Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Athos palace
(příspěvků: 3)
autor:
Zeman
vloženo:
10.07.2005 17:39:46
Sháním informace o tomhle hotelu,byl tam vůbec někdo,nebo někde poblíž v Kallithee.Dík
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
finance do bulharska
(příspěvků: 2)
autor:
lucy
vloženo:
10.07.2005 08:44:45
poradí mi někdo kolik si vzít peněz na 14 dní do Bulharska pro 2 doopspělé a dítě. snídaně máme zajištěny.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
lístek do Berlína - prodám - spěchá, odjezd 14.7.
(příspěvků: 1)
autor:
Lucka
vloženo:
08.07.2005 19:16:12
Ráda bych prodala lístek do Berlína. Odjezd je 14.7. v půl 8 ráno a z Berlína to odjíždí 18.7. večer. Cena 990 Kč.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta-středisko GOUVES
autor:
Jana
vloženo:
06.07.2005 19:46:34
Prosím o informace střediska Gouves,pláž, obchody, zábava,procházky, posezení. Díky moc.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytování v Egyptě
(příspěvků: 3)
autor:
anonymka
vloženo:
06.07.2005 15:21:53
Nikdy nejezděte na jih Hurghady, hotely jsou velmi rozsáhlé, špatné pláže, hlavně ne Hilton Long Beach, strávíte půl dne přesunem na jídlo, v centru je nádherný hotel Sea Gull, jen pozor od jaké cestovky, Čedok Vás skvěle ubytuje, pro děti je ideální...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vybírejte kvalitní ck
(příspěvků: 4)
autor:
anonymka
vloženo:
06.07.2005 15:15:20
Můžu srovnat 3 CK se kterými jsem byla v Egyptě, poprvé Čedok, věřte, že je nejlepší, má super služby, po té Fischer, tam bylo také vše bez problémů, letos jsme se díky cenám rozhodli jet s Eximem a již nikdy více, lhlali na letišti, lhali v Hurghadě,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Filipíny
autor:
Moniq
vloženo:
03.07.2005 18:53:00
Ahoj sme traja kamaráti (2 holky a jeden kluk) a hladame niekoho, kto by s nami siel na mesiac na Filipiny. Bolo by to na prelome oktobra a novembra. Ozvite sa, ak ma zaujem...popripade mozeme vymysliet aj nieco ine..
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
HOTEL FUTHURA ***+ Kréta
(příspěvků: 4)
autor:
HANČA
vloženo:
02.07.2005 18:09:37
Letím za 2 týdny a sháním jakékoliv zkušenosti, zážitky a poznatky o tomto hotelu!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Alga Chorvatsko -Tucepi
autor:
Jarmila Koslova
vloženo:
30.06.2005 10:50:28
Super hotel,nadherna dlouha plaz,bohuzel od letoska mnoho dederonu.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Vítkovice Tours
autor:
Jarmila Koslova
vloženo:
30.06.2005 10:47:17
Byla jsem taky vloni s touto CK,to zase jsme jeli z Chorvatska 1000km atobusem,který by slusny dopravce nepustil ani na linku, natoz do zahranici.Cesta domu bylo utrpeni.po stiynosti mi odpovedel reditel CK,ze za nic nemuze,ze ma objednane luxusni autobusz...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz