Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Vízum do Tanzánie
(příspěvků: 2)
autor:
Miloš
vloženo:
25.08.2005 11:51:26
Ahoj! Nemá někdo zkušenost z poslední doby s vízem do Tanzánie? Na velvyslanectví v SRN mi silně doporučili nechat si ho udělat předem, ale jinak všude čtu, že ho lze koupit až na letišti tam. Neví někdo? Nebudou problémy s vízem pokud ho nebudu mít...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cestovní kancelář Suntimes
(příspěvků: 1)
autor:
marie
vloženo:
23.08.2005 15:14:56
Chtěla bych cestovat s cestovkou Suntimes do Turecka do Antalye hotel Akberlin, jestli ma nekdo zkusenosti napiste. Dekuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prodam Mongolske Tugriky
autor:
Radek
vloženo:
21.08.2005 11:35:11
Prodam 195 000 MNT (Mongolske Tugriky) za $150 tj. kurz 1300/1 (oficialni kurz je 1195/1) Zbyly mi z cestovani po Mongolsku. Jako bonus pridam Lonely Planet Mongolsko a Mongolian Phrasebook. Kontakt: +420 608 77 05 24 nebo writeme@centrum.cz Radek
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style- ztělesněná drzost
(příspěvků: 7)
autor:
rud
vloženo:
19.08.2005 16:12:40
Můj brek se týká pobytu v Řecku. V Pefkohori jsme dopadli nevalně s Blue Style. Na letišti nám nahlásili změnu ubytování- do skvnité a prorezavělé kuchyně, s tak zkorodovaným vařičem a rozbitými zásuvkami po bytě že to bylo životu nebezpečné, samozřemě...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Žádost
(příspěvků: 2)
autor:
Karel
vloženo:
19.08.2005 10:40:18
Nemáte někdo zkušenosti Viajes Sonnentravel,S.L. Sídlí na Gran Canaria. Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
! pozor na reklamace v HOLAN SPORTu
autor:
Jan Novotny
vloženo:
16.08.2005 17:15:17
Rad bych se s Vami podelil o zazitky se sandalemi BUFO Yucatan II a jejich naslednou reklamaci v Holan sportu. Pred rokem jsem si koupil sandale Bufo Yucatam II po mesicnim pouziti jim praskla podrazka, botu jsem reklamoval a byla mi opravena (zalepena)...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám spolucestující do Egypta
(příspěvků: 6)
autor:
Horejs
vloženo:
16.08.2005 16:06:58
Mladě vypadající paní nad 60let hledá partnerku k moři. Odlet co nejdříve 12 až 15 dní. Jarka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pád letadla Helios
(příspěvků: 4)
autor:
Marta
vloženo:
15.08.2005 09:03:29
Tak nevím příští týden mam letět na dovolenou na Kypr a musím říci, že po včerejším dnu mam dost rozporuplné pocity. Je mě jasné, že tohle nikdo neovlivní, to by člověk nemohl vůbec vycházet ven. Ale přesto bude to můj první let tak mám docela strach....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nefertari Safaga Egypt
(příspěvků: 14)
autor:
Tomaskova
vloženo:
14.08.2005 19:14:13
Chystame se v rijnu do tohoto hotelu.Reakce na tento hotel z minuleho roku nejsou prilis pozitivni. Mame zkusenosti ze Sinaje, kde se nam velmi libilo/Iberotel Club Fanara/. Prosime o informaci jak to vypada v Nefertari letos. Dekujeme Jana a Josef
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Republica Dominicana - IFA VILLAS BAVARO BEACH
(příspěvků: 3)
autor:
L.
vloženo:
11.08.2005 17:13:01
V červenci 2005 jsme navštívili Dom. Republiku. Nemůžeme litovat. Byli jsem v letovisku Punta Cana na východním cípu Ostrova (Hispaniola). Jsou tam nádherný bílý, čistý pláže a vysoký palmy házející příjemné stíny. A voda, čisťounká (sice bez živočichu,...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz