Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Dar Selma
(příspěvků: 2)
autor:
Oli
vloženo:
10.06.2005 08:17:32
Chci se zeptat, jestli někdo neslyšel něco o hotelu Dar Selma (v Tunisku), vím, že je to hotel **+, tak to asi nebude žádná nádhera, ale doufám, že to bude aspoň obstojný. Jestli někdo o tom něco víte, prosím napište. Díky moc.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Invia.cz a SunnyDays
(příspěvků: 11)
autor:
L.Krayzel
vloženo:
09.06.2005 16:01:35
Před pár dny jsem si našel zajímavý zájezd do Tunisu na serveru www.invia.cz (konkrétně šlo o tento http://www.invia.cz/wind.php?uid=3&sid=2&did=7&zkid=1&ckid=27&zidtemp=20584&od=2005-07-05&do=2005-07-15&cena=9990). Předběžně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kde sehnat informace?????
autor:
Fugasos
vloženo:
08.06.2005 19:09:15
Potřeboval bych vědět, kde se dají sehnat nějaké podrobnosti ohledně práce v norsku na rybářských lodích. Díky za odpověď!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vila Korali
(příspěvků: 1)
autor:
Helena
vloženo:
07.06.2005 09:37:47
Zajímaly by mě podrobnější informace o studiích Vila Korali na Chalkidiky (úroveň vybavení pokoje, úklid, zda-li jsou k dispozici ručníky apod.). Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Kotva - Slunečné pobřeží
(příspěvků: 4)
autor:
Dáša
vloženo:
03.06.2005 18:06:19
Máte někdo zkušenosti s tímto hotelem?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Rusalka ,sluneční pobřeží
autor:
Sabina
vloženo:
01.06.2005 10:46:08
Prosím o zkušenostech o tomto hotelu jedná se o dovolenou s dítětem 6 a 16letou dcerou,zda někdo poradí zda lastminut zájezdy se opravdu vyplatí nebo nemám čekat a již teď si zájezd zamluvit zda stačí mít zaplacené jen snídaně atd.děkuji doporučte cest.kancelář...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mallorca, Al Arenal, hotel Gracia
autor:
Ivča
vloženo:
01.06.2005 08:42:38
Jestli se někdo chystáte do tohoto hotelu, prosím osvěte se, mám malou soukromou prosbu. Mimochodem pěkný hotel s ochotným a milým personálem.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny days - .....
(příspěvků: 8)
autor:
zana
vloženo:
26.05.2005 21:26:55
zrovna jsem se vratila z Makadi Beach / pres Sunny Days...Moje kriteria pri vyberu CK: * hotel na plazi + daaaleko od letiste (50km)-> samozrejmne nebyl, dostali jsme jiny (10min. od plaze,29 km od letiste...) * odlet z Brna -> jo, odlet vysel...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
voda
(příspěvků: 1)
autor:
radek
vloženo:
25.05.2005 15:35:58
Nazdárek hledáme jednu dívku nebo dvě kamarádky z PRAHY a okolí ve věku 20-30 let které by chtěly jet na týdení vodácký výlet od 4.6.2005-do11.6.2005 a nebojí se vody !!!!! Jsme osmičlená parta pohodářú tři páry + dva kluci . Ozvěte se prosím co nejrychleji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Horizont Travell
autor:
Pavel
vloženo:
20.05.2005 11:36:24
Prosím o pomoc. Potřeboval bych co nejvíce informací a případně také zkušenosti s brněnskou cestovní kanceláří Horizont Travell(ulice Pekařská).Uzavřel jsem s nimi smlouvu na zájezd. Po té jsem však narazil na člověka, ktarý měl s touto cestovní kanceláří...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz