Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
hotel Globalia Savana - Tunis
(příspěvků: 1)
autor:
Martina
vloženo:
20.05.2005 07:29:33
Máte prosím někdo nějaké informace o hotelu Globalia savana v Tunisu - Hamammet Yasmine? Hlavně služby All inc., pláž atd. Moc díky. martina
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Změna hotelu
(příspěvků: 8)
autor:
gabriela.stefanova@zs.vaclavovice.indos.cz
vloženo:
19.05.2005 09:39:57
Minulý týden nám Exim oznámil změnu hotelu Ambassador v Hurghadě z důvodu nevyhovujících podmínek a nabízí nám ubytování v hotelu Le Rois. Odlétáme 5.7. 2005. Máte prosím někdo zkušenosti s tímto hotelem?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
letadlem do Austrálie22.6.05
autor:
Nikola
vloženo:
18.05.2005 19:44:58
Ahojky,22.června(v18,55) odlétám /přes Londýn/do Austrálie-do Brisbane..Poletím poprvé po 5 letech a poprvé sama-je mi18..mám z toho tak trochu hrůzu a tak bych k sobě ráda našla někoho, kdo letí ve stejnou dobu podobným směrem..budu vděčná komukoli!!!díky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Kyknos
autor:
 anonym
vloženo:
18.05.2005 13:28:45
Prosím o informaci o hotelu Kyknos na Krétě. Chystám se v červenci na dovolenou do tohoto hotelu a jak jsem zjistila, recenze na něj jsou rozporuplné. Díky moc Dana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hledam práci
autor:
tomáš Jiřík
vloženo:
17.05.2005 16:08:04
ahoj všichni, hledam práci v Belgii, nomohl by jste mi někdo pomoct? předem díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Manager Tours
autor:
Alena
vloženo:
17.05.2005 08:05:06
Zatím jsem o Manageru nic nečetla. S touto CK jsem byla 3x v Tunisku a mohu říct, že jsem byla naprosto spokojená. Bylo to v roce 1996 (Sousse),1997(Tabarka), 1999(Tozeur + Djerba). Může být, že dnes jsou její služby odlišné, ale v době, kdy jsem s nimi...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Máte zkušenost s Medina Tours ?
(příspěvků: 6)
autor:
Alena
vloženo:
17.05.2005 07:58:33
Plánujeme dovolenou s Medina Tours. Jeden negativní ohlas jsem četla, ale nemáte ještě někdo další nějakou zkušenost? Plánujeme asi Tunisko nebo podle ceny snad Egypt. Zajímá mě, jestli odpovídá realita nabídce - hotel, pokoje, prostředí, delegáti apod....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kleopatra Golden Sun
autor:
lucie
vloženo:
16.05.2005 19:40:14
Byl jste někdo v tomhle hotelu v Alanyi?Napište jaký to tam je,díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Barcelo Sangho Club Djerba
(příspěvků: 4)
autor:
Ondra
vloženo:
14.05.2005 18:43:26
Prosim o info-jedem v červnu 2005. Je to dobrý hotel ??Naco se mám připravit?? Díky Ondra
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Barcelo Sangho Club Djerba
(příspěvků: 5)
autor:
Jana
vloženo:
14.05.2005 18:32:58
Budu vděčná za jakoukoli informaci o tomto hoteli.Děkuji Jana
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz