viki
vloženo:
12.09.2005 18:43:53
Na rozdíl od toho, co si téměř každý myslel o mé dovolené v červenci v rovníkové Africe, to byla super dovolená. Počasí ideál, žádné přehnané horko a vyšší vlhkost byl jeden z nepříjemnějších poznatků - když jsem vylezla z bazénu nebo z moře (indický...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám cloveka na poznavaci zajezd Egypt
autor:
Michal Fischer
vloženo:
12.09.2005 15:32:38
Zdravím, hledám někoho na poznávací zájez do Egypta s CK INVIA na 29.9.2005, okruh Anubis. Jde o to že se mi nechce platit za jenolužkový pokoj.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Gargano Tour
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
10.09.2005 17:00:56
Pozor na tuto cestovku. Letos jsme s nimi jeli do Itálie,na místě byla naprosto neschopná delegátka,bez znalosti jazyka i místa samotného, na výletě se ztratila s celou skupinou,proto se další výlety nekonaly.To nebyl jediný negativní zážitek. Téměř...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny Days
autor:
Marek
vloženo:
09.09.2005 12:54:37
Byl jsem v Carribien World- Tunisko, Borj Cedria, nejhorší hotel na světě, příšerné,nedoporučuji. Marek
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám spolucestovatele
(příspěvků: 1)
autor:
Zdeněk
vloženo:
08.09.2005 08:20:48
V prosinci 05 odlétám na I.Margaritu, kde se hodlám ohřát před nadcházející zimou. Najdu sympatickou spolucestovatelku, jež by měla stejný plán a byla ochotna vyrazit se mnou? Zn.: spěchá. PS: ve dvou se to lépe táhne.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz