Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
malajzia
(příspěvků: 8)
autor:
Monika
vloženo:
06.09.2005 10:40:04
Ahoj, chceli by sme v listopadu ist do Malajzie, ale v sprievodcoch sa pise, ze tam zacina monzunove obdobie.Nevie niekto ako to tam vyzera? Znamena to ze prsi cely den? Ak bol niekto v Malajzii, moze mi poskytnut nejake info? Diky Moni
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tropicana Grand Oasis - Egypt
(příspěvků: 6)
autor:
Tomášek
vloženo:
05.09.2005 17:18:42
Má někdo zkušenosti s hotelem Tropicana Grand Oasis na Sinaji? Jak to vypadá s avizovaným korálovým útesem v této lokalitě. Díky za informaci Josef
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
PRODÁM 1000,-bathů.
(příspěvků: 4)
autor:
turistka
vloženo:
03.09.2005 12:37:14
Zbylo mi z Thajska 1000,-bathů, které jsem zapomněla utratit a ze zdravotních důvodů určitě už tuto zemi nenavštívím. Kdo se chystá do Thajska, bathy odprodám.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Srbsko a Cerna Hora
(příspěvků: 6)
autor:
Lexa
vloženo:
01.09.2005 14:45:41
Ted jsem se vratil ze Srbska a Cerne Hory (celkem 3 tydny), autem pres Madarsko, tyden v Belehrade , a na jih do Budvy dalsi tyden, a jsem nadseny. Vim ze kazdy hleda neco jineho v zivote, pro me jsou dulezite veci krasna divoka a ruznoroda priroda,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
osobni zkusenost s cestovkou viajes sonnentravel
(příspěvků: 7)
autor:
Ludmila Novotna
vloženo:
01.09.2005 13:34:04
V kvetnu letosniho roku jsem s moji rodinou stravila prijemnou dovolenou na Madeire.Musim se priznat ze jsem nejprve mela obavy ale uroven hotelu a sluzeb nas velmi mile prekvapili a s manzelem si uz planujeme lyzovani na letosni zimu. Prejeme i dalsim...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zkušenosti s CK Inex Plzeň
autor:
 anonym
vloženo:
31.08.2005 23:36:42
Loni i letos perfektní dovolená ve Švýcarsku pro milovníky vysokohorské turistiky střední náročnosti. Matterhorn i Jungfrau a Eiger za průvodcování perfektní Kamily Hurtové zcela bez chyb, letos i s komplikací povodní v centrální části Švýcarska.Vřele...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vízum do Tanzánie
(příspěvků: 2)
autor:
Miloš
vloženo:
25.08.2005 11:51:26
Ahoj! Nemá někdo zkušenost z poslední doby s vízem do Tanzánie? Na velvyslanectví v SRN mi silně doporučili nechat si ho udělat předem, ale jinak všude čtu, že ho lze koupit až na letišti tam. Neví někdo? Nebudou problémy s vízem pokud ho nebudu mít...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cestovní kancelář Suntimes
(příspěvků: 1)
autor:
marie
vloženo:
23.08.2005 15:14:56
Chtěla bych cestovat s cestovkou Suntimes do Turecka do Antalye hotel Akberlin, jestli ma nekdo zkusenosti napiste. Dekuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prodam Mongolske Tugriky
(příspěvků: 1)
autor:
Radek
vloženo:
21.08.2005 11:35:11
Prodam 195 000 MNT (Mongolske Tugriky) za $150 tj. kurz 1300/1 (oficialni kurz je 1195/1) Zbyly mi z cestovani po Mongolsku. Jako bonus pridam Lonely Planet Mongolsko a Mongolian Phrasebook. Kontakt: +420 608 77 05 24 nebo writeme@centrum.cz Radek
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style- ztělesněná drzost
autor:
rud
vloženo:
19.08.2005 16:12:40
Můj brek se týká pobytu v Řecku. V Pefkohori jsme dopadli nevalně s Blue Style. Na letišti nám nahlásili změnu ubytování- do skvnité a prorezavělé kuchyně, s tak zkorodovaným vařičem a rozbitými zásuvkami po bytě že to bylo životu nebezpečné, samozřemě...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz