Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Když chci poslat dárek do Egypta
(příspěvků: 1)
autor:
JANA
vloženo:
18.07.2005 07:51:18
Ahojte! Nenašel by se tu někdo kdo mi poradil kde najít informace o tom co můžu egypta poslat, za jakou cenovku, v jaké max. hmotnosti .... atd. Za odpověd dekuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny days
(příspěvků: 3)
autor:
Ivona
vloženo:
16.07.2005 17:20:06
Byla jsem s touto cestovkou v Egyptě a musím říct-SUPER Marsa alam-krása,delegát Ladislav Volný-perfektní,vřele doporučuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny Days
(příspěvků: 8)
autor:
Klára
vloženo:
14.07.2005 12:09:19
Pozor na tuto cestovní kancelář. Byli jsme s nimi minulý týden na Kypru. Doprava byla šílená. Odlet tam místo v sobotu v 6 ráno až v neděli ráno v 2.30hod. Od 22 jsme čekali na Ruzyni. Odlet zpět původně v sobotu v 19.40 hod., posunutý na neděli v 5...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko Bodrum hotel Magic Route
(příspěvků: 2)
autor:
Ruda
vloženo:
12.07.2005 13:06:53
Nevíte někdo něco o hotelu Magic Route v Tureckém Bodrumu? Mohu poskytnout informace o hotelu Sun Club na Djerbě a o hotelu Green Peace v Turecké Alanyi. Vše podniknuto s CK Sunny Days a s leteckými společnostmi Travel Servis a Kartágo airlines. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
turecko hotel Kleopatra Dream Beach Alanya
(příspěvků: 4)
autor:
jana
vloženo:
12.07.2005 11:09:24
Dobrý den, vybíráme dovolenou, líbí se mi hotel Kleopatra Drea Beach. Neznáte ho někdo? Jinak s CK Blue Style jsem byla asi 3x a vždy jsem byla spokojená, asi opravdu záleží co si kdo vybere, dále na delegátech...Děkuji, Jana.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
VAROVANI PRED CK Blue Style
(příspěvků: 11)
autor:
Liba
vloženo:
11.07.2005 19:12:19
Pracovala jsem jako animator lonskou sezonu pro tuto CK, verte mi, ze s nimi ani do pekla. Arabsky majitel s vidinou penez bezna mezi, jak poskodit klienta, strucne receno, nemaji objednany hotel ? Nevadi, odletite a na miste servete delegata,ktery vas...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nabízím Bali, chci Karibik
(příspěvků: 4)
autor:
kamila
vloženo:
11.07.2005 16:15:47
Ahoj, nemůžeme se rozhodnout kam se podívat v Karibiku, máte někdo zkušenosti např. s Kubou, Venezuelou, Barbadosem nebo tak? Můžu sdělit zážitky z Bali, Hong Kongu či Egypta.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko - Egejské pobřeží
(příspěvků: 6)
autor:
Vlasta
vloženo:
11.07.2005 15:43:00
Ahojky lidičky,chystáme se s přítelem v září do Turecka.Láká nás Egejské pobřeží (Bodrum...atd.)Prosím, jestli jste tam někdo byl a jaké máte zkušenosti, případně se kterou cestovkou jste byli spokojeni a jaká místečka je dobré navštívit.Moc díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ck azur reizen
(příspěvků: 7)
autor:
hanka
vloženo:
10.07.2005 22:02:56
kdo poradi s ck azur reizen? mate nekdo zkusenosti s touto ck? pripadne konkretne v egypte? diky.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Peru, Bolivie, Argentina 2005
(příspěvků: 3)
autor:
Lenka
vloženo:
10.07.2005 19:41:47
Chystame se od rijna do prosince 2005 do Jizni Ameriky (Peru, Bolivie, Argentina) a bezpecneji bysme se citili ve vetsim poctu (jsme 2). Nemate nekdo podobne plany? Mohli bysme jet treba kousek spolecne...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz