Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Hotel Villa mon plaisir ostrov Mauricius.
(příspěvků: 37)
autor:
Svetlana
vloženo:
13.09.2005 11:17:14
Ahoj. Rada podam veskere informace z dovolene na ostrove Mauricius. Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená v Keni - last minute
(příspěvků: 25)
autor:
viki
vloženo:
12.09.2005 18:43:53
Na rozdíl od toho, co si téměř každý myslel o mé dovolené v červenci v rovníkové Africe, to byla super dovolená. Počasí ideál, žádné přehnané horko a vyšší vlhkost byl jeden z nepříjemnějších poznatků - když jsem vylezla z bazénu nebo z moře (indický...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám cloveka na poznavaci zajezd Egypt
(příspěvků: 3)
autor:
Michal Fischer
vloženo:
12.09.2005 15:32:38
Zdravím, hledám někoho na poznávací zájez do Egypta s CK INVIA na 29.9.2005, okruh Anubis. Jde o to že se mi nechce platit za jenolužkový pokoj.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Gargano Tour
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
10.09.2005 17:00:56
Pozor na tuto cestovku. Letos jsme s nimi jeli do Itálie,na místě byla naprosto neschopná delegátka,bez znalosti jazyka i místa samotného, na výletě se ztratila s celou skupinou,proto se další výlety nekonaly.To nebyl jediný negativní zážitek. Téměř...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny Days
(příspěvků: 3)
autor:
Marek
vloženo:
09.09.2005 12:54:37
Byl jsem v Carribien World- Tunisko, Borj Cedria, nejhorší hotel na světě, příšerné,nedoporučuji. Marek
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám spolucestovatele
(příspěvků: 1)
autor:
Zdeněk
vloženo:
08.09.2005 08:20:48
V prosinci 05 odlétám na I.Margaritu, kde se hodlám ohřát před nadcházející zimou. Najdu sympatickou spolucestovatelku, jež by měla stejný plán a byla ochotna vyrazit se mnou? Zn.: spěchá. PS: ve dvou se to lépe táhne.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
malajzia
(příspěvků: 8)
autor:
Monika
vloženo:
06.09.2005 10:40:04
Ahoj, chceli by sme v listopadu ist do Malajzie, ale v sprievodcoch sa pise, ze tam zacina monzunove obdobie.Nevie niekto ako to tam vyzera? Znamena to ze prsi cely den? Ak bol niekto v Malajzii, moze mi poskytnut nejake info? Diky Moni
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tropicana Grand Oasis - Egypt
(příspěvků: 6)
autor:
Tomášek
vloženo:
05.09.2005 17:18:42
Má někdo zkušenosti s hotelem Tropicana Grand Oasis na Sinaji? Jak to vypadá s avizovaným korálovým útesem v této lokalitě. Díky za informaci Josef
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
PRODÁM 1000,-bathů.
(příspěvků: 4)
autor:
turistka
vloženo:
03.09.2005 12:37:14
Zbylo mi z Thajska 1000,-bathů, které jsem zapomněla utratit a ze zdravotních důvodů určitě už tuto zemi nenavštívím. Kdo se chystá do Thajska, bathy odprodám.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Srbsko a Cerna Hora
(příspěvků: 6)
autor:
Lexa
vloženo:
01.09.2005 14:45:41
Ted jsem se vratil ze Srbska a Cerne Hory (celkem 3 tydny), autem pres Madarsko, tyden v Belehrade , a na jih do Budvy dalsi tyden, a jsem nadseny. Vim ze kazdy hleda neco jineho v zivote, pro me jsou dulezite veci krasna divoka a ruznoroda priroda,...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz