Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Pro Pavlu - hotel Starlice
(příspěvků: 2)
autor:
Maiwaldová
vloženo:
03.08.2005 09:29:13
Pavlo, ozvěte se znovu, Váš mail byl bohužel nečitelný. Jestli jste se ptala na možnost kupovat vodu, tak jeden obchod byl hned naproti hotelu a další pár desítek metrů vedle. Přeji hezkou dovolenou
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sopka je hrůzná spolupráce...
autor:
 anonym
vloženo:
02.08.2005 23:42:08
Se Sopkou jsem komunikoval skrze telefon, mohu říci, že kontakt s nimi, respektive - ani nevím s kým, byl otřesný....Nejprve jsem se nemohl dovolat, mimochodem - šlo o všední den ,dopoledne, minulého týdne...,poté, co se mi podařilo se provolat a někdo...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
 anonym
vloženo:
02.08.2005 11:25:18
V Brně na ulici Jana Uhra 10, 602 00, sídlí firma Global business services, která provozuje popsané metody. Používá ve smlouvě: Jsme si vědomi (jako klienti), že z důvodu zabezpečení členství není za žádných okolností možné tuto (zaplacenou částku)...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Penzion Emil - Primorsko
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
01.08.2005 20:18:30
Prosím napište mi své zkušenosti s ubytováním v tomto penzionu.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nemovitosti v Turecku, Egyptě, Chorvatsku na www.seaestate.net
(příspěvků: 9)
autor:
adam
vloženo:
01.08.2005 20:13:58
na www.seaestate.net Nemovitosti u more, primo na brehu-perfektna nabidka=vrele doporucuji= jsou tam i ceny ´-- Nemovitosti v Turecku, Egyptě, Chorvatsku
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BLUE STYLE - POZOR!! Pojďme už něco dělat!
(příspěvků: 28)
autor:
L.Michálková
vloženo:
01.08.2005 15:06:12
Přečetla jsem si mnoho názorů na tutuo CK, i na jiných stránkách, a závěr je jediný- nejhorčí CK v ČR!!! Lidí, kteří si chválí služby této CK, je minimum a musím bohužel konstatovat, že jsou to lidé, kteří zřejmě nikdy nezažili, jak má vypadat servis...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rhodos, hotel Lindos Bay
(příspěvků: 3)
autor:
Irena
vloženo:
01.08.2005 11:07:41
Má někdo zkušenosti s tímto hotelem? Dík
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Balkan Travel Liberec
autor:
 anonym
vloženo:
31.07.2005 22:03:00
Můžete mi někdo napsat, svoje zkušenosti s touto cestovkou
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
EGYPT - Ein El Soukhna Hotel Romance **** - UŽ NIKDY
autor:
Jakub Kusala
vloženo:
31.07.2005 21:18:43
Hotel 30 km od civilizace, z jedné strany mělké moře. Sem tam jsou patrné ješt stopy po ropné havárii i když už to bude pár let a z druhé strany poušť s navážkou stavební suti. Personál neumí anglicky, zlobí klimatizace, výpadky dodávek vody. Nepitnou...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Filipíny
autor:
Moniq
vloženo:
31.07.2005 12:39:59
Ahoj sme traja kamaráti (2 holky a jeden kluk) a hladame niekoho, kto by s nami siel na mesiac na Filipiny. Bolo by to na prelome oktobra a novembra. Ozvite sa, ak ma zaujem...popripade mozeme vymysliet aj nieco ine..
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz